Väčšina apartmánov má balkón a veľa ľudí vôbec nemá nápady, ako si ich vyzdobiť. Mali by ste zvážiť to, že svoje balkóny môžete navrhnúť bez toho, aby ste museli míňať oveľa viac, ako už máte. Aby váš balkón vyzeral dobre, nevyžaduje si to ani toľko úsilia. Ak sa pozriete na obrázky online pre referenciu, môžete sa cítiť stratení, pretože si myslíte, že nebudete môcť replikovať dizajn; ešte to nevzdávaj. Budete prekvapení, keď zistíte, že existuje veľa hackov, pokiaľ ide o výzdobu interiéru a exteriéru vášho domova.

Jednoduché nápady na zdobenie balkóna

Čo je teda prvou úvahou, keď máte nápady na výzdobu balkóna? Prečo nezačať s holou stenou? Máte možnosť nenechať to holé a nudné. Akékoľvek možnosti zaujímavého umenia, ktoré môžete umiestniť na nálepku na stenu? Ak sa obávate, že sú umelecké diela príliš drahé, nemusíte sa už obávať. Existuje mnoho webových stránok, ktoré predávajú relatívne dostupné umenie. Môžete dokonca nájsť webové stránky, ktoré sa špecializujú na tvorbu lacného nástenného umenia.

Ozvite sa zo svojho balkóna pridaním niečoho starožitného alebo starého. Veľa starožitného nábytku dodáva miestu, kde ho vystavujete, pocit autenticity. Hľadaj v obchodoch so zmiešaným tovarom vhodnú starožitnosť a určite nájdeš takú, ktorá vyhovuje tvojmu štýlu. Pamätajte si, že vaše dekorácie by nemali byť vždy drahé, niekedy to závisí aj od toho, ktorý nábytok sa k dizajnu najviac hodí.

Ak máte v sebe tú umeleckú snahu, pokúste sa vytvárať remeslá sami. Nie je nič úspornejšie ako kutilstvo. Začnite s jednoduchým DIY projektom, ktorý môžete urobiť, a začnite na ňom postupne pracovať. Dokonca si môžete dať načas, ak sa neponáhľate. Dobrá vec na remeslách pre domácich majstrov je, že ich môžete prispôsobiť a použiť spomienky na zvýšenie hodnoty návrhov. Mená seba a svojich blízkych môžete pridať na konferenčný stolík alebo balkónovú stoličku, s ktorými zostavujete svojpomocne. Môžete si kúpiť rôzne diely z rôznych obchodov v okolí, a to nielen, že vám to ušetrí peniaze, ale získate aj jedinečnú sadu balkónového nábytku a dekorácií.

Pri zostavovaní návrhov balkónov vždy myslite na výrobu opakovane použiteľných dekorácií. Keďže plánujete sťahovanie v budúcnosti, kúpte si alebo vytvorte dekorácie, ktoré si môžete ľahko priniesť so sebou. Zamyslite sa nad výrobou dlhodobých dekorov, ktoré môžu trvať dlho. To vám ušetrí čas a námahu pri vytváraní ďalšej a tiež vám ušetrí peniaze, takže na ďalšom mieste, kde budete bývať, si nekúpite ďalšie. Vyťažte maximum zo svojho rozpočtu a investujte do dekorov, ktoré môžete oceniť bez ohľadu na to, ako dlho ich máte.

Môžete tiež skúsiť experimentovať so sprejovou farbou, ktorú môžete naniesť na steny balkóna. Farba v spreji je relatívne cenovo dostupná a ľahko ju nájdete na neďalekých blších trhoch. Jednoduchý náter čerstvou farbou v spreji môže zmeniť auru celého vášho balkóna. Farby môžu pomôcť rozšíriť priestor a vyčistiť atmosféru.

Vyberte si dvojúčelový nábytok, čím viac použitia bude mať nábytok, tým viac miesta ušetríte v porovnaní s nákupom typov nábytku, ktoré je možné ľahko vykonať jedným kusom. Nielenže by na vašom balkóne pôsobil priestranne, ale bude tiež pôsobiť veľmi kreatívne. Existuje množstvo zásuvného nábytku, ktorý môžete zamaskovať ako lavice, ale v skutočnosti môže slúžiť aj ako rozťahovacia posteľ alebo stôl.

