Cestovanie s fľašou vody by malo byť neuveriteľne jednoduchou záležitosťou, ale každý, kto to urobil, vie niečo iné. Väčšina fliaš s vodou sa nezmestí do vrecka bez ohľadu na to, aké nohavice máte na sebe a ak budú vyhovovať, pravdepodobne prestanú unikať všade. Ľudia v Fred Water poznajte túto frustráciu príliš dobre a vytvorili ste riešenie – Fredova fľaša na vodu.

Od svojho vzniku sa Fred Water snaží povzbudiť ľudí, aby nielen pili viac vody, ale aby to robili aj ekologicky. Vytvorením opakovane použiteľnej banky z ľahkej nehrdzavejúcej ocele neexistuje žiadny dôvod, prečo by človek nemal mať so sebou neustále vodu.

nemenovaný

Na spustenie banky Fred Water postavil a Projekt Kickstarter doplnené o veselé video, na ktorom je Lil Wayne popíjajúci z banky, keď pracuje v štúdiu. Všetci vieme, že Weezy je veľkým fanúšikom skateboardingu a vo videu sa k nemu pridáva skupina hviezd akčného športu vrátane legendárneho Tonyho Hawka..

Kickstarter už splnil svoj cieľ a väčšina mesiaca december zostáva na zvýšenie. V nasledujúcom videu si pozrite video a projekt odkaz.