Inkustovaný za príčinu – Jesse Sarvinski za červené oko

Čo'je tvoje meno?

Jesse Sarvinski

Čo je tvojou prácou?

Som skladateľ, vokalista a producent, ale rád by som zahrnul aj výtvarného umelca, pretože jednou z mojich obľúbených vecí je vidieť pieseň ožiť prostredníctvom hudobného videa. Rád spolupracujem s inými umelcami a vidím ich interpretáciu piesne.

Aké sociálne príčiny sú pre vás najdôležitejšie?

Som naozaj veľký v oblasti zdravia a výživy. Verím v silu ľudského tela, mysle a stravy a riadim sa slovami „Nechaj svoje jedlo, aby bolo tvojím liekom“, a tak sa snažím šíriť ďalej, že sa skutočne a skutočne môžeš cítiť lepšie na základe toho, čo vložíš do svojho telo. Nechápte ma zle, čas od času si môžem určite dať pizzu, ale vo všeobecnosti milujem jesť čisté; ovocie a orechy, zelenina, chudé mäso a potraviny, ktoré pochádzajú zo Zeme a neboli poškodené ani nespracované.

Akú charitu podporujete – a ako?

Pracujem s párom tu v LA, ale predovšetkým so skupinou Červené oko. Sú skutočne veľkí v šírení umenia a práci predovšetkým s deťmi, ale aj dospelými, pričom pomáhajú ľuďom cítiť sa posilnení. To'je úžasné byť toho súčasťou. Robia toľko pre komunitu a ja sa zúčastňujem, keď môžem. Naozaj skvelí ľudia. Súcitný a nadšený životom a pomocou druhým. Tiež môj priateľ a nahrávací umelec trávime veľa času v projektoch, Watts. Ideme sa stretnúť s deťmi, pustíme si s nimi hudbu, vezmeme ich na show, ktorú bežne nemajú možnosť vidieť a je to naozaj dobré obdobie. V mladom veku veľmi rád učím hudbu pre deti a je to niečo, kvôli čomu sa často krátia rozpočty. Niekedy sa prihlásim ako dobrovoľník a pôjdem do predškolskej alebo základnej školy a budem spievať a učiť deti o hudobnej histórii alebo o tom, ako niektoré piesne vznikli, alebo niekedy zaspievam niečo skutočne povznášajúce, o čom sa dá ľahko spievať. Je to pre mňa veľmi dôležité, pretože hudba zmenila môj život vo veľmi ranom veku a nebyť mentorov, ktorých som mal okolo seba, inšpiroval ma a motivoval ma nechať žiariť túto kreativitu, trajektória môjho života by bola výrazne odlišná.

Ako by ste definovali sociálnu zodpovednosť?

Myslím si, že sociálna zodpovednosť sa skutočne scvrkáva na lásku a prijatie a niekedy môžu tieto slová znieť tak klišé alebo mawkicky sentimentálne, ale je to tak. Musíme udržať svoje steny pri zemi a uvedomiť si, že práve preto, že máme rôzne farby pleti alebo náboženstvá alebo jazyky alebo miesta pôvodu, nám rovnaké srdcia bijú. Všetci potrebujeme jedlo a vodu, všetci potrebujeme spánok, všetci potrebujeme lásku. Je to skutočne jednoduchý predpoklad, ktorý môže znieť naivne, ale skutočne som presvedčený, že je taký jednoduchý. Myslím si, že svojmu bratovi stačí niekedy podať pomocnú ruku. Viete, ak vás nejaký bezdomovec požiada o peniaze, skutočne vás zabije, keď mu dáte dolár? Je tu toho dosť, čo môže každý absolvovať, a je dôležité, aby ste svoju myseľ udržali na mieste hojnosti a nie na mieste nedostatku a nedostatku..

Máte nejaké tetovanie, ktoré sa týka vašej sociálnej práce?

Verím v prepojenosť všetkého, takže si myslím, že by sa to prirodzene prejavilo na mojich tetovaniach. Na zápästí mám ten, ktorý znie „Jeden život“ – opäť v narážke na myšlienku, že sme všetci jedno, je to všetko jedno a pokračuje to ďalej a ďalej, pokiaľ ide o mňa. Myslím, že je to len pripomienka, ako urobiť v živote správnu vec. Na predlaktí mám gitaru, pretože hudba je pre mňa taká dôležitá a jednoducho sa mi páčila myšlienka mať ju tam a je to skvelý začiatok konverzácie. Na pravom ramene mám Sväté srdce, čo je známa katolícka ikonografia. Aj keď necvičím, milujem mystiku, ktorú predstavuje, a myšlienku, že existuje božská láska. Môžete to nazvať, ako chcete, v mojej mysli sú to rôzne názvy tej istej veci, ale verím, že je to tam vonku, takže mi to opäť len pripomína súcit a plamene, ktoré ho obklopujú, mi pripomínajú, aby som udržal oheň nažive. svetlo svieti a šíri ho okolo seba, ako len môžete.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Polka Dot" Swingové šaty od Double Trouble Apparel