Už ste niekedy videli tie roztomilé nechty s kreatívnym vzorom Gingham a kockované nechty? Vidíte ich a možno by ste si mohli pomyslieť, ako sú schopní vytvárať také priame čiary? Vyzerá to tak únavne a jedna malá chyba by zničila celý dizajn. Takže sa znova pýtate, či musím byť odborníkom na to, aby som stiahol tento dizajn nail art?

Odpoveď je nie, stačí mať trochu kreativity a niekoľko samolepiek! Áno, pásy samolepiek sú odpoveďou na vašu začínajúcu dilemu. Pamätáte si tie nálepky, pomocou ktorých je vaša krivka francúzskych špičiek dokonalá? To sú presne tie veci, ktoré potrebujete na to, aby ste si mohli vytvoriť svoj vlastný kockovaný dizajn nechtov.

Rozdiel medzi Ginghamom a Plaid Nails

Gingham a Plaid sú dobre známe kontrolné vzory používané v lakoch na nechty, tkaninách a oblečení. Gingham je vždy biela a iná farba. Kárované môžu byť šeky s akoukoľvek kombináciou farieb. Čiary v ginghame majú rovnakú šírku a čiary v károvanom prevedení majú rôznu šírku.

    Čo potrebujete na výrobu návrhov Gingham a Plaid Nail Art

  • Lakovateľné nálepky na nechty
  • Biely lak ako základ
  • Kombinácia farieb laku na nechty, ktoré by ste chceli použiť na dizajn
  • Čistý lak na nechty na dokončenie
  • Nožnice na kutikulu

Maľba na dizajne

Najprv naneste na nechty základný lak. Obvykle je biela, alebo môžete použiť akýkoľvek typ farby, na ktorú máte chuť. Naneste základný lak na všetky nechty, aby ste ich mohli chrániť. Na dosiahnutie matnej farby podkladu by ste potrebovali 2 alebo viac vrstiev.

Potom môžete začať strihať samolepky na prúžky. Záleží na vás, kedy chcete, aby boli vaše prúžky hrubé alebo tenké, môžete to založiť na svojom návrhu, aby ste mohli prúžky správne vystrihnúť. Môžete namaľovať šesť až desať pásikových častí listu nálepky na nechty, aby ste dosiahli károvaný dizajn. Po nalakovaní požadovanou farbou nechajte lak asi desať minút zaschnúť, než ho stiahnete zo základného náteru. Keď ste spokojní s tým, ako sa dizajn ukázal, môžete začať s umiestňovaním zvislých pruhov. Môžete pridať inú farbu alebo ísť s tmavším odtieňom počiatočných pásikov. Niektoré ginghamové a kárované prevedenia hrajú v rôznych farbách, zatiaľ čo niektoré sa držia rovnakého odtieňa.

Dĺžka zvislých pásikov závisí od dĺžky vášho nechtu a pred odrezaním prebytku môžete nálepky starostlivo zaistiť. Pred opätovným lakovaním na nechty naneste číry vrchný lak na ochranu starších prúžkov. Opakujte rovnaký postup na zvislých pásoch, ako ste urobili s vodorovnými pásmi. Po nanesení konečného bezfarebného laku na zvislé čiary ste hotoví!

Teraz si môžete sadnúť a obdivovať svoj vlastný prispôsobený dizajn Gingham a Plaid Nail Art! Ak vám dochádzajú nápady a farby, ktoré môžete použiť, môžete sa kedykoľvek pripojiť k internetu a skontrolovať webové stránky, ktoré vám môžu ponúknuť rôzne kostené vzory na nechty, ktoré môžete použiť. Môžete dokonca sledovať videá o tom, ako sa vyrábajú ďalšie komplikované farebné kombinácie. Je to zábavný a ľahký dizajn nechtového umenia, ktorý by ste mali určite vyskúšať.

Blue Gingham and Roses Nail

Krásny a domácky ginghamský dizajn nechtov. Použitý základný náter je biely a zakončený detskými modrými prúžkami a ružovými detskými ružami.

Pretty in Plaid Nail

Chladná kombinácia bielych a oranžových pruhov cez biely základný náter. tento kockovaný dizajn vyzerá jednoducho a čisto.

