Vyhral si't Verte tomu, čo sme našli v ich peňaženkách

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké pracovné náležitosti má striptérka vo svojej taške? Stavíme sa, že oni'ste celkom odlišní od toho, čo si zbalíte do kufríka. Aj keď je každý tanečník a klub na celom svete iný, existuje niekoľko univerzálnych nevyhnutností, ktoré každý striptér nosí pri práci. Od šťastných nohavičiek cez toalety, topánky až po tašky s peniazmi – my'Zhromaždili sme 12 najdôležitejších položiek, ktoré každý striptérka prináša do práce. Pozrite sa na náš zoznam vo fotogalérii nižšie. Potom nám v sekcii komentárov na Facebooku dajte vedieť, či ste sa dozvedeli niečo nové, alebo sme zanedbali jednu z vašich základných vecí. Dobre, nechaj'striptérka rečí musí mať!

tangá, ak môžete čítať, je to váš šťastný deň

Nahliadnite do ich tašiek

Najdôležitejšou číslom pre striptéra je taška alebo peňaženka, do ktorej sa majú držať palce. Tanečníci si tieto tašky obvykle pripevnia k členkom alebo zápästiu.V niektorých kluboch sú striptérky povinné nosiť po dobu trička sukne alebo šaty.Aj keď sa mnoho tanečníkov nalíči doma, je dôležité mať pri sebe pár produktov na úpravu dotyku.Stripperové podpätky sú absolútnou väčšinou v takmer každom klube. Mnoho dievčat má svoj obľúbený pár, iné však radi vymenia svoje obľúbené štýly medzi zmenami.Toto je celkom samozrejmé-ale nie je nič horšie ako páchnuci striptérka!Väčšina tanečníkov prinesie do klubu každú noc najmenej dve rôzne striptérkové bikiny alebo dvojdielnu súpravu. Dievča musí mať možnosti!Opäť platí, že niet väčšieho vypnutia ako tanečník so zlým dychom.U niektorých tanečníkov si pri práci radšej oblečú bodyčko alebo plyšového medvedíka.V klube sa stávajú nehody a detské obrúsky môžu pre pracujúce dievča vážne zachrániť život.V niektorých striptízových kluboch vyžadujú, aby dievčatá nosili tri kusy oblečenia, a často to môže zahŕňať aj podväzkový pás.Bez ohľadu na to, aký bezpečný a bezpečný je váš klub, každý striptér by mal zamknúť svoje veci, aby nedošlo k krádeži v práci.Verte či neverte, ale takmer každý tanečník na planéte má šťastné nohavičky alebo podprsenku, ktoré bez problémov prinášajú peniaze. Väčšina dám ich určite bude mať poruke, pre prípad, že by bola noc pomalá a potrebovali by trochu šťastia navyše.

Taška na peniaze

Najdôležitejšou číslom pre striptéra je taška alebo peňaženka, do ktorej si necháte špičky. Tanečníci si tieto tašky obvykle pripevnia k členkom alebo zápästiu..