Fotogaléria nadväzuje na text

Po tom, čo spolu čelili vojne v Afganistane, britskému seržantovi na dôchodku Dave Heyhoeovi zlomilo srdce, keď jeho štvornohému partnerovi, Treo, umrel. Aby ho mal Heyhoe stále po svojom boku, nechal si na počesť Treo, spolu so šteniatkom, urobiť pamätné tetovanie's popol v atramente.

Treo bol pátračom po výbušninách a potom v roku 2010 odišiel do dôchodku s Heyhoe; Heyhoe (46) slúžil 24 rokov. Čierny labrador si urobil odvážne meno po detekcii dvoch výbušných zariadení a ochrane životov mnohých britských vojsk.

Treo bol tiež ocenený Dickinovou medailou ako uznanie za jeho nebojácnosť a vôľu chrániť. Hovorí sa, že je najviac zdobeným psom. Medzi spolubojovníkmi sa jeho ľudský partner stal známym ako "Cvičiteľ psov."

Laboratórium bohužiaľ v októbri 2015 zomrelo vo veku 14 rokov (92 v psích rokoch!).

Heyhoe napísal v roku 2012 knihu o ich príbehu s názvom, To's Všetko o Treo: Život a vojna so svetom'Najodvážnejší pes. Ale to nebolo'dosť – Heyhoe sa dal tetovať, aby sa vyrovnal so zničujúcou stratou.

Hej povedal Denná pošta, "Nemohol som'Nebuď šťastnejší s [tetovaním]. Potom, čo som to urobil, som cítil pocit pokoja – cítil som ho tam po svojom boku, kde on'd vždy bol." Heyhoe tiež povedal, že v čase, ktorý strávil s Treom, majú "videli streľbu, smrť a bombové útoky."

Keď sa obaja spoločne pobrali do dôchodku, stal sa Treo milujúcim miláčikom rodiny Heyhoe. "To'Je pre [moju rodinu] pekné pozrieť sa na tetovanie," Hej povedal.

Na pamätnom tetovaní je Treo'tlač labky; pod tým je krásna správa, ktorá zrejme hovorí o tom, ako Treo poskytoval svojmu otcovi a partnerovi bezpodmienečnú lásku a starostlivosť. Začína sa tetovanie, "Položím za teba svoj život a nič za to nečakám." Tiež sa hovorí, "Som prvý poslaný a niekedy aj posledný, kto odchádza."

Pozrite si úplné tetovanie v galérii po krátkom videu.

Sgt. Dave Heyhoe a Treo.Sgt. Heyhoeho tetovanie.Fešák a statočný Treo.Každé tetovanie má svoj význam. Napríklad tetovanie vlka často symbolizuje vernosť. Tu nájdete význam niektorých z najbežnejších tetovaní.Treo v práci.Ďakujem za vaše služby, Treo.sklo vystrelené lebkouZľava v obchode s atramentmi

Sgt. Dave Heyhoe a Treo.