motýľový nail art-21

Lakujte si nechty v žiarivej oranžovej a krémovej farebnej kombinácii. Dizajn má jednoduchú oranžovú a krémovú základnú farbu. Na vrch sú pridané malé biele kvety a detaily oranžového motýľa.

Maľba krásnych motýľových nechtových dizajnov!

Motýlie nechty sú veľmi pekné na pohľad. Môžu sa líšiť v dizajne a farbách a môžete sa zabaviť ich lakovaním na nechty. Môžete namaľovať na jedného motýľa alebo dvoch na jeden klinec v závislosti od dizajnu nechtov, pre ktorý sa chystáte. Môžete sa však na to pozrieť ako na dizajn, ktorý je ťažké kopírovať alebo reprodukovať samostatne, ale nemusíte sa obávať, pretože si môžete vytvoriť svoj vlastný dizajn motýľového nechtového umenia.!

Ako to urobíte? Je to jednoduché! Pripravte si nástroje na zdobenie nechtov a vytiahnite krásnu referenciu na motýle. Môžete ľahko vyhľadať na internete návrhy motýľových klincov, ktoré pošteklia vašu fantáziu. Existujú dokonca aj blogy venované návodom, ako si môžete maľovať návrhy sami.

Môžete začať s jednoduchým dizajnom, ale ak sa cítite umelecky a kreatívne, môžete skočiť na dizajn, ktorý si vyberiete, a vyskúšať ho. Nezabudnite, že na získanie niektorých návrhov bude potrebný určitý čas a prax. Všetko, čo potrebujete, je trpezlivosť a odhodlanie dosiahnuť dizajn sami.

Ako začať s návrhom motýľa

Je to perfektné najmä vtedy, ak nechcete chodiť do nechtových salónov a radšej ušetríte svoje peniaze za lakovanie vlastných nechtov. Ak sa na to chystáte a máte pocit, že s dizajnom motýľových nechtov môžete odviesť dobrú prácu, neváhajte.

    Na začiatok s jednoduchým dizajnom motýľa by ste sa mohli pokúsiť urobiť toto

  • 1. Naneste požadovanú základnú farbu laku na nechty
  • 2. Pridajte biely francúzsky tip (alebo nie, ak chcete samotný dizajn motýľa)
  • 3. S inou farbou podľa vášho výberu nakreslite tenkú krivku pre telo motýľa
  • 4. Ďalším leskom nakreslite na krivku dve krídla, jedno na vrchu a druhé na dne
  • 5. Potom pokračujte v pridávaní podrobností o krídlach, krídla môžete obkresliť iným leštidlom a na vnútorné krídla tiež pridať malé bodky.
  • 6. Nechajte lak na nechty uschnúť pred nanesením vrchného bezfarebného laku na ochranu dizajnu

Je to jednoduché a ľahké. Ak máte problém s vytvorením vlastného dizajnu motýľov, možno budete chcieť začať jednoduchým návrhom motýľa alebo sa riadiť odkazom. Inšpiráciu môžete tiež získať z mnohých návrhov motýľov online.

Tiež vám môže pomôcť, ak máte priateľa, ktorý vie, ako sa tieto návrhy robia a dokáže vás naučiť trik alebo dva. Pre začiatočníkov môže byť maľovanie na ľavú ruku dosť náročné, o koľko viac na pravú ruku? Tu príde na scénu váš priateľ a môže vám pomôcť na začiatku.

Každý nový typ nechtového dizajnu môže mať svoje skalnaté začiatky, ale akonáhle sa v tom zorientujete, bude maľovanie na nechty jednoduchšie, čím viac ich budete cvičiť. Vždy sa snažte učiť a učiť sa tipy a rady zo svojich zdrojov, aby ste mohli znova vytvoriť ten perfektný dizajn nechtového motýľa, ktorý ste tak veľmi chceli dosiahnuť..

motýľ nail art-2

Krásny a kreatívny francúzsky tip, ktorý je ideálny pre vaše nechty. Na francúzsky tip sa používa číry lesk ako základ s detským ružovým lakom. Potom sú pridané tenké detaily a krivky motýľa a strieborné korálky.