Ak chcete ušetriť na výdavkoch, najlepší spôsob, ako to urobiť, je vyhľadať staré položky vo svojej garáži. Máte v starom dome podkrovie? Môžete tam nájsť veľa zaujímavých vecí, ktoré môžete prerobiť a ozdobiť. Možno vás prekvapí množstvo vecí, ktoré máte v obchode a ako sa teraz perfektne hodia na váš balkón v byte.

A v neposlednom rade, ak si skutočne potrebujete nakúpiť svoje nevyhnutné drobnosti pri zdobení, siahnite po tých nie tak nákladných. Ak ich hľadáte, na internete nájdete množstvo prebytkov lacnejších kúskov. Nebojte sa, pretože na internete sú k dispozícii aj kúsky, ktoré sú stále v dobrej kvalite. Predovšetkým si užívajte svoj malý projekt dekorácie. Dôležité je, aby ste milovali to, čo tvoríte, pretože vám to môže poskytnúť najlepšie výsledky..

Nápady na dekoráciu balkóna-10

Ideálny nápad, ako dodať svojmu balkónu dekoráciu útulný a elegantný vzhľad, pridaním gaučov, malého konferenčného stolíka a drevenej tematickej steny. Skúste si vybrať farby, ktoré nie sú príliš krikľavé, ale sú v očiach chladné. Tieto farebné schémy sú jednoduchšie na pohľad a ľahšie sa kombinujú.

Zdobenie balkóna, dizajn balkóna-52

Celá prírodná drevená téma vždy vyzerá úžasne. Sčítajte závesné rastliny, drevené stoličky a plážové kamene a na balkóne si môžete uvariť skvelú atmosféru.

Nápady na dekoráciu balkóna-22

Dodajte svojmu balkónu viac korenia tým, že premeníte svoje nudné balkónové kreslo na zábavný a elegantne vyzerajúci spev. Ozdobte okraj balkóna pestrofarebnými kvetináčmi, aby pôsobili útulne.

Nápady na dekoráciu balkóna-44

Ak máte náhodou veľkorysú zbierku vonných sviečok, možno by ste sa nimi chceli pochváliť na svojom balkóne. Tu umiestnite malú poličku, do ktorej môžete umiestniť všetky svoje sviečky, ktoré nie sú len na osvetlenie, ale môžu slúžiť aj ako atraktívne dekorácie..

Nápady na dekoráciu balkóna-12

Balkón je perfektným miestom na oddych pre milovníkov kníh a ponorenie sa do sveta fantázie. Ozdobte svoj balkón nápadmi malých poličiek a vymaľujte ho svetlými farbami, aby na miesto mohlo ľahko vniknúť denné svetlo a presvetliť ho..

Nápady na zdobenie balkóna-20

Ak používate svoj balkón ako práčovňu, nie je dôvod ho nevyzdobiť. Pridajte špeciálne kúsky rastlín v kvetináčoch, ktoré môžu pomôcť pri cirkulácii vzduchu a môžu tiež slúžiť ako dizajn. Drez si môžete dokonca prispôsobiť tak, aby ladil s prostredím s drevenou tematikou.

balkón-vedľa-sklenené dvere-58

Kto povedal, že farebne označené kamienky sú len pre predné a zadné dvory? Ak máte pocit, že chcete, aby váš balkón vyzeral prirodzenejšie, neváhajte nahromadiť hladké kamienky, ktoré môžu slúžiť aj ako vonkajšia rohožka na balkón..

balkón-dekor-terasa-35

Hojdacie siete nie sú len na pláž; Môžete ich získať aj na balkón. Doprajte svojmu balkónu pocit pláže a naviažte k nemu farebnú plážovú hojdaciu sieť s originálnym dekoratívnym nábytkom.

Balkónové dekorácie-nápady-59

Ak chcete mať vzdušný balkón, môže vám s týmto problémom pomôcť zdobenie rôznymi kvetináčmi. Vyberte si zelené rastliny, ktoré dokážu vydať slušné množstvo kyslíka a zároveň budú vyzerať drobné a pekné oproti vašim balkónovým stenám.

Nápady na dekoráciu balkóna-13

Vaša balkónová kuchyňa by nemala vyzerať ako fádna. Pridajte malý prízvuk Pacifiku pridaním malých lustrov s tematikou škrupiny alebo dokonca malých žiaroviek, ktoré zvýraznia prízvuk..

