Pozrite sa na tieto úžasné tetovania inšpirované dúhou

Jún je LGBT mesiac hrdosti a bol vytvorený s cieľom pripomenúť si udalosti z nepokojov v Stonewalle v roku 1969 na Manhattane. Nepokoje v Stonewalle boli sériou povstaní proti nájazdu NYPD, ktoré sa odohrali v hoteli Stonewall Inn 28. júna 1969. Tieto nepokoje a sprievod hrdosti, ktoré sa konali na pamiatku o rok neskôr, sú považované za jedny z najväčších zvratov v LGBT. aktivizmus, ktorý spôsobuje podobné oslavy v mestách po celom svete.

V roku 2009 prezident Obama vyhlásil júnový mesiac LGBT Pride (dodatok k Gay a lesbickým mesiacom hrdosti, ktorý zaviedol prezident Bill Clinton) a každoročne sa v mestách po celom svete konajú oslavy a prehliadky. Dúhová vlajka, známa tiež ako vlajka hrdosti, je od 70. rokov minulého storočia synonymom hrdosti a LGBT komunity – inšpirovaná homosexuálnym politikom Harveyom Milkom, nepokojmi Stonewallu a Judy Garlandovou's pieseň "Nad dúhou." Dnes vlajky hrdosti vyvesujú na pamiatku histórie LGBT a utrpenia, ako aj na skutok solidarity s celou komunitou. Pozrite sa na niektoré z týchto dúhových tetovaní a nezabudnite sa pozrieť na udalosti hrdosti, ktoré sa dejú vo vašej oblasti.

Neznámy umelec

Neznámy umelec

Neznámy umelec

Pozrite sa na tieto hrdé tetovania!

& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month.png “title =” Skrytá dúha “>Tetovanie od Hong Tattoo& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-2.png “title =” Významný skript “>Neznámy umelec& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-3.png “title =” Intergalactic Hues “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-4.png “title =” Animalistic Attraction “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-5.png “title =” Mermaid Vibes “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-6.png “title =” Abstraktné a lákavé “>Neznámy umelec& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-7.png “title =” Nad dúhou “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-8.png “title =” Hard Femme “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/colored-tattoos-for-pride-month-9.png “title =” Rise Up “>

Skrytá dúha

Fotografia cez Instagram