motýľ nail art-40

motýľ nail art-33

Ďalší jednoduchý, ale ohromujúci dizajn francúzskych špičiek s motýľmi. Váš klasický číry lesk a biely francúzsky tip sa pridajú k veľkému detailu motýľa navrchu.

motýľové nechtové umenie

Motýlí klinec

motýľ nail art-4

Roztomilý francúzsky tip inšpirovaný motýľom. Hrajte spolu s farbami melónu a akvamarínu, keď maľujete kvety a motýle na pravidelný francúzsky tip.

motýľ nail art-34

Jedná sa o zjednodušený, ale veľmi roztomilý dizajn nechtového motýľa. Pomocou farebnej kombinácie bielej, detskej ružovej a čiernej môžete vytvoriť detail kvetinového motýľa v kontrastnej farbe k základnému lesku. Môžete dokonca pridať ružové a čierne korálky pre viac efektov.

motýľ nail art-30

Klasicky vyzerajúce nechty s francúzskym tipom s dizajnom motýľa. Dizajn pozostáva z jednoduchého bieleho francúzskeho cípu s ružovými bodkami a červeno -čierneho motýľového detailu, ktorý je na ňom namaľovaný. Strieborné postreky sú tiež pridané ako podšívka pre francúzsky tip.

motýľ nail art-31

Dodajte svojim nechtom pôvab pomocou tohto krásneho motýľového dizajnu. Ako základ a pre francúzsky tip použite klasický oranžový lak na nechty a pridajte malé detaily motýľov v detskom modrom a ružovom laku, aby nechty viac zvýraznili..

motýľový nail art-24

Tento motýľový nechtový dizajn, inšpirovaný motýľmi a jeho krídlami, je jednoducho nádherný. Každý klinec je namaľovaný časťou motýlích krídel, pričom na jednom jedinom klinci je detailne namaľovaný celý motýľ. Malé červené bodky sú tiež pridané pre akcent rudy.

motýľ nail art-32

Krásna zbierka vzorov motýľov, ktorá je ideálnou inšpiráciou pre váš dizajn nechtového motýľa. Použitie jednoduchej bielej základnej farby je perfektné na to, aby oživilo a zameralo sa na detaily a farebné motýle namaľované na vrchu. Používajú sa rôzne farebné kombinácie, pričom každý motýľ má vlastnú tému.

motýľový nail art-35

Toto je perfektné nechtové umenie inšpirované motýľmi pre krátke nechty. Francúzsky tip s použitím polnočného modrého laku s pridanými bielymi bodkami vyzerá nápadne na rozdiel od obyčajných nechtov s modrým motýľom a čiernymi bodkami na vrchu.

motýľ nail art-36

Pozrite sa na tento biely a zelený motív motýľového nechtového dizajnu. Je veľmi jednoduchý a ľahko sa vytvára, ale vyzerá veľmi nápadne a atraktívne. Veľký detail krídel motýľa dokonale kontrastuje s holými matnými nechtami vedľa nich.

motýľ nail art-37

Toto je krásne jednotné nechtové umenie inšpirované motýľmi. Nechty sú navrhnuté s malými francúzskymi končekmi v jarných zelených iskrách a bielymi okvetnými lístkami zdobenými na boku. Na ostatných nechtoch vznášajúcich sa nad bielym kvetom je možné vidieť detailný obraz pre modrého motýľa.

Umenie na nechty s dúhovým motýľom

Pozrite sa na tento úžasne vyzerajúci dizajn nechtového motýľa. Na každom z nechtov sú namaľované gradientové farby motýlích krídel. Tenké čierne čiary motýlích krídel fungujú aj ako bodkovaný francúzsky hrot, ktorý je taký kreatívny.

motýľový klinec-1

Pozrite sa na tento veľmi cool a elegantne vyzerajúci dizajn nechtového motýľa. Farebná kombinácia čiernej, bielej a morskej zelenej sa jednoducho dopĺňa. Matné morské zelené iskry vynikajú spolu s detailným maľovaním motýlích krídel na ostatných nechtoch.

motýľ nail art-3

Tento dizajn motýľového nechtového dizajnu vyzerá veľmi zábavne. Dizajn je jednoducho namaľovaný matnou bielou základnou farbou spolu s farebnými kvetmi, tenkými krivkami zelených a vlajúcich motýľov po celých nechtoch..

