Čerstvo napustená ukážka s Carlosom Torresom

torres_cover

Fotogaléria nadväzuje na text

Nové číslo Freshly Inked sa chystá dostať do novinových stánkov a neuveríte, čo my'mám pre teba pripravené. Každá stránka je plná úžasného umenia a rozhovorov s tetovačmi, ktorí to všetko umožňujú. Všetko to začína naším krycím umelcom Carlosom Torresom. Majster čiernej a šedej nadšenec sa s nami rozpráva o tom, ako výtvarné umenie pomohlo zdokonaliť jeho maliarsky štýl tetovania, o tom, ako mu vlastníctvo obchodu zmenilo kariéru a o výhodách a nevýhodách nástupu samouka..

Torres je jedným z mnohých umelcov, ktorých v tomto čísle Freshly poznáte. Prihlásime sa k Maxime Buchimu a žasneme nad tým, ako vytvára majstrovské diela iba z čierneho atramentu, jemných línií a pekelného oka na umiestnenie. Vic Vivid s nami hovorí o tom, ako sa dostal z titulu v automobilovom dizajne k tetovaniu nádherných kúskov farebného realizmu. Anrijs Straume nám vysvetľuje svoju metódu na vytvorenie žánru, ktorý nazýva Dark Trash Realism – kombinácia surrealistického, čierneho a sivého realizmu a rozkvetu krvi alebo písma. A my'práve sa odtiaľto zahrievam.

Kliknutím na galériu nižšie sa pozriete na niektoré z odporných tetovaní, ktoré nájdete v tomto mesiaci.'s Čerstvo napustený atramentom. Potom bežte do svojho novinového stánku a vyzdvihnite si kópiu. Alebo ešte lepšie, zostaňte v pohodlí domova a stiahnuť digitálnu kópiu alebo objednať predplatné na doručenie domov. Ale tu'trocha chuti, aby sme vás zatiaľ prebrali.

Carlos TorresSamuel PotucekAnrijs StraumeRichard CasseseZískajte svoje predplatné na Freshly Inked na tomto odkaze.Ryan EvansMaxime BuchiJuan SalgadoCorey DivineJednotlivé problémy tohto a každého ďalšieho čerstvo napusteného atramentu je možné zakúpiť tu, tu a tu.Vic VividToni DonairePoch Bestsklo vystrelené lebkouZľava v obchode s atramentmi

Carlos Torres