Biele nechty sa môžu zdať bez života, nudné a žiadna zábava. Ale pokiaľ ide o nail art, biela znamená klasiku a eleganciu. Vyzerá to čisto a ak chcete dotvoriť žiarivý a živý vzhľad, biela sa hodí k mnohým veciam. Biele šaty pôsobia božsky. Dokonca aj biele vlasy sa stali trendom, pretože kvôli niekomu pôsobia étericky. To teda neznamená, že keď je biela ako farba nudná, biela v móde a kráse je rovnaká. A v dnešnej dobe sú ľudia kreatívnejší. Nechtové umenie je zúrivosť. Napriek monochromatickej základnej farbe existuje toľko nápadov, vďaka ktorým by vaše nechty vyzerali elegantne a štýlovo.

Vyberte si svoj vlastný biely dizajn nechtov

Môžete si vybrať ľubovoľný dizajn, ktorý chcete, v závislosti od vašej nálady alebo vašej osobnosti. Dokonca môžete zmeniť aj jeho vzhľad v závislosti od toho, kam idete alebo čo oslavujete. Skvelá vec na umení nechtov je, že môžete robiť, čo môžete; obrázky alebo vzory alebo tvary alebo akékoľvek trendy.

Starej a nudnej bielej sa nemusíte báť. Teraz môžete vytvoriť krásne majstrovské dielo a živšie a odvážnejšie nechty, ktoré doplnia váš štýl. Máme veľa návrhov bieleho nechtového umenia, takže je veľmi pravdepodobné, že nájdete ten najlepší dizajn, ktorý vám bude vyhovovať. Tu je pár dobrých nápadov, ktoré vám pomôžu inšpirovať sa vo vašom ďalšom úsilí o nail art.

biele nechty-3

Máte romantické rande? Alebo sa chystáte na ples alebo na akékoľvek z týchto formálnych udalostí? Toto elegantné biele nechtové umenie s nahým chevronovým dizajnom zvýrazneným diamantmi a trblietavým klincom je to, čo potrebujete k celkovému elegantnému vzhľadu..

Zdroj

biely klinec-29

Teraz nás čaká dobrodružstvo. Vďaka bielej základni budú farby žiarivejšie. V tomto splashi neónových farieb teda farby určite viac vyskočia.

Zdroj

umenie bielych nechtov-14

Čo je to dievča bez kvetov? V tomto preppy designu nechtov je to všetko o kyticiach kvetov v rôznych farbách.

Zdroj

umenie bielych nechtov-23

Ak máte záujem o elegantný kúsok, diamanty a elegantné vzory budú fungovať. A keď použijete matný biely lak? Všetko dopadne desaťkrát lepšie.

Zdroj

biely klinec-44

Skvelé na bielej je, že v nej môžete vytvárať obrázky. Je to v podstate ako prázdne plátno. Môžete vytvárať jemné kvety a stále by to na vašich nechtoch vyzeralo jasne.

Zdroj

biely klinec

biely klinec-45

Choďte na minimalistický prístup a vytvorte tieto krásne tvary pomocou bieleho laku na nechty a svojej prirodzenej farby.

biele nechty-46

Čierna francúzska špička inšpirovaná nechtovým umením a vzormi listov na sivobielom základe pre sofistikovanosť. Pridajte diamanty pre väčší akcent.

Zdroj

umenie bielych nechtov-47

Urobiť tento „zlomený“ štýl nie je v skutočnosti také ťažké, ako to vyzerá. Potrebujete iba pásy pásky, ktoré si položíte na nechty, potom ako si pripravíte nechty a pracujete na svojom dizajne ako obvykle. Odlepením pásky potom vytvoríte efekt.

Zdroj

Nikdy sa nebojte použiť trblietky. A nebojte sa vytvárať úžasné obrázky ako táto ruža. Rozhodne prináša dizajnu život a osobnosť.

biely klinec-49

Klince v tvare kužeľa môžu vyzerať nebezpečne, ale môžete ich vylepšiť tak, že budete vytvárať tvary (nenamaľovaním určitých častí) a pridávať diamanty a zlaté korálky.

Zdroj

biele nechty-50

Hrajte so vzormi a diamantmi a môžete mať zábavný, ale očarujúci dizajn.

