Henna tetovanie

Určite ty'za tie roky som prišiel do kontaktu s jednotlivcom zdobeným prepracovanými návrhmi henny; možno ty'Dokonca sme sa pozerali, rovnako ako cudzinci z tetovacej komunity často pozerajú na náš atrament. Napriek tomu, že tetovanie hennou je len dočasné, nie je o nič menej podrobné alebo zmysluplné ako trvalé umenie na našich telách. Hovorí sa, že tetovanie hennou pochádza asi pred 5 000 rokmi a je tradíciou v indickej, marockej a pakistanskej kultúre. Pri takýchto tradíciách si nevesty (a niekedy aj hostia) farbia ruky a nohy krásnymi ilustráciami. Hovorí sa, že čím dlhšie farbivo zostane na koži nevesty, tým dlhšie jej vydrží karta bez práce v domácnosti..

Dielo je navrhnuté pomocou pigmentu známeho ako Mehndi, pasty, ktorá farbí pokožku po vysušení a vytvrdnutí vzoru. Dokonca aj mimo svadobných tradícií sa tetovanie hennou stalo populárnym po celom svete a máme z vás pocit'Rád si pozriem tento zoznam body art.

P.S. Henna tetovanie nie je zlá voľba, ak ste'hľadám testovaciu jazdu, ktorá vás tetuje'túžim už neskoro.

Milujem nádhernú symetriu!Tento nám pripomína Rihannino tetovanie dope na ručné poke, mínus sekáčsku bolesť.Hovorí sa, že čím je škvrna tmavšia, tým je manželstvo lepšie.Krásny dizajn s nevestou a ženíchom.hrnček na kávuTu môžete vidieť farbivo Mehndi skôr, ako stuhne.Hustá koža je pre Mehndi ideálna na nastavenie a vydržanie.Farbivo Henna sa dodáva v rôznych farbách; tu zanechá na koži oranžovú škvrnu.Akonáhle farbivo zaschne (zvyčajne to trvá 2 až 4 hodiny), zoškrabte ho-neutrite ho z pokožky.Na tejto ilustrácii to vyzerá, že sa koná svadobný obrad.Tento dizajn prináša veľa skvelých vecí.Henna funguje aj ako opaľovací krém, takže ak ste na pláži s tetovaním hennou, očakávajte, že po vyblednutí farbiva uvidíte opálené línie dizajnu.lebka s názvom cukrová košeľaV niektorých kultúrach sa svadobná hostina stretne a zafarbí si končeky prstov a pošle neveste požehnanie.Henna sa bežne používa namiesto šperkov bez ohľadu na finančný stav.Radi by sme to videli ako plný rukáv.Henna tetovanie @veronicalilukrivky sú krásne tričkoZľava v obchode s atramentmi

Milujem nádhernú symetriu!