motýľový nail art-5

Butterfly nail art designy sú spôsob, ako ísť, keď chcete cool vyzerajúce nechty. Tento dizajn má dizajn s bielymi francúzskymi hrotmi a bodkami a je doplnený farebnými kvetmi s motýľmi na vrchu. Motýle sú vytvorené kombináciou červenej, modrej, žltej, zelenej a čiernej farby.

motýľ nail art-6

Ďalší úžasne vyzerajúci motýľový nechtový dizajn! Polnočné modré francúzske tipy sú doplnené bielymi bodkami, zatiaľ čo nechty sú ďalej ozdobené bielymi kvetmi. Okolo kvetov môžete lietať červené motýle.

motýľ nail art-7

Tento dizajn je krásny a jednoducho elegantný dizajn s motívom motýľov. Biele kvety sú namaľované kaskádovito cez bočnú stranu nechtov, zatiaľ čo na vrchu sa vznáša purpurový motýľ..

motýľ nail art-8

Ďalší skvelý dizajn pre krátke nechty. Dizajn začína bielou francúzskou špičkou, ktorá je kvôli efektu ďalej ohraničená viacfarebnými korálkami. Obrovský modrý motýľ je namaľovaný v prísnych detailoch, ako by chcel upútať pozornosť každého, kto sa pozerá na nechty.

motýľ nail art-9

Tento dizajn motýľového nechtového dizajnu vyzerá preppy a minimalisticky. Ideálne pre tých, ktorí chcú jednoduché, ale pútavé motýľové vzory na nechty. Nechty sú ako základ namaľované matnou bielou farbou. Časti a kúsky motýlích krídel sú potom namaľované detailne.

motýľový nail art-10

Vyskúšajte divoké a exoticky vyzerajúce nechtové umenie s motýľovou tematikou! Tento dizajn má francúzsky cíp s leopardovou potlačou zakončený zeleno -modrým motýľom. Ukážte svoju živočíšnu stránku.

motýľový nail art-11

Pozrite sa na tento skutočne roztomilý a jednoduchý dizajn nechtového motýľa. Nechty sú natreté limetkovo zeleným lakom ako základnou farbou, ozdobené kvetmi v bielej a žltej kombinácii. Roztomilý a červený motýľ je tiež pridaný lietajúci cez nechty.

motýľový klinec-12

Krásny dizajn nechtov motýľov v brčálovom odtieni. Vďaka svetlejšiemu odtieňu Brčálu ako základnej farby nechty zdobia francúzsky tip s leopardím vzorom lemovaný striebornými iskrami a čiernobielymi zakrivenými čiarami. Na motýle sa potom použije mierna farba brčál a na detaily čierny lesk.

motýľový klinec-13

Tento dizajn nechtového motýľa je celkom pútavý a živý. Vďaka kombinácii bieleho, horúceho ružového, čierneho a strieborného laku získajú nechty postoj a život! Používajú sa matné biele a žiarivo ružové kabáty a strieborné iskry zdobiace jeden z nechtov. Tučné, vodorovné čiary v striedajúcich sa farbách sú tiež namaľované na nechtoch, ako aj lietajúci ružový motýľ.

motýľ nail art-14

Ak chcete v dizajne motýľových nechtov detail po detaile, potom je to pre vás to pravé. namaľujte si nechty v blízkosti krídel motýľov radom detailov v žiarivých farbách. Ach klinec predstavuje polovicu motýlích krídel a farby použité ako ružová, modrá zelená, žltá, biela pre bodky a čierna pre podšívku.

motýľový nail art-15

Hore je elegantne vyzerajúci motýľový nechtový dizajn. Motýle a kvety sú namaľované ako predĺžené francúzske tipy na nechtoch. Fialový, čiernobiely lesk sa používa na vytváranie miniatúrnych detailov na kvetoch a motýľoch.

motýľový nail art-16

Ak sa chystáte na zjednodušený prístup k návrhom motýľových nechtov, mali by ste zvážiť tento. Použitím čiernej ako základnej farby a podšívky motýlích krídel sú na vrch pridané ďalšie detaily, ako sú rôzne tvary, napodobňujúce dizajn krídla motýľa.

