ashleyboston9

Fotogaléria nadväzuje na text

Alysha Nett sa k nám prihlasuje tak často, ako jej zaneprázdnený rozvrh umožní poskytnúť jej prehľad o modelingu, tetovaní a umení. Dokonca z času na čas hodí aj recept. Všetci vieme, ako dobre vyzerá pred kamerou, ale teraz prehodila scenár a natáča svoje sexi kamarátky. Alysha vždy dbá na to, aby zahrnovala veľa sexy fotografií svojich vykorisťovaní, takže sa často vracajte, aby ste zistili, o čo sa snaží.. 

Ahoj Inked!

Mnoho z vás už pravdepodobne videlo krásnu Ashley Boston v tohtoročnom vydaní Inked. Táto južanská kráska je nielen očarujúca, ale aj tvrdá sušienka. Miloval som ju strieľať kvôli jej pozitívnej energii a postoju. Na pekelnej bežeckej bežeckej bežeckej trati je čo obdivovať!

Prečítajte si nižšie, aby ste sa dozvedeli trochu viac, a potom si vychutnajte fotografie, ktoré sme urobili v Desert Garden v San Diegu.

xoxo

Alysha

Ahoj Ashley! Zábavné spoločné fotografovanie druhý deň v San Diegu. Bolo to tu prvýkrát?

Áno, to bolo! Veľmi pekné!!

Povedzte nám niečo o sebe pre tých, ktorí nevedia.

Ja'm z Dallasu, Texas pôvodne. Práve som sa presťahoval sem do LA. Zatiaľ to milujem, je krásne počasie. Ja'm 15 -ročný model veterán, I'Bol som v mnohých časopisoch, hudobných videách a ďalších zábavných veciach. Ja'Mám 30 rokov, ja'Tento rok budem mať 31 rokov a ja'nikdy som sa necítil lepšie v živote!!

Ako dlho ste sa presťahovali do LA?

Pred dvoma mesiacmi! Ja'som super nováčik!!

Povedzte mi o procese sťahovania. Prečo ste sa rozhodli skočiť??

Ja'Chcel som sa sem presťahovať už niekoľko rokov, keď sa moja najlepšia priateľka rozhodla, že sa chce presťahovať späť sem. Rozhodol som sa, prečo nie? Žiješ len raz.

Čo bol najväčší rozdiel od Dallasu?

Počasie. To'je tu úplne krásne. V Texase je bipolárne počasie.

Už ste tu fotografovali s inými fotografmi?

Áno. Max Thompson rovnako ako aj Victor Rodriguez.

Aký je váš ďalší krok??

Len žiť život. Ja nie'Nemám naozaj žiadny plán, kým ja'som tu, ja'idem len s prúdom!

Ako vidíte, že sa tu vyvíja vaša kariéra?

Bol by som rád, keby sa to podarilo, ale ak nie't ja'Nebudem sa považovať za zlyhanie. Ja'Som tu viac len preto, aby som žil, nie naozaj "urobiť to."

Kde vás môžeme nájsť na sociálnych sieťach??

Všade sa volám @ashleyboston25 alebo je moja stránka fanúšikov Ashley Nicole Shelton na Facebooku.

ashleyboston4ashleyboston8ashleyboston3ashleyboston7K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánskeashleyboston2ashleyboston6ashleyboston1ashleyboston5K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeZľava v obchode s atramentmi