Demi Lovato a Tattoo Artist Beefing na sociálnych médiách

Pred tromi týždňami dospievajúca popová kráľovná Demi Lovato informovala, keď si dala urobiť nové tetovanie ruže, aby zakryla pery, ktoré mala vytetované na zápästí. Keď zverejnila Instagram nového tetovania, do titulku zahrnula „#RIPvaginatattoo“. Čo bol s najväčšou pravdepodobnosťou pokus o malú odľahčenú sebazničenie-pretože koniec koncov, to tetovanie na perách vyzeralo trochu ako spodný súbor-bohužiaľ malo za následok urážku pôvodného tetovacieho umelca, súťažiaceho štvrtej sezóny Ink Master, Ashley McMullen ( predtým Ashley Bennett).

McMullen reagovala na Instagram tým, že komentovala Lovatov príspevok na titulnej strane [pozri screenshoty nižšie] a uviedla, že Lovato požiadal o toto tetovanie konkrétne a ani neponúkol, aby zaň zaplatil. Ach áno, a podľa McMullena Lovato „naštvala celé naše toaletné sedadlo“ a urobila zo seba blázna. Niekoľko ďalších úderov bolo vyhodených s výrazmi „#claimstobesober“ a „#drankallthebeer“.

V tom, čo je podľa mňa prirodzený vývoj hovädzieho mäsa v sociálnych médiách, reagoval Lovato ďalej Twitter v tweete iba pre emodži, ktorý obsahoval pery, pivo, kvapky vody, toaletu a niekoľko ďalších symbolov. Prejdite si galériu nižšie a zobrazte tweet.

Napriek tomu, že McMullen v inom komentári povedal Lovatovi, že „Keď hovoríš o smetnom koši, vyzeráš zle, dievča,“ povedala tiež „svoj príbeh uverejním, kým sa mi neospravedlní.." Potom sa sťažovala, že Lovato "nikdy ma ani nevykričal, keď som sa zaoberal tvojím opitým zadkom. “ Takže či už ide o dlhší chvály od tetovacieho umelca, ktorý sa priznal k tetovaniu opitého dievčaťa, alebo emodži kód od popovej hviezdy, ktorá ide po ceste, táto dráma sa nemusí skončiť.

Listujte v galérii nižšie a uvidíte Lovato's tetovaním a sledovať priebeh drámy.

Tu je originálne tetovanie pier, ktoré Demi zakryla.Toto je nové zakrytie ruží, ktoré odštartovalo celú drámu.Ashley McMullen volá Demi verejne na Instagram.Teraz k dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeMcMullen ďalej hovorí, že bude pokračovať vo svojom príbehu, kým sa jej ospravedlní.Lovato tweetuje svoju odpoveď v emodži.Zľava v obchode s atramentmi

Tu je originálne tetovanie pier, ktoré Demi zakryla.