Beyond The Ink: Na lodi s Kelly Eden

Fotogaléria nadväzuje na text

Alysha Nett sa k nám prihlasuje tak často, ako jej zaneprázdnený rozvrh umožní poskytnúť jej prehľad o modelingu, tetovaní a umení. Dokonca z času na čas hodí aj recept. Alysha vždy dbá na to, aby zahrnovala veľa sexy fotografií svojich vykorisťovaní, takže sa často vracajte, aby ste zistili, o čo sa snaží.. 

Dobrý deň, napustený svet! Som si istý, že krása uvedená v tomto diele Beyond the Ink je pre väčšinu známou tvárou. Kelly Eden nie je vo svete tetovania žiadnou neznámou! S jej anjelskou tvárou, nápadnými vlasmi a ukážkovými tetovaniami'Niet divu, že je v našej komunite tak prominentným modelom.

S Kelly sme sa stretli v Marina del Ray a strávili sme časť popoludnia leňošením na lodi v našich lyžiarskych strediskách. Na nižšie uvedených fotografiách zistíte, čo sme zachytili. Kellyho určite sledujte aj naďalej Instagram, pozrite sa na jej titulný snímok Inked Girls a pozrite sa na jej videá na YouTube!

kelly_edan1kelly_edan3kelly_edan5K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánskekelly_edan2kelly_edan6kelly_edan4hrnček na kávu z mosadzných kĺbovZľava v obchode s atramentmi