6 tipov pre ženy na tetovanie

Tu sú naše tipy a triky pre dievčatá, ktoré dostávajú atrament

Napriek tomu, že tetovanie je u oboch pohlaví v zásade totožné, existuje niekoľko vecí, na ktoré by si ženy mali dávať konkrétny pozor. To je dôvod, prečo, o medzinárodných ženách's deň, to'Je dôležité rozpoznať jedinečné aspekty praxe a procesu, ktoré ovplyvňujú ženy na celom svete. Od rôznych metód následnej starostlivosti po priemyselné stereotypy, my'sme zostavili zoznam 6 tipov pre ženy, ktoré sa nechávajú tetovať. Či už'Si úplne prvý pod ihlou alebo ty'ako skúsený zberateľ tetovania sa každý môže niečo naučiť z tohto rýchleho zoznamu. Pozrite sa na naše rady od jednej ženy k druhej v galérii nižšie. Potom, ak sa vám tento kúsok páčil, dajte nám vedieť svoje najlepšie tipy pre zberateľky v sekcii komentárov na Facebooku! Chceme od vás počuť.

Krásne-tetovanie

Pozrite sa na naše ženy's Sprievodca atramentom

Mnoho žien tvrdí, že tetovanie na menštruácii je bolestivejšie a znepríjemňuje celkový zážitok. Zvlášť ak sa chystáte na dlhé sedenie, uistite sa, že váš termín je v súlade s vašim cyklom.To platí pre každého, ale pred tetovaním sa určite osprchujte a osviežte. Pre umelca nie je nič horšie ako klient, ktorý smiešne vonia.Ako žena máte právo na tetovanie ako ktokoľvek iný. Nenechajte sa tetovača alebo obchodu zastrašiť a nenechajte sa tetovať. A ak prejavujú akékoľvek nevhodné správanie alebo prístup, nedávajte im svoje podnikanie.Dobre, je to skôr jemný návrh než pravidlo priamo. Buďte však kreatívni vo svojom dizajne a namiesto trendových príspevkov na Pintereste používajte umelcov Instagram. Verte nám, týmto spôsobom skončíte s lepším kúskom.Nemali by ste nechať svojho priateľa, aby ovplyvnil, či sa necháte tetovať - ​​buďte svojou vlastnou osobou! Ak sa im nepáči vaše tetovanie, pokazte ich. Je to tvoje telo a tvoj život, mali by ťa mať radi takú, aká si.Pokiaľ ide o následnú starostlivosť, nás dámy majú oveľa viac starostí. Keď je tetovanie liečivé, vyhnite sa všetkému make -upu, mydlám, parfumom atď. Na samotnom tetovaní. Čokoľvek, čo má vôňu, alkohol alebo škodlivé chemikálie, je pre nové atramenty veľké nie.

1. Nenechajte sa vytetovať na menštruáciu

Mnoho žien tvrdí, že tetovanie na menštruácii je bolestivejšie a znepríjemňuje celkový zážitok. Zvlášť ak sa chystáte na dlhé sedenie, uistite sa, že váš termín je v súlade s vašim cyklom.