Zdroj

biele nechty-1

Môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný dizajn, ak máte kutilské umenie. Tu je jednoduchý dizajn sŕdc na bielom základe, aby boli farby výraznejšie.

Zdroj

biele nechty-2

Dokonca aj pomocou jednoduchého laku na nechty môžete skutočne vidieť, ako ohromujúco by ste vyzerali. Svoje nechtové umenie však môžete zvýrazniť skvelým vzorom a diamantovým kameňom.

Zdroj

biele nechty-4

Samozrejme môžete zmiešať bielu s inou farbou. V tomto prípade vám práca s trblietkami poskytne pohľad niekam medzi zdržanlivý a spontánny.

Zdroj

biele nechty-5

Ak vás unavuje starý biely francúzsky hrot, môžete vyskúšať tento bezfarebný lak na nechty s kúskami bielych kúskov. To by potom mohol byť váš nový útok na klasický trend.

Zdroj

biele nechty-6

Tento jednoduchý, ale pútavý dizajn kombinuje jednoduchosť a kreativitu. Aj keď dizajn nie je taký veľký, je to jedinečný dizajn nechtového umenia. Krikľavý oranžový lak na nechty mu tiež dodáva veľkú podporu.

Zdroj

biele nechty-7

Biele francúzske tipy s trochou niečoho nového.

Zdroj

umenie bielych nechtov-8

Klasický francúzsky tip? Skontrolovať. Kovové zlaté prúžky? Skontrolovať. Kvetinový dizajn? Skontrolovať. Drobné postreky? Skontrolovať. Toto je perfektný svadobný dizajn nechtov.

Zdroj

biele nechty-9

Na to, aby ste mohli urobiť veľký dizajn nechtového umenia, nepotrebujete farby. Ísť do bezpečnejších návrhov nie je v skutočnosti také zlé ako tento dizajn čiernobieleho srdca a kamienkov.

Zdroj

biely klinec-10

Chevronový vzor vyzerá oveľa lepšie s bielou základňou, pretože robí vzor výraznejším.

Zdroj

biele nechty-11

Geometrický vzor sa nikdy nepokazí, najmä ak ho skombinujete s jednoduchším dizajnom, ako sú obyčajné biele nechty alebo konkrétne miesta, ktoré boli pre návrh ponechané nenamaľované..

biele nechty-12

Ak si myslíte, že francúzske tipy sú príliš vyzreté, môžete ich urobiť mladistvými s krásnym kvetinovým vzorom.

umenie bielych nechtov-13

Tento štýl laku na nechty + prírodná farba nechtov pre vzory sa stáva trendom. A nevidím dôvod, prečo nie. Od Chevronu po pruhy a dokonca tvary, všetko vyzerá úžasne krásne.

biele nechty-15

Pridanie týchto strieborných cvokov do bieleho laku na nechty v skutočnosti stačí na to, aby vaše nechty vyzerali lepšie. Ale tento čierny vír a biely súbor z neho robí len to najlepšie.

biele nechty-16

Spojte svoj biely lak s matným gaštanovým a vytvorte si dizajn polmesiaca. Načrtnite to čiernym lakom na nechty a voila! Teraz máte jedinečný dizajn nechtového umenia!

umenie bielych nechtov-17

Ďalší minimalistický dizajn s použitím matného bieleho laku na nechty a matných čiernych pruhov. Svoju úlohu opäť urobí použitie pásikov pásky. Pred umiestnením pások sa uistite, že je základná farba úplne suchá.

Zdroj

biele nechty-18

Jednoznačne umelecké dielo v kedysi prázdnom plátne. Tieto krásne červené kvety vyzerajú v bielom pozadí bez námahy veľkolepo.

Zdroj

umenie bielych nechtov-19

Buď s čírym lakom na nechty alebo s bielym podkladom, diamanty a kamienky fungujú úplne v poriadku. Toto je skôr formálny vzhľad, takže by ste to mohli chcieť na ples alebo formálne večierky.

Zdroj

biele nechty-20

Bojíte sa prehnaného dizajnu? Môžete to mať na jednom klinec, ako je klinec plný diamantov alebo kmeňový vzor. Potom ho môžete už len skombinovať s jednoduchšími nechtami, aby ste ho zjemnili.