Nápady na dekoráciu balkóna-14

Využite tento extra priestor vo svojom nápade na zdobenie balkóna umiestnením vonných sviečok, rastlín v kvetináčoch a kvetov. Vďaka tomu bude váš balkón dobre vyzerať a zároveň dodá vášmu bytu domácu atmosféru.

Nápady na dekoráciu balkóna-15

Doprajte svojmu balkónu vzhľad krajiny. Môžete to urobiť pridaním autentického dreveného plotu a rámovaním peknými kvetináčmi. Dokončite výzdobu veľmi pohodlnou stoličkou a kobercom v strede.

Nápady na dekoráciu balkóna-16

Priestor by vám nemal brániť v tom, aby bol váš balkón pohodlný. Vhoďte do nej pohodlný gauč a vyhoďte vankúše, aby ste mali domácky vzhľad. Môžete dokonca pridať vonné sviečky vo fľašiach pre slabé svetlo a domácu sladkú domácu arómu.

Nápady na dekoráciu balkóna-17

Symetria je skvelý aspekt, s ktorým sa dá hrať. Dajte svojmu balkónu šejk symetrický dizajn so vstavanou policou a doplnením podobne tvarovaného nábytku do každej police. Vďaka tomu bude váš balkón usporiadaný a upravený.

Nápady na dekoráciu balkóna-18

Zvonkohra je dokonalým doplnkom pre váš balkón. Môžete napínať jeden alebo viac zvonkohier v závislosti od vašich preferencií, ako aj vtedy, keď chcete vyplniť priestor zvonkohrou alebo pridať ďalšie príslušenstvo, ako sú závesné rastliny a žiarovky.

Nápady na dekoráciu balkóna-19

Hojdacia sieť je skutočne skvelým kusom nábytku, najmä ak pracujete v tesných priestoroch. V zásade ich môžete zavesiť všade a napriek tomu do priestoru pridať ďalšie veci, napríklad pohovky a taburetky.

Nápady na dekoráciu balkóna-21

Môžete si myslieť, že holá stena a niektoré kvety a rastliny nie sú dostatočne dobrou ozdobou balkóna; mýliš sa. Stále môžete vyzerať skvele tým, že si vyberiete správny typ rastlín v kvetináčoch a kvetinách a použijete rustikálnu holú stenu. Vyberte si nábytok s blízkou tematikou, ktorý sa hodí k stene.

Nápady na zdobenie balkóna-30

Ak to naozaj chcete, môžete na svojom balkóne veľa urobiť; dokonca rast stromu. Doprajte svojmu balkónu priestranný vzhľad tým, že získate zjednodušený nábytok a vyhnete sa nad navrhnutými policami a stoličkami. Čím jednoduchšie pôsobia, tým čistejšiu atmosféru dodávajú.

Myšlienky na dekoráciu balkóna-31

Ak vám črepníkové kvety a lavice prevedené na stole nie sú dosť dobré, je čas hrať sa s farbami. Môžete si tiež priniesť bambusové ploty s prírodnými odtieňmi opálenia, ktoré môžu prispieť k zoznamu farieb vášho veľmi jednoduchého, ale výnimočne vyzerajúceho balkóna..

Nápady na dekoráciu balkóna-32

Balkónový nábytok nemusí vždy znamenať, že si musíte zaobstarať menšie svetlá alebo žiarovky; stále môžete pracovať s väčšími lustrami a ostatné jednoducho doladíte nižšie. Udržujte svoj nábytok nízky a malý, aby uvoľnil miesto väčším kusom v priestore.

Nápady na dekoráciu balkóna-35

Steny inšpirované bambusom nie sú len na pohľad pekné, ale tiež pôsobia sviežo a chladne. Pridajte ako koberec a črepníkové rastliny hladké biele kamienky a budete cítiť chladný čerstvý vzduch, ktorý fúka priamo z vášho balkóna.

Nápady na dekoráciu balkóna-36

Je to skvelé využitie priestoru, najmä ak chcete umiestniť všetky veci do jedného držiaka. Bočné skrine poskytujú nielen priestor na uloženie riadu, ale slúžia aj ako nástenný dekor s mini tabuľou na vrchu, kde môžete písať takmer o všetkom.

