Hľadáte novú domácu dekoráciu? Niečo, čo nie je drahé a je jedinečné? Niečo, čo by sa dalo ľahko získať a čo by potenciálne mohlo odhaliť vašu kreatívnu stránku? Možno vás tento návrh prekvapí: skaly. Jasné, tie skaly, ktoré vidíte vo svojej záhrade alebo na brehu rieky alebo na brehu. DIY maľované skaly by mohli spôsobiť, že sa celé miesto stane trochu umeleckejším.

Maľované skaly pre domácich majstrov

Niektorí ľudia skutočne nachádzajú skaly, ktoré majú jedinečnú formáciu alebo farbu. Ale okrem toho, tie normálne ploché skaly, o ktorých ste nikdy nepremýšľali, že ich prinesiete domov, môžu byť skutočne namaľované a môžete ich použiť ako dizajn pre váš domov..

Ako vymaľovať skaly

    Je to vlastne jednoduché. Budete jednoducho potrebovať nasledujúce:

  • Farby
  • Skaly podľa vášho výberu
  • Štetec
  • Kontajner na vašu farbu
  • Staré noviny
  • Kontajner na skaly
  • Ďalšie remeslá (voliteľné)

Môžete si vybrať ľubovoľný dizajn, ktorý chcete. Ak chcete, môžete nájsť niekoľko skál a potom si predstavte tému. Je to oveľa lepšie, keď máte tému, na ktorej pracujete, pretože to všetko veľmi uľahčí. Myslenie na to, čo budete maľovať, je v skutočnosti tiež jednoduchšie.

Na začiatok by ste mali, samozrejme, položiť staré noviny alebo dokonca zoškrabať papiere, ktoré máte položený na stole, na ktorom pracujete. Mohlo by to byť dosť chaotické, takže je oveľa lepšie, aby ste svoj stôl aspoň chránili pred farbami a iným materiálom, ktorý používate.

Potom môžete začať maľovať svoje kamene. Choďte na niečo, čo môžete ľahko urobiť. Alebo ak máte dostatok schopností a odvahy, pustite sa do niečoho, čo je dosť náročné. Nezáleží na tom, čo maľujete, pokiaľ ste šťastní za to, čo ste urobili. Po namaľovaní skál ich môžete nechať uschnúť.

Získajte kontajner, kam chcete umiestniť, a zostavte svoje namaľované kamene. Môžete ho umiestniť do nepoužitej misky alebo do vázy alebo možno na škatuľu. Všade, kde vás to len napadne. Krása remesiel pre domácich majstrov spočíva v tom, že máte silu vybrať si čokoľvek, čo chcete, a vytvoriť všetko, na čo si spomeniete.

Keď sú vaše skaly suché, môžete ich teraz zostaviť na kontajner v závislosti od vášho návrhu.

Ak chcete inšpiráciu, tu je zoznam ručne maľovaných skál, ktoré môžete znova vytvoriť.

Maľované skaly pre domácich majstrov-18

Sovy na dezert. Alebo kdekoľvek, kde môžu rásť veľa kaktusov. Použite väčšie a sploštené kamene ako sovy a vytvorte toľko rôznych, koľko chcete. Položte ich všetky na preglejku a pridajte niekoľko sušených vetvičiek.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-23

Tieto slová múdrosti sú najlepšie namaľované na skalách s hladším povrchom. Pomocou Sharpie môžete dokonca napísať niekoľko slov.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-13

Tento je v skutočnosti veľmi roztomilý. Na skalách môžete vytvoriť niekoľko malých domčekov a potom ich pridať na preglejku, ktorú ste tiež namaľovali. Môžete pridať niekoľko vzorov, ako sú rastliny a kvety, čo vytvára efekt dediny pre trpaslíkov alebo trpaslíkov.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-19

Skaly sa teraz zmenili na mačky. Stačí namaľovať portrét svojich mačiek na tieto skaly a teraz ich môžete umiestniť kdekoľvek chcete.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-34

Ak chcete, aby váš vodný prvok doma vyzeral oveľa lepšie, teraz môžete svoje skaly vymaľovať buď malými tvormi, ako sú lienky, alebo pridať niekoľko rýb, ktoré nemusíte kŕmiť a nemusia zomrieť; maľovaním na skaly, samozrejme.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-35

Rozmýšľate, aký darček by ste mali dať svojmu priateľovi? Roztomilá domáca dekorácia dvoch mrožov zvládne svoje. Je to personalizované a lacné.

Maľované skaly pre domácich majstrov-36

Ak ste tieto biele kruhy už nazbierali a už neviete, čo s nimi, môžete sa rozhodnúť ísť do týchto návrhov stromov. Je to úžasné a osviežujúce pre oči.

Zdroj

všetci sú tu

Tieto krásne lesné tvory sú navždy zabudované do týchto skál. Ponechajte si ich ako domácu dekoráciu alebo ich môžete darovať priateľom na pamiatku.

všetci sú tu

Rybou namaľované kamene

Ak hľadáte pre svoj domov skvelý letný dizajn, môžete sa rozhýbať a uvoľniť svoj talent pri vytváraní týchto nádherných a farebných stvorení oceánu.

Rybou namaľované kamene

Ručne maľovaný-farebný kameň

Kto povedal, že sa nemôžete obliecť do skaly? Háčkovanie niektorých vzorov pre vaše skaly by mohlo okamžite spôsobiť, že bude vyzerať ako stredobod. Môžete to pridať k svojim kvetom a bola by to perfektná domáca dekorácia pre zmenu.

