Môžeme't Verte tomu!

GEasyarrest

Nemalo by'Nie je prekvapením, že rapper G-Eazy bol zatknutý za držanie kokaínu. Zvlášť potom, čo fotka jeho speváckej priateľky šnupala bielu látku na palube jachty na Nový rok. Rapper odpovedal, že fanúšikovia by nemali'Nebuďte prekvapení jeho užívaním drog, pretože na to vo svojej hudbe často odkazuje. Keď sa ho pýtali na diskutabilné fotografie počas nedávneho rozhovoru v newyorskej rozhlasovej šou The Breakfast Club, keď sa pokúsil oprášiť tvrdenia o drogách.

"To's Nový rok's deň, ja'som na jachte," povedal. "Čo si myslíš'robím? Ty si myslíš'fajčím trávu …? Áno, som!"

Nedávny škandál rapperov po šou v Štokholme však vyvoláva obavy, že G-Easy'používanie je viac ako rekreačné.

Čítaj viac

Podľa rappera TMZ Geralda Gilluma, známejšieho ako G-Easy, bol zatknutý vo štvrtok skoro ráno v Štokholme vo Švédsku. Po predvádzaní šou bola rapová hviezda údajne mimo a začala párty s priateľmi vrátane speváčky a priateľky Halseyovej a speváka Seana Kingstona. Rapper bol vzatý do väzby pre podozrenie z útoku po údajnom údere ochrankou do tváre.Predajňa tiež uvádza, že podľa ich zdrojov bol Gillum podozrivý z prechovávania a používania omamných látok - konkrétne kokaínu. Video, ktoré zverejnila TMZ, zobrazuje muža, ktorý zodpovedá popisu rappera, ako je naložený do policajného auta. Švédska polícia pre The Blast potvrdila, že amerického občana zatkli okolo tretej hodiny ráno kvôli obvineniu z útoku; outlet tiež uvádza, že podozrivý bude vo väzbe, kým sa v piatok nepostaví pred sudcu. Rapper zostane v policajnej väzbe do piatku, pretože je považovaný za riziko letu. Mnoho fanúšikov má obavy z toho, že sa používanie Easy otiera o jeho priateľku Superstar Halseyovú, a obavy z najnovšieho škandálu vyvolávajú v fanúšikoch obavu, že sa budú opakovať incidenty zahŕňajúce časté užívanie drog vo dvojici. Na žiadosť PEOPLE o vyjadrenie neodpovedal ani zástupca, ani právny zástupca spoločnosti G-Eazy.

Zatknutý po útoku

Podľa rappera TMZ Geralda Gilluma, známejšieho ako G-Easy, bol zatknutý vo štvrtok skoro ráno v Štokholme vo Švédsku. Po predvádzaní šou bola rapová hviezda údajne mimo a začala párty s priateľmi vrátane speváčky a priateľky Halseyovej a speváka Seana Kingstona. Rapper bol vzatý do väzby pre podozrenie z útoku po údajnom údere ochrankou do tváre.