Roztomilý čierny Ginham

Rozkošný dizajn francúzskych špičiek. Farby sú kombináciou bieleho podkladu zakončeného čiernymi a sivými pruhmi, ktoré vypĺňajú špičku nechtu. Ďalšie biele korálky a stuhy majú stimulovať krajší efekt.

Červený károvaný klinec

Červené kárované nechty s bielymi a zelenými bodkovými čiarami

Pozrite sa na túto červenú, bielu a zelenú kombináciu. Použitím červenej ako základného náteru sú namaľované pásy zelenej, bielej a trochu čiernej farby, aby sa vytvoril úžasný kockovaný dizajn nechtového umenia..

Dúhové ginghamové nechty

Dúhové ginghamové nechty s gradientovým efektom

Pozrite sa na tento úžasný dizajn kockovaného nechtového umenia inšpirovaného gradientom. Pomocou bieleho základného náteru sú nechty potom zakončené gradientovými farbami laku na nechty v pruhoch, ktoré sa navzájom prekrývajú.

Green Plaid Nail Art

Zelené kárované nechty s čiernymi a bielymi pruhmi.

Čerstvo vyzerajúca zelenina! Tento dizajn nechtového umenia používa ako podkladový lak zakončený čiernym, bielym a svetlo zeleným pruhom mätovo zelený lesk, aby vytvoril károvaný efekt..

Plaid Nail Art -8

Biela a čierna kombinácia ginghamu inšpirovaných francúzskych tipov. Biela a čierna farba sú namaľované inverzne, aby odhalili pruhovaný dizajn.

Návrhy nechtov na ginghame

Roztomilý ginghamový dizajn v ružovom laku. Vrcholom dizajnu sú rozkošné malé žlté srdiečka.

Plaid Nail Art-2

Viacfarebné francúzske tipy navrhnuté podľa ginghamu. Zlaté korálky sú umiestnené na vrchole dizajnu francúzskych špičiek spolu s kombináciou modrej, zelenej, bielej a melónovej farby.

Roztomilé vzory ginghamových nechtov-4

Elegantný čiernobiely dizajn ginghamového nechtu inšpirovaný. Použitím bielej matnej ako základnej farby sú nechty doplnené kvetinovými korálkami a kresbami

Návrhy nechtov na ginghame-6

Elegantne vyzerajúci gingham nail art dizajn v šedej, čiernej, modrej a zlatej farebnej kombinácii. Matné a pruhy dodávajú nechtom skvelý vzhľad, ako aj zlatý akcent na vrchu.

Francúzske tipy & amp; Kostkovaný necht

Károvaný dizajn nail art v čiernobielom laku. Aby sa pridala väčšia fascinácia dizajnom, na zvýraznenie francúzskeho tipu na nechtoch sa používa čierny lak.

Návrhy nechtov na ginghame-2

Detský modrý, biely a červený ginghamský dizajn nechtov. Detské modrobiele pruhy sú doplnené matným červeným šumivým lakom na nechty.

Plaid Nail Art-4

Roztomilý a nepredvídateľne vyzerajúci kockovaný dizajn nechtov. Svieža farebná kombinácia bielej, zeleno modrej, šedej a čiernej farby je vizuálne príťažlivá a jednoducho vyskočí z nechtov.

Gingham & amp; Daisy Nail Art

Gingham a kvetinový dizajn inšpirovaný nechtami. Použitím kombinácií čiernej, bielej a žltej farby sú pruhy a kvety veľmi dobre zvýraznené na vrchu čiernej matnej základnej farby..

Návrhy nechtov na ginghame-5

Elegantne vyzerajúci horúci ružový ginghamový nechtový dizajn. Okrem pruhov sa používa aj matná ružová farba, zlatý lesk a malé strieborné korálky, ktoré zdobia dizajn..

Kárované nechty

Baby ružová, biela a čierna kombinácia laku na nechty. Nechty sú usporiadané tak, aby tvorili károvaný dizajn nechtov a sú tiež namaľované matnou bielou a detskou ružovou farbou.

Gingham check nail art

Elegantný a jednoduchý dizajn gingham nail art. Nechty sú lakované postupne čiernobielym ginghamovým dizajnom a matným lakom vo farbe melónu zakončeným zlatými detailmi..

