Je to jej prvýkrát!

Dobre, takže niektorí z vás tam vonku nemusia byť s Brooke Lynn oboznámení. No nie si sám. Je to preto, že až doteraz sa rozhodla zostať na nízkej úrovni. Kľúčové slová sú „až doteraz“. Niekoľko mesiacov dozadu sme presvedčili Brooke Lynn, že je načase vypuknúť … a že máme len problém, s ktorým bude debutovať – ​​The Sex Issue!

Tu je to, čo Brooke Lynn povedala o tejto skúsenosti: „Najlepší deň v mojom živote bolo postaviť sa pred kameru a fotografovať s časopisom Inked. Toto bol vlastne môj PRVÝ čas, keď som bol tiež profesionálne natočený. Zapálilo to oheň v mojej duši, aby som mohol pokračovať v modelovaní. Tiež ma prinútilo začať pracovať na svojom plnom tetovacom obleku! Dúfam, že sa k nim čoskoro opäť vrátim! “

Potom, čo prejdete touto galériou, choďte sa pozrieť "viac" Brooke Lynn na brookelynn.ismygirl.com .

IMG_1562

Fotografia prostredníctvom inkedmag

Nasledujúca zastávka Brooke Lynn!

Fotografia cez inkedmag Hej, to je stará (veľmi stará) pieseň Buzzcocks! Skontrolovať to!Fotografia cez inkedmag Brooke Lynn v jej odpalisku ismygirl.com a vyzerala horúco ako peklo!Foto cez inkedmag Pádlo hovorí za všetko!Foto cez inkedmag Tá napustená ruka je tvrdá a póza tiež!Fotografia cez inkedmag Je čas na bozky s motýľmi!Fotografia cez inkedmag Zobrazuje skutočnú sladkú stránku Brooke Lynn!Fotografia prostredníctvom inkedmag Dôsledok môže byť vážny! Hej, ale to môže byť zábava!Fotografia cez inkedmag Nápad na pózu, ktorá si vyžaduje váš obdiv!Fotografia cez inkedmag A teraz musíte čeliť sexi následkom!Foto cez inkedmag Stavíme sa, že sa vám páči to, čo vidíte, a teraz môžete viac vidieť na brookelynn.ismygirl.comFotografia prostredníctvom inkedmag Nemyslím si, že musíme interpretovať významy tejto fotky!Fotografia cez inkedmag Brooke Lynn prekročila hranicu a teraz nie je cesty späť!

Závislý na orgazme!

Fotografia prostredníctvom inkedmag

Hej, to'je stará (veľmi stará) pieseň Buzzcocks! Skontrolovať to!