Nápady na dekoráciu balkóna-37

Vyťažte maximum zo svojho balkóna pridaním jednoduchého, ale multifunkčného nábytku. Uistite sa, že je podlaha dobre navrhnutá, pretože to bude mať veľký vplyv na celkovú tému balkóna.

Nápady na zdobenie balkóna-38

Využite všetky priestory na svojom balkóne poskytnutím závesných ozdôb, ako sú kvety, police otočené na lavičke, a dokonca aj vešiakov, ktoré majú dvojaký účel. Poskytnutie určitej farebnej témy tiež pomôže zosynchronizovať a zosúladiť všetko.

Nápady na zdobenie balkóna-39

Balkóny nemusia nevyhnutne obsahovať najmenej nábytku. Stále môžete experimentovať s pridaním väčšieho nábytku, ako je malý stôl, malé stoličky, závesná lampa a závesné skrine pre črepníkové rastliny.

Nápady na dekoráciu balkóna-40

Premeňte svoj balkón na mini záhradu. Môžete to urobiť pomocou radu rastlín v kvetináčoch, drevených stoličiek a bambusových stien. Vyberte si rôzne tropické rastliny, kvety a kaktusy, aby ste dotvorili vzhľad.

Nápady na dekoráciu balkóna-41

Mnoho dekorov balkónov sa stará o moderný štýl, ale napriek tomu môžete starému viktoriánskemu štýlu dodať ten správny nábytok. Hrajte s farbou a drevom a skombinujte svoje obľúbené farby, aby ste vytvorili atmosféru v atmosfére. Pridajte vhodné oceľové dekorácie na poličku, lampu a nábytok a máte hotovo.

Nápady na dekoráciu balkóna-42

Kto hovorí, že sa nemôžete stretnúť s korunou na balkóne? Tento dizajn umožňuje, aby sa malá skupina ľudí zmestila na váš balkón. Vďaka širokému vankúšu a vankúšom na sedenie všetko vyzerá tak pohodlne a sviečky dodávajú hrejivú a príjemnú atmosféru..

Nápady na dekoráciu balkóna-43

Udržujte svoj balkónový dekor jednoduchý a priestorný. Možno budete prekvapení, koľko priestoru má balkón, keď získate ten správny viacúčelový nábytok a správne umiestnenie dekorov a návrhov stien..

Nápady na dekoráciu balkóna-45

Nástenné police a otvorené skrinky pre črepníkové rastliny sú skvelým doplnkom už aj tak prírodného prostredia balkóna. Široké sklenené okno umožňuje vstup prirodzeného svetla na balkón a skromný nábytok dodáva domácej aure.

Nápady na zdobenie balkóna-47

Investujte do kvalitných drevených nástenných kociek, ktoré vydávajú domácu atmosféru. Získava dobrý nábytok, ktorý šetrí priestor a môže slúžiť viac ako jednému účelu. Črepníkové rastliny sú tiež veľmi pekným doplnkom dekorácie.

Nápady na zdobenie balkóna-48

Zaujímavý bytový balkón s drevenou tematikou. Môžete vidieť, že priestory sú plné nábytku, ale nevyzerá to preplnené. Drevené steny a podlaha dopĺňajú tému, ako aj stoličky s organickou tematikou a vonné sviečky.

Nápady na dekoráciu balkóna-50

Dodajte svojmu balkónu v byte hranu s bielou a sivou farebnou schémou. Dotyk sivých tehlových stien na rozdiel od bielych stien tiež vydáva dobrú charizmu. Črepníkové rastliny a biele kvety sú tiež skvelým doplnkom celkovej témy.

Nápady na zdobenie balkóna-54

Oživte svoj balkón tým, že ho celý prefarbíte na bielo a pridáte zeleň, ktorá môže vyniknúť. Môžete tiež farebne kódovať svoj nábytok a prispôsobiť ho novo namaľovaným stenám.

Balcony_Design_Ideas-26

Kuriózne vyzerajúci balkón bytu. Minimalistický prístup k usporiadaniu nábytku vyzerá úhľadne a dáva na balkóne veľa priestoru navyše. Horizontálne pruhy lavice tiež pomáhajú vytvárať ilúziu, že priestor je širší, ako pôvodne bol.