Modré ginghamové nechty

Roztomilý modrobiely gingham inšpirovaný lak na nechty. Dizajn vyzerá veľmi čisto a fascinujúco zároveň

Roztomilé kárované nechty

Pozrite sa na tento žiarivý kockovaný dizajn nechtov. Vďaka rôznym odtieňom ružovej a iskier je tento nechtový dizajn určite vzorom.

Návrhy nechtov na ginghame-1

Útulná kombinácia ginghamového a matného dizajnu nechtov. Použitím nahej farby ako základného laku sú potom prúžky namaľované na vrchu nechtov, zatiaľ čo ostatné nechty sú potiahnuté matným povrchom so zlatým detailom v tvare srdca navrchu.

Návrhy nechtov na ginghame-3

Zábavne vyzerajúca kombinácia vzorov ginghamu, polka bodiek a francúzskych tipov. Použitím číreho, bieleho, čierneho a detského modrého leštidla sú na vrchu dizajnu umiestnené malé zlaté detaily, ktoré zvyšujú efekt.

Gingham Nails

Kombinácia modrej a bielej farby aqua. Po vytvorení ginghamového dizajnu sú potom na vrch namaľované drobné biele kvety, aby bol dizajn ešte krajší.

Green Gingham Nail Art

Listovo zelený gingham inšpirovaný dizajnom nechtov na vrchole bieleho matného laku. Tento dizajn vyzerá úplne rozkošne a sviežo, ideálny na letnú sezónu.

Ručne maľované - Nail Art

Krásny a detailný dizajn kockovaných nechtov. Dizajn používa kombináciu detskej ružovej, bielej, čiernej a tenkých zlatých prúžkov na dotvorenie prekrývajúcich sa pruhov.

kockované umenie nechtov

Zábavný a odvážne vyzerajúci kockovaný dizajn nechtov. Kombinácia modrošedej, bielej a červenej farby laku vytvára navzájom vynikajúci kontrast a drobný srdcový prízvuk ho robí ešte lepším..

Plaid Nail Art-1

Jednotný a čisto vyzerajúci kockovaný dizajn nechtov. Nechty používajú ako základný lak nahú farbu a súčasne pridávajú čierne, biele a červené prúžky cez a cez základnú farbu na dokončenie károvaného dizajnu..

Plaid Nail Art-3

Buďte nápadná a farebná s týmto károvaným dizajnom nechtov. Dizajn používa farebnú kombináciu bieleho, čierneho, strieborného a ružového laku na dokončenie celkového pôsobivého vzhľadu.

Plaid Nail Art-5

Pozrite sa na tento pomerne skromný a roztomilý vzhľad károvaného dizajnu nechtov. Nechty sú potiahnuté detskou ružovou matnou farbou a ako tenké a hrubé prúžky navrchu sú použité čiernobiele leštidlá.

Plaid Nail Art-6

Viacfarebný kockovaný dizajn nechtov. Pre tento zábavný a bláznivý efekt dizajn používa rôzne svetlé farby, ako je žltá, zelená, oranžová, červená, fialová a modrá..

Plaid Nail Art-7

Čo získate, keď sa budete hrať s francúzskymi tipmi? Získate tento úžasný károvaný dizajn francúzskeho tipu na nechty. Dizajn používa zelený, biely a čierny lesk, ako aj tenkú líniu strieborných iskier a detailov v tvare srdca na vrchu.

Plaid Nail Art-8

S týmto čiernym, červeným, bielym a zeleným súborom zostanete v pohode. Nechty sú usporiadané v károvanom a matnom prevedení a pôsobia úplne elegantne a úžasne.

Gingham check nail art

Krásna pedikúra inšpirovaná ginghamom. Použitie melónového laku na nechty, ako aj čiernobielych farieb na pásy; dizajn dodáva na nechtoch rozkošný detský vzhľad.

Plaid Nail Art

Roztomilý, purpurovo inšpirovaný kockovaný dizajn nechtov. Tento dizajn používa farby ako brčál, fialová, čierna a biela na dotvorenie honosného purpurového vzhľadu.

diagonálne kockované nechtové umenie

diagonálne kockované nechtové umenie