Mobilná komunikačná spoločnosť Swiftkey nedávno vydala svoje "Správa Emoji." Potom, čo študovali viac ako jednu miliardu kúskov údajov Android a iOS zo 16 rôznych jazykov a oblastí, bolo odhalených niekoľko zaujímavých faktov o lokalizovanom používaní emodži. Niektoré štatistiky sú prekvapivejšie ako ostatné. Ak ty'Uvažovali ste, že by ste sa vydali po známych stopách ľudí ako Miley Cyrus, Atlanta Hawk Mike Scott a Drake tým, že si dáte tetovanie emoji, mali by ste sa pozrieť na štúdium a pozrite sa na nižšie uvedené fotografie tetovania emodži.

Tu je niekoľko záverov, z ktorých Swiftkey vyvodil.

Francúzština je skutočne jazykom lásky. Francúzsky hovoriaci používajú štyrikrát viac emodži srdca ako ostatné jazyky. Je to jediný jazyk, v ktorom sa kategória smajlíkov nenachádza na prvom mieste. Možno vás neprekvapí, že Austrálčania používajú dvojnásobok priemerného množstva emoji s tematikou alkoholu, ale sú tiež poprednými užívateľmi emoji nezdravých potravín a používajú o 65% viac emoji z drog, ako je priemer. Štúdia hovorí, že niektorí môžu považovať kategórie peňazí, prosté, násilné a športové za viac americké, ale Kanaďania ich používajú najviac. Amerika vedie v lebkách a narodeninovej torte. Jasné, že to dáva zmysel. Vedieme tiež v kategóriách LGBT, ohňa, techniky a žien. Ach áno, a mäso, Amerika vlastní kategóriu mäsa, zlatko!

Turecko je zrejme najšťastnejšie miesto na Zemi. Používajú najšťastnejšie tváre. Španielsko viedlo iba v kategórii párty. Potrebuješ ešte niečo? Brazílski portugalčania hovorili v mačkách. Prepáč, Amerika.

Jedna vec je jasná, Amerika: Musíme zintenzívniť našu hru emodži. Pokiaľ ide o anglicky hovoriacich, Kanada a Austrália ju používajú viac ako Spojené štáty. Menej ho používa iba Spojené kráľovstvo. Emodži (koruny, princezné) však používame dvakrát častejšie ako ľudia v Británii – krajine, ktorá má v skutočnosti monarchiu. Kontrola ega?

Môžete sa pozrieť na celá správa tu, a zistite, ako sú niektoré emodži kategorizované a čo hovoria o tých, ktorí ich používajú. Možno by ste to chceli preštudovať, než sa odhodláte k tetovaniu emoji z baklažánu, ktoré ste sa chceli dostať.

Toto je jeden zo spôsobov, ako sa vyhnúť uviaznutiu vo význame spojenom s jedným emodži. Ale myslím si, že to stále znamená, že si nerozhodný.Niekto hovorí, že tieto ruky sa modlia, niekto hovorí, že sa pýtajú. V každom prípade ste pravdepodobne #požehnaní. Teraz keby existovala štúdia, ktorá by nám povedala, čo to znamená, keď si na seba necháte vytetovať hashtag.Očividne to znamená, že tento chlap neurobí nič, pokiaľ nie je úplne v poriadku. A ako to lepšie povedať, ako si dať toto tetovanie na krk?Niekedy si musíte pripomenúť, že to jednoducho zvládnete.Teraz k dispozícii na INKEDSHOP.COM: PánskeNedokážem povedať, či je táto osoba Brazílčan alebo Francúz. Brazílčania milujú mačky, Francúzi milujú ich srdcia. Váš systém je pokazený, Swiftkey!Pizza! Amerika vedie aj na pizzi.Toto je celkom zrejmé: Jej obľúbenou knihou je Moby Dick.Pamätajte si, Amerika, zintenzívnite hru s emodži.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeZľava v obchode s atramentmi

Toto je jeden zo spôsobov, ako sa vyhnúť uviaznutiu vo význame spojenom s jedným emodži. Ale myslím si, že to stále znamená, že ty'nerozhodný.