Všetky tieto celebrity dostali tetovanie pre svojich známych iných!

Uplynulý víkend si nedala potetovať ani jedna, ani dve, ale ŠTYRI známe osobnosti. Všetci hudobníci a všetci vybuchnutí v Hollywoode, Halsey, G-Eazy, Zayn Malik a Offset of Migos dostali na začiatku roka nový atrament. Ale okrem toho, že sú súčasne napustené atramentom, každé z týchto tetovaní súvisí s ich rovnako slávnym významným partnerom. Pre Offset predviedol svoje odhodlanie bohyni rapu Cardi B s OBROVSKÝM tetovaním na krku. Na druhej strane Halsey a G-Eazy oslávili debut Saturday Night Live čerstvým atramentom. V neposlednom rade bol Zayn Malik videný ako športujúci DVOCH úplne nových kúskov, o ktorých sa mnohí fanúšikovia domnievajú, že sú spojené s jeho vzorovou priateľkou Gigi Hadid. Ak sa chcete pozrieť na krásne tetovania týchto celebrít, pozrite sa do galérie nižšie.

milostný výkon

Pozrite sa na ich nový atrament!

Cardi B zabila v roku 2017 - čím si vyslúžila HLAVNÉ uznanie za svoj odpočinkový singelA počas uplynulého víkendu Offset odovzdal Cardi krk tetovaním jej mena! To je vážne odhodlanie.Tento víkend sa nafarbil ďalší hollywoodsky pár-nikto iný ako Halsey a G-Eazy. Popová hviezda a rapper sú predmetom od konca roku 2017 - zdieľajú lásku k hudbe, New Yorku a atramentu.Po spoločnom vystúpení na SNL sa pár zastavil u rozchodníka NYC Jona Boya, aby si urobil nové tetovanie. Halsey dostala text k singlu Beck z roku 1993Rapper z Oaklandu G-Eazy dostal túto sobotu nie jeden, ale dve malé tetovačky.G dostal na každého bicepsu anjela a čerta.A tieto dva kusy nakreslila a navrhla samotná Halsey!V neposlednom rade, supermodelka Victoria's Secret Gigi Hadid škádlila nové tetovanie na svojho priateľa, bývalého umelca One Direction Zayna Malika.V krátkom bumerangu Malik vytancoval gramáž bez trička a odhalil dve nové tetovania - ktoré sa zdajú byť Hadidovými očami! Je to osobný a kreatívny spôsob, ako si dať vytetovať osobu, ktorú milujete.

Nasaďte naň prsteň

Cardi B zabila v roku 2017 – čím si vyslúžila HLAVNÉ uznanie za svoj odpočinkový singel "Bodak Yellow" a zasnúbenie s Offsetom od Migosu.