Zdroj

umenie bielych nechtov-21

Štartovací balíček „Look Stunning“: biele a nahé nechty so vzorom krokvy.

umenie bielych nechtov-22

Buďte odvážni a silní so svojim príslušenstvom; pôsobte svojimi nechtami žensky a jemne.

biele nechty-24

Oranžové kvety okamžite oživia dizajn. A niekedy ísť týmto druhom jednoduchosti stačí na to, aby ste očarili každého.

Zdroj

biely klinec-25

Namiesto toho, aby ste si nechty namaľovali celé na bielo, môžete sa pokúsiť vytvoriť obrázky ako vírivé listy podobné tomuto obrázku. Potom na nechty pridajte niekoľko diamantov, v štýle polmesiaca.

Zdroj

umenie bielych nechtov-26

Tento úplne kráľovský dizajn je ideálny pre každého, kto sa chce cítiť kráľovsky.

Zdroj

biele nechty-27

Tieto krásne ružové a sivé kvety na bielom základe vás neprestanú cítiť uvoľnene a okamžite ženskejšie. Myslím, že to je to, čo kvetinové zvyčajne robia pre ženy.

Obnovte tento krásny, aj keď jednoduchý dizajn nail art. Ako základ vyberte matnú bielu (trocha off je dobré), pridajte nejaké bodky v strieborných trblietkach a potom pridajte ďalšiu bodku do stredu v morskej zeleni. Potom pridajte nejaké zlaté cvoky a máte hotovo.

biele nechty-30

Choďte s odtieňmi fialiek a vytvorte zábavný a osviežujúci kvetinový vzor s pozadím bodky.

biele nechty-31

Aby ste dosiahli tento dizajn, potrebujete tenkú kefku na nechty. Pre tento dizajn môžete potrebovať aj niekoľko prúžkov. V opačnom prípade môžete veľmi dobre urobiť obyčajný biely so strieborným obdĺžnikovým tanierom.

Zdroj

biele nechty-32

Falošné nechty vám môžu vždy pomôcť, ak máte problém dosiahnuť tento tvar. Okrem diamantov a bieleho klinca by dlhé nechty mohli okamžite pôsobiť, aby ste vyzerali báječnejšie.

biely klinec-33

Pre zaujímavejší dizajn nahých nechtov by ste mohli skúsiť použiť na základňu mierne hmlistý bezfarebný lak na nechty s malými trblietkami. Potom môžete začať vytvárať vzory pomocou bieleho laku na nechty a pások pásky.

umenie bielych nechtov-34

Nechajte časť nenamaľovanú ako v tejto. Uniformovaný vzhľad by sa hodil, pretože dizajn nie je nadštandardný.

biele nechty-35

Môžete vidieť šablóny týchto špirálok pre synchronizovanejší vzhľad. Bodky potom môžete pridať neskôr. Existuje skutočne viac návrhov, z ktorých si môžete vyberať.

biele nechty-36

Kmeňové vzory môžu v skutočnosti dobre pôsobiť na glam look.

biely klinec-37

Venujte väčšiu pozornosť svojmu kvetinovému dizajnu a zachovajte ho čo najrealistickejšie. Potom držte základňu ružovým základným čírym lakom na nechty s malými trblietkami.

biele nechty-38

Drahokamový hrot je ďalší spôsob, ako znova vytvoriť francúzske tipy. Potom vytvorte prízvuk tak, že časť lunuly necháte nenamaľovanú.

biele nechty-39

Keď použijete matnú farbu, s vašim bielym nechtovým dizajnom dôjde k okamžitému zlepšeniu.

biele nechty-40

Pridajte modrý prízvuk (alebo akúkoľvek inú farbu podľa vášho výberu) a potom do tejto oblasti pridajte trblietky. Jednoduché a ľahké pre domácich majstrov.

biely klinec-41

Nechtové umenie v celej svojej kráse. Rozhodne prináša do hry umenie. Tieto krásne nakreslené perie a kvety s farbou inšpirovanou akvarelom sú skutočne majstrovským dielom a musíte ich mať.

Najlepšie na bielom podklade je, že ho môžete skombinovať s ľubovoľnou farbou podľa vlastného výberu a stále bude vyzerať dobre.

umenie bielych nechtov-43

Čo je na tejto alternatíve francúzskeho tipu skutočne skvelé, sú detaily na čipkovanej časti pod každým tipom.