Balcony_Design_Ideas-28

Ozdobte svoj balkón bytu elegantnou ružovou. Biele a sivé tehlové steny poskytujú veľký kontrast k ostrému farebnému nábytku a police sa perfektne hodia k stenám pre knihy a fotorámčeky.

Balcony_Design_Ideas-33

Zrekonštruujte svoju vlastnú botanickú záhradu vo svojom balkónovom apartmáne. Hrajte sa so závesnými a črepníkovými rastlinami, ako aj s kamienkami na podlahu. Pridajte akcent na stredovekú tému pomocou nástenných lámp.

Dekorácia balkóna-34

Pri navrhovaní balkóna vášho bytu by ste sa nemali zdržiavať predovšetkým kobercom, vyberte si skvelo vyzerajúci koberec, ktorý sa dobre hodí k vášmu nábytku a kvetináčom.

balkónové vzory-slnečné miestnosti-dekoračné nápady-3

Urobte z balkóna svojho bytu svoj pseudo pracovný priestor so správnym typom nábytku. Vytvorte poličku na stenu na stenu balkóna a jednoducho ju navrhnite pomocou rámov svojich umeleckých diel. Vyzerá to čisto a zároveň to funguje ako súčasti.

balkónové vzory-slnečné miestnosti-dekoračné nápady-6

Premeňte svoj balkón na drevený domček na hranie. Dokončite steny a podlahy drevom a postavte drevený policový stôl, aby zodpovedal celkovej téme. Na využitie priestoru môžete dokonca pridať ďalšie stolíky na bočnú stranu okien.

balkónové vzory-slnečné miestnosti-dekoračné nápady-7

Je to nádherne vyzerajúci abstraktný a moderný dizajn balkóna bytu. Poličky sú rozdelené jednotne a zároveň poskytujú veľký priestor pre nábytok alebo knihy v nich umiestnené. Interiér balkóna je priestrannejší vďaka stolu, ktorý je zavesený na boku.

bslcony-design-49

Buďte kreatívni v spôsobe, akým umiestnite svoje kvety a črepníkové rastliny na balkón. Steny využite nielen ako miesto na zavesenie rámov, ale aj ako skutočné kvetináče. Môžu ušetriť veľa miesta a poskytnúť veľmi umelecký vzhľad.

chladny-balkon-zahradna dekor-51

Vyrobte si mini vodopádový pong pomocou dreveného a bambusového nábytku. Tento veľmi umelecký a veľmi realizovateľný balkónový dizajn vnáša do interiéru orientálny nádych. Dodáva bytu tiež úplne rozmanitý vzhľad.

Zdobenie-Nápad-na-malý-balkón-53

Drevené podlahy a steny najlepšie fungujú s vašimi kvetináčmi a kvetinami. Úhľadne a umelecky ich usporiadajte po svojej kompletne zariadenej drevenej stene. To vám dáva dobrý prístup ku všetkým vašim kvetinám a slúži aj ako nádherná dekorácia na stenu.

očarujúce nápady na dekoráciu balkóna pre vašu úvahu -terénne úpravy zdobiace váš balkón -55

V jednoduchosti je krása. Využite minimalistické nápady na zdobenie, aby váš balkón pôsobil priestrannejšie, ale zároveň pohodlne a moderne. Čierny gauč a skromné ​​vankúše dotvárajú celkovú relaxačnú atmosféru balkóna.

ikea balkón-46

Ste kaktusový nadšenec? Uvoľnite miesto svojim kaktusovým rastlinám na balkóne vybudovaním regálov na mieru, ktoré sa hodia na stenu a okno. Môžu slúžiť ako nádherné ozdoby na stenu a dokonca už nemusíte kupovať žiadne dekorácie na stenu.

Pekný byt nápady na zdobenie balkóna-1

Skrášlite svoj balkón pridaním rastlín a trávy. Malé množstvo trávy orámovanej kamienkami a drevenými doskami môžete ľahko vypestovať ako chodník. Pomocou vlastného nábytku vyrobeného na mieru si môžete navrhnúť vlastnú krajinu.

starý nábytok na paletách-56

Nič nie je ako relaxačný apartmánový balkón s rastlinami. Pozrite sa na recyklovateľné nádoby, ktoré môžete použiť do kvetináčov svojej rastliny, aby ste ušetrili. Ako návrhy môžete tiež znova použiť staré veci, ako sú klietky pre vtáky.