motýľový nail art-17

Toto nechtové umenie inšpirované motýľmi je jednoducho roztomilé a ľahko obnoviteľné. Jednotný dizajn vám uľahčuje sledovanie vlastných nechtov. Všetko, čo potrebujete, je čiernobiely lak na nechty a namaľujte motýle ako francúzsky tip. Na detailné zobrazenie motýľa použite biely lak na pozadie a čiernu podšívku na vrchu..

motýľové nechty-18

Motívy nechtového umenia v žltej téme. Nechty sú natreté žltými francúzskymi končekmi, za ktorými nasleduje motýľ a ďalšie detaily navrchu pomocou čierneho laku. Nechty sú ešte zvýraznené striebornými korálkami.

motýľový nail art-19

Ak hľadáte zábavu a nepredvídateľnosť, tento dizajn motýľového nechtového umenia určite padne vášmu vkusu. Pomocou striedajúcich sa čiernych a bielych lakov sú nechty prelakované francúzskymi končekmi a krivkami oproti základnej farbe. Siluety motýľov sú tiež pridané na vrchole nechtov.

motýľový nail art-20

Kto hovorí, že krátke nechty sa nemôžu zabávať tak dlho, ako dlhé? Tento dizajn určite nie! Čiernobiely lesk sa používa na vytváranie detailov motýľov a bodiek, zatiaľ čo červený lesk slúži ako základná farba a samotný odtieň krídel. Viac tvarov a kriviek, ako aj efekt.

motýľ nail-art-22

Veľmi roztomilý a efektný dizajn nechtov inšpirovaný motýľom. Na lakovanie detailov krídla je lakovaný ružovým klinčekom ako základná farba a farba krídla. Potom sa pridá biely lesk, aby sa cez krídla vytvorili malé bodky.

motýľový klinec-23

Tento dizajn nechtového umenia má pre každý necht iný druh motýľa. Nechtové umenie vyzerá veľmi abstraktne a príjemne pre oči, pretože používa farby gradientu pre základné a motýľové farby. Čiernobiely lesk sa potom použije na vymaľovanie ďalších detailov na motýľoch.

motýľový nail art-25

Ak by ste chceli obnoviť svoje vlastné motýľové nechty, bola by to perfektná referencia. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť ako základnú farbu oranžovú farbu a namaľovať detaily motýlieho krídla pomocou čierneho laku na nechty. Pre väčší efekt môžete na okraje pridať biele škvrny, aby vyzerali ako rôzne strany krídla.

motýľový klinec-26

Motív nechtového dizajnu motýľov v modrej farbe. Nechty sú s francúzskym hrotom s metalickým modrým leskom a bielymi bodkami. Ostatné nechty sú namaľované matnou bielou farbou pre základnú farbu a čiernymi bodkami. Majestátne modré motýle v nádherných detailoch sú potom namaľované na vrch a zvýraznené modrými korálkami.

motýľové nechty-27

Nádherne vyzerajúci klinec inšpirovaný motýľom zobrazujúci motýle vznášajúce sa nad kvetmi v poli. Biely lesk s ružovými kvetmi je namaľovaný vo francúzskom štýle, zatiaľ čo motýle v bielom a modrom lesku sú namaľované na nich..

motýľové nechty-29

Úžasne vyzerajúce polka dot francúzske tipy a motýľový dizajn nechtov. Choroby používajú ako základ biely lesk s polnočnými modrými a bielymi bodkovanými francúzskymi špičkami. Na nechty je potom namaľovaný modrý motýľ s čiernymi bodkami dookola.

motýľ nail art-28

Motívy nechtového umenia so zelenými a ružovými motívmi. Nechty sú namaľované zelenou farbou ako základná farba a zakončené ružovým lakom. Pre francúzske tipy sú pridané ďalšie čierne čiary. Potom je na vrch namaľovaný nádherný ružový motýľ s čiernobielymi detailmi.

motýľový klinec-39

Chladne vyzerajúci dizajn nechtov inšpirovaný motýľom. Nechty sú namaľované kráľovskou modrou a modrošedou lesklosťou ako základnými farbami. Na modrošedých nechtoch ležia krásne motýle v svetlomodrom lesku s čiernymi bodkami, ktoré ich obklopujú. Nechty sú pre efekt taktiež namaľované kráľovskou modrou iskrou.