13 tetovaní s vnútorným perom

Ty'Rozhovor s roztomilým dievčaťom v bare, ty'robí všetko správne: rozosmeje ju, pochváli jej majetok (a atrament) a pozerá sa jej do očí. To'ide to naozaj dobre, alebo si to aspoň myslíte, až do BANG! veľký "Do prdele" práve keď sa dostanete na prvú základňu. Možno ste to roztomilé dievča v bare, s ktorým sa rozprávate, ale vy'V tomto mieste mám vo vašom systéme dostatok tekutej odvahy, aby som vám otvorene povedal'už ma nebaví hrať slušnú a trpezlivú hru, "KÚSTE MI."

Tieto tetovania na vnútorných perách sú malým prekvapením, ktoré má pomôcť svojim majiteľom, keď im ich hlas zlyhá. Stavíme sa, že existuje veľa ľudí, ktorí hojdajú tajný atrament, ale ako by sme to mohli vedieť bez toho, aby sme sa spriatelili, alebo, samozrejme, blyslo. Tajomstvo je jedným z najkrajších bodov týchto malých chlapcov. Pamätajte si, že každých päť rokov atrament bledne kvôli nadmerným slinám a chemikáliám, ktoré sa dostávajú do našich úst, to znamená, že plátno dokáže zobraziť tonu tetovaní za jeden život..

Teraz by nie'Bolo by skvelé, keby existovali také veci ako ochutený atrament? Ja'Myslím na čokoládové zemiakové lupienky. Môžem to označiť ochrannou známkou? Užite si zoznam, potetovaní priatelia.

Majetok ústia Ke $ ha.To je úplné odmietnutie.Bada Bing!Hej, človeče, máš šťastie.K dispozícii na INKEDSHOP.COM:Šialené v membráne.Posaďte sa, dámy.To, čo nevie, mu neublíži.Hello Kitty!K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Vysoké ponožky Kitty KneeTo by sa hodilo s tetovaním prsta Cara Delevingne.Každému svojmu.Dobrá rada pre jej bozkávajúcich sa partnerov.Svet je jej domovom.Toto tetovanie nie je žiadny hriech.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeUložiť

Majetok Ke $ ha's ústami.