Častejšie, keď myslíme na kuchárov, si predstavujeme, že sa na seba trochu podobajú tento chalan; určite nie ako dymiaca horúca Kacelia Goff. Dnes's napustené dievča dňa nie'Na zahriatie kuchyne nie je potrebné ani zapnúť rúru, a úprimne povedané, nie sme'sme si istí, či dokážeme vziať teplo. Ale my'ochotný skúsiť. Kacelia má na tele nespočetné množstvo úžasných tetovaní, ale existuje jedno, ktoré vyniká nad všetkými ostatnými – gejša na stehne, ktorej vytvorenie trvalo viac ako 20 hodín..

"Umelec je Michael Blackstone a celý kus dal voľne do ruky," Hovorí Kacelia. "Nemohol som'Povedz mi, čo to bolo, keď na mňa kreslil, a potom začal maľovať svojou tetovacou pištoľou. Nikdy som nevidel nič také veľavravné. Zaobchádzal s tým, ako keby to bol obraz a nie tetovanie.

"O štyri sedenia neskôr som mal tento krásne urobený kúsok, ktorý bol úplne v jeho štýle," Kacelia pokračuje. "Vyzerá to ako akvarelový obraz a po rokoch je žiarivý ako vždy."

Okrem gejše má Kacelia aj pávie tetovanie plné brilantných farieb, ktoré jej steká po väčšine bokov až k stehnu, snežnú sovu nesiacu lapač snov na ruke a presýpacie hodiny, ktoré slúžia ako dôležitá pripomienka života.

Na jej profile Inked Girl môžete vidieť viac ako desať parných fotografií dusnej Kacelie. Ak si myslíte, že máte na to, aby ste boli ďalšou napustenou dievčinou dňa, môžete tu predložiť svoje portfólio.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Unisex

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Unisex "SZO'je váš Paddy?" Tričko od Dpcted Apparel