štýlový modrý balkónový dizajn-57

Chladne vyzerajúci a určite pútavý dekor balkóna bytu. Nádherné modré farby sa tak dobre kombinujú a dobre fungujú s dreveným nábytkom. Hrnkové rastliny tiež vyzerajú skvele s nádobami na kutilstvo ako personalizovanými kvetináčmi.

štýlový-2

Vychutnajte si všetko s moderným dizajnom balkóna bytu. Tento jasne vyzerajúci dekor používa tému citrónovo zelenej farby v kombinácii s bielymi akcentmi. Umelecky tvarovaná lavica je skvelým doplnkom už tak úchvatného interiéru balkóna.

dizajn bielych tehál-5

Premeňte svoj balkón na malý pracovný priestor, ktorý vyzerá esteticky a nie nevyhnutne stiesnene. Vytvorte si pre knihy, nástennú objímku a malý stôl a stoličku a všetko jednoducho vyzerá a pôsobí perfektne.

nádherná kombinácia-58

Ozdobte svoje balkónové dekorácie myšlienkou črepníkových rastlín zavesených na vašej zariadenej drevenej stene. Nižšie môžete pridať malú posteľ, ktorá môže byť aj vašou stoličkou. Užite si výhľad z vášho balkóna a čerstvý vzduch z rastlín.

Úžasné-zdobenie-nápady-pre-malý-balkón-24

Oživte svoj vnútorný plážový šum týmto plážovým nábytkom inšpirovaným pre váš balkón. Tento kokosový nábytok funguje skvele v spolupráci s dreveným nábytkom a rastlinami. Doprajte svojmu balkónu atmosféru letnej pláže.

Úžasné-nápady na zdobenie-pre-malý-balkón-25

Perfektný nápad, ako vytvoriť útulnú malú miestnosť vo svojom byte balkónovým dekorovaním pridaním vankúšov a vankúšov, ako aj malých konferenčných stolíkov. Doplňte zostavu peknými kvetmi a črepníkovými rastlinami a máte malý priestor na rýchly útek z vnútorného domu.

Úžasne-pekne-zdobenie-nápady-pre-malé-balkón-priestory_23

Nádherná kombinácia závesných rastlín s vašim malým stolom a stoličkou na balkóne. Pridajte farebnú schému, aby všetko vyzeralo príjemne pre oči. Pruhy na koberci tiež prispievajú k ilúzii rozšírenia podlahovej plochy.

Nápady na dekoráciu balkóna-4

Kto hovorí, že balkóny sú len pre konferenčné stolíky? Vaňu môžete preniesť na balkón, aby ste sa počas dlhého kúpeľa mohli pozrieť von. Pridajte závesné svetlá a rastliny pre lepšiu atmosféru a samozrejme závesy.

Nápady na dekoráciu balkóna-7

Farebné miesto na zavesenie na balkóne, ktoré využíva obmedzený priestor. Jediný stôl a stolička sa dobre hodia do priestoru, zatiaľ čo parapety sa používajú aj ako predĺženie stola. Pridajte malú policu pre črepníkové rastliny a môžete ísť.

Nápady na zdobenie balkóna-8

Jedná sa o pomerne zaneprázdnený, ale útulný balkón. Vyplňte svoj balkón drevenými policami a stolmi, ktoré budú slúžiť ako miesta, kde môžete umiestniť svoje črepníkové rastliny. Je pre vás jednoduchšie dosiahnuť a zaliať svoje rastliny a tiež vyzerajú ako dobré dekorácie.

Nápady na zdobenie balkóna-9

Je to perfektná dekorácia balkóna, ak chcete šetriť priestor, ale zároveň máte viac políc, do ktorých môžete uložiť svoje knihy a črepníkové rastliny. Je to perfektný nápad, aby vyzeral veľmi minimalisticky a čisto, pre milovníka kníh, ako ste vy..

Nápady na dekoráciu balkóna-11

Umiestnite si pohodlnú posteľ na balkón, prečo nie? Pridajte zeleň pomocou zavesených rastlín umiestnených na stene. Pridajte ďalšie stoličky so zostávajúcim priestorom na dokončenie dekorácie.