Je HODINA FLESHU NOVÁ FLASH?

Galéria nadväzuje na text

V dávnych dobách nezostalo ctižiadostivým tetovacím umelcom nič iné, než presvedčiť svojich odvážnych priateľov, aby dobrovoľne predložili svoju drahocennú holú pokožku ako plátno, na ktorom si môžu zacvičiť. Odvtedy majú budúci tatéri samozrejme k dispozícii alternatívne možnosti. Zvlášť úžasná metóda, ktorá nám padla do oka, je Libra mäsa.

Syntetická koža, ktorú je možné tetovať, má pre umelca tvar skutočných ľudských rúk, rúk a nôh'je ideálne použitie. Táto tučná kila falošného mäsa nie je len pre nováčikov; renomovaných umelcov ako Tyler Malek používajú ho na predvádzanie svojich schopností a rozširovanie svojho portfólia. Mohlo by byť novým bleskom syntetické mäso? Ktovie, možno raz budú na stenách vášho rezidentného tetovacieho obchodu visieť končatiny namiesto klasického blesku.

Crystal GailBradley DozierTanane WhitfieldJeremy CornsFoto prostredníctvom Mesa Tattoo ExpoForma na vajíčka lebkySteve James PelkeyJulia BrunanderováJosh WilsonTyler MalekK dispozícii na INKEDSHOP.COM: DetiVictor SepulvedaFoto cez Inkaholik BlueJoey A. MoralesJacob ZamoreDámsky letný tank od Beautiful DisasterZľava v obchode s atramentmi

Crystal Gail