Ručne maľovaný-farebný kameň

Sovy. Maľované skaly

Nikto si skutočne nevšimne, že tieto krásne sovy sú namaľované na skalách. Berte to vážne a vytvorte najlepší umelecký projekt.

Sovy. Maľované skaly

Kvetinový mandalový kvet 2 - blahoželanie

Mandaly sú rozhodne skvelé vzory. Môžete ich však namaľovať na skaly, vytvoriť mohutný kvet a potom ho pomenovať a použiť ako blahoželanie. Je to určite jeden jedinečný dizajn, ktorý inde na papiernictve nevidíme.

Kvetinový mandalový kvet 2 – blahoželanie

Nemáte betlehem na Vianoce? Prečo ho nenamaľovať na skaly a neumiestniť ho kdekoľvek chcete, aby sa konal betlehem.

Kolekcia maľovaných rockov s plážovou tematikou

Vďaka témam si môžete ľahko vybrať návrhy pre každú skalu. Keďže skaly sa zvyčajne nachádzajú na plážach, prečo si ich neurobiť aj pre svoje maľované kamene?

Kolekcia maľovaných rockov s plážovou tematikou

Maľované skaly pre domácich majstrov-2

Tieto krásne namaľované skaly by sa mohli veľmi dobre stať legitímnou ozdobou domu na celý život.

Maľované skaly pre domácich majstrov-5

Máte tie nádherné a hladké skaly? Pridajte nejaké minimalistické kresby a môžete mať krásne ťažítka alebo predvádzať skvelú dekoráciu do svojej miestnosti.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-6

Tu je ďalší súbor tých nádherných bielych maľovaných kresieb na týchto hnedých skalách. Je to jednoducho umelecké dielo.

Maľované skaly pre domácich majstrov-11

Chýbajú vám domáce kúsky pre vašu mini dedinu? Nebojte sa, môžete pozbierať nejaké kamene a potom ich namaľovať, aby vyzerali ako domy.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-12

Tieto krásne a roztomilé kamienky by rozhodne mohli byť skvelými darčekmi pre ostatných. Iste, nie je to drahé alebo perhpas lesklé ako diamanty, ale ak sú umeleckí, tieto by určite ocenili. A tie sú tiež príliš rozkošné na to, aby odolali.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-14

Vytvorte si vlastné krásne mandaly na skalách a nechajte sa rozhádzať po záhrade.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-15

Ak chcete vedieť, ako vytvoriť skalnaté maľované kamene, možno budete chcieť svoje skaly zakryť zvolenou farbou. Nechajte najskôr uschnúť a potom môžete začať vytvárať svoje majstrovské dielo na týchto farebných skalách.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-17

Chcete darček pre rodinu? Toto je určite jeden nápad na darček, ktorý by považovali za zábavný, kreatívny a jedinečný. Vytvorte skalnú postavu každého z rodiny a dajte jej ju.

Zdroj

Ručne maľované morské kamene

Najbežnejšími návrhmi skalných malieb sú ryby; zvyčajne preto, že tieto tvory sú perfektné pre okrúhle skaly a že by mohli vyzerať skvele s rôznymi farbami a vzormi.

Ručne maľované morské kamene

Maľované skaly pre domácich majstrov-20

Vtáky tiež navštevujú skalné maľby, najmä sovy.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-21

Tieto skaly mohli prechádzať ako umelecké diela starovekých ľudí, ktoré sa nachádzali v jaskyniach. Je úžasné a zábavné sa na to pozerať.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-22

Tieto zábavné kúsky skalnej maľby vás nútia myslieť na detstvo alebo kreslené postavičky alebo možno na roztomilou hru, ktorú ste kedysi hrali. Celkovo je to zábava a skvelá dekorácia do detskej izby.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-24

Pre niekoho, kto miluje tenisky, by to slúžilo ako skvelá dekorácia.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-25

Buď je to Totoro, alebo niektoré kreslené portréty, sú to skutočne rozkošné skalné maľby hodné vlastnej výstavy..

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-26

Zdroj

Rodinné portréty na skalách. Nie je to každý deň, že ich môžete dostať v obchode so suvenírmi.

Maľované skaly pre domácich majstrov-27

Pre svoje maľované skaly si môžete vybrať tému víly alebo bájky.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-28

Ak so sebou nemáte žiadnu farbu alebo vám chýba talent v maľovaní, môžete si vziať Sharpie a začať. Najlepšie to funguje na návrhoch, ktoré sú zvyčajne slovami múdrosti.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-29

Vytvárajte nádherné umelecké diela pomocou skál a svojich Sharpies alebo iných farebných fixiek, ktoré vám kreslenie a dokonca aj vyfarbovanie výrazne uľahčia. Nemusíte ani čakať, kým uschne.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-31

Vytváranie a farbenie mandál je skvelý spôsob, ako sa zbaviť stresu. Môžete nechať svoju kreativitu prevziať kontrolu a nechať svoju myseľ voľne sa túlať a pritom si užívať chladné farby. Navyše ste dostali nový kúsok do svojho domova.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-32

Na to, aby ste vytvorili dokonalú maľovanú skalu, nemusíte mať veľký talent na kreslenie. Niekedy to chce len malé bodky a predstavivosť, aby to fungovalo.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-33

Toto je pravdepodobne najjednoduchší a najľahší dizajn, ktorý môžete vytvoriť. Môže však fungovať aj ako ťažítko pre váš stôl.

Zdroj

Maľované skaly pre domácich majstrov-30

Zvieratá nie sú jediné návrhy, ktoré môžete urobiť. Môžete si tiež vybrať druh kruhového ovocia a potom na základe tohto ovocia vytvoriť dizajn.

Zdroj