Speváčka so sídlom v New Yorku nás vo svojom novom albume ocenila

Zastav všetko, čo ty'robíme práve teraz, pretože je to dôležité. Chystáme sa vám predstaviť ďalšieho veľkého umelca, ktorý pristane na hudobnej scéne, a vyžadujeme vašu plnú pozornosť.

Zoznámte sa s Fionou Silver, speváčkou a spisovateľkou na vzostupe, ktorá nedávno predstavila svoj debutový album s názvom Little Thunder. Gratulujem ti'pristáli sme k nášmu exkluzívnemu rozhovoru s oduševnenou speváčkou. Nahliadnite do života umelca, ktorý si už získal pozornosť veľkých mediálnych sietí, ako sú NPR, Paste a Curve Magazine, a zistite, čo skutočne viedlo k vytvoreniu eklektického zvuku, ktorý Silver vytvára. A určite majte oči a uši otvorené pre jej nadchádzajúce termíny turné a buďte pripravení sledovať, ako táto vychádzajúca hviezda vo veľkom jasne žiari. Bez ďalšieho, áno'je čas sa previesť s NYC umelcom a odhaliť, ako Silver'skončil na každom's' pery v týchto dňoch.

Fotografia prostredníctvom Instagramu & lt;/p

Fotografia cez Instagram

Fotografia cez Instagram

Pozrite sa na rozhovor

& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram& lt; a href =Fotografia cez Instagram

Ako ste sa dostali k hudbe?

Fotografia cez Instagram

Je to zábavné, s touto otázkou sa veľa stretáva a vždy si myslím, že ma hudba dostala. Jednoducho to tam vždy bolo. Keď som bol malý, rád som si v hlave vymýšľal piesne a jednoducho som s tým neprestal. Mal som staršieho brata, ktorý hral na gitare a ako mnohí súrodenci to robil, úplne som k nemu vzhliadol a myslel som si, že je taký cool. Pretože hral na gitare, chcel som hrať na gitaru – takže týmto spôsobom som sa dostal k hernému aspektu.