Exkluzívna premiéra „Umenie atramentu: biomechanické“

Spike'Tu si môžete najskôr pozrieť novú tetovaciu show

Vplazte sa do mysle Paula Bootha v tomto osemminútovom pohľade za biomechanické tetovanie. Áno, biomech, to temné a strašidelné umenie, ktoré tak milujeme. Keď už hovoríme o tom, že vám v tomto videu začne tŕpnuť chrbtica, navštívite Booth's Posledné obrady a uvidíte, ako si Marco Velasquez a Jecc Croci vzali muža so strojom.

Inked spolupracoval so Spikeom na úctyhodnej tetovacej súťažnej šou Ink Master a sme hrdí na to, že môžeme predstaviť viac tetovacieho obsahu z kanála, ktorý najlepšie hovorí o našej komunite. To'je dobré pre nás všetkých, keď sú za tetovanou televíziou tí správni ľudia. Tu'Poslaním umenia atramentu je: "Za posledných niekoľko rokov popularita tetovania explodovala po celom svete. Pustili sme sa do skúmania jednotlivých štýlov tetovania, v čom sú jedinečné a v umení, ktoré je potrebné vykonať. V každej epizóde sa budeme zaoberať iným štýlom tetovania, stretneme sa s najlepšími umelcami v každom štýle a dozvieme sa všetko o tomto konkrétnom žánri od ľudí, ktorí sú na vrchole svojho remesla.."

Na nasledujúcej stránke vás bude čakať exkluzívne skoré vydanie epizódy biomechanického tetovania v plnom rozsahu.

Snímka obrazovky 2017-05-08 o 16.56.53 hod

Vstúpte do Temného karnevalu

Pozrite si ďalšie epizódy tu.

Zobraziť viac od "Umenie atramentu" Séria

Sledujte viac epizód tu.

Spike's "Umenie atramentu: biomechanické"

Sú temné a strašidelné – ale zároveň teplé a príjemné. Biomechanické tetovanie oživuje ľudskú podobu a umelci Paul Booth, Marco Velasquez a Jecc Croci ukážu, ako.