Pred mesiacom sme vám predstavili zátvorku naplnenú 64 úžasnými tatérmi a vyzvali vás, aby ste hlasovali za svojich obľúbených. Po piatich kolách a viac ako 30 000 hlasoch sa pole zúžilo na dvoch mužov: Victor Portugal a Tye Harris.

Portugalsko aj Harris ohromili voličov svojimi realistickými portrétmi, keď Portugalsko vyšlo z regiónu realizmu a Harris vyhral čierny a šedý región. Umelci čelili počas turnaja tvrdým výzvam, ale dokázali zvíťaziť. Každý, kto vyhrá túto bitku, bude skutočne dôstojným šampiónom.

Ak by jediná vec, ktorú šampión Tattoo Madness z roku 2014 získal, bola vychvaľovanie práv na nasledujúcich 12 mesiacov, bola by to úžasná cena, ale chceli sme dohodu trochu osladiť a vhodiť darčekovú kartu v hodnote 100 dolárov na InkedShop.com. Potom boli naši priatelia v spoločnosti Samsung dostatočne veľkorysí a poskytli nám niečo úžasné Inteligentný telefón Samsung Galaxy S5 spolu s nositeľným príslušenstvom Gear.

SM-G900F_ uhlie BLACK_01Group_Gear 2_Gear 2 Neo

Ak sa chcete pozrieť, ako sme sa dostali k tomuto bodu, pozrite sa na Sweet Sixteen, Elite Eight a Final Four. V nižšie uvedenej galérii sme zaradili všetky tetovania, ktoré mali Portugalsko a Harris na turnaji. Odporúčame vám urobiť všetko, čo je v vašich silách, aby ste podporili svojho obľúbeného umelca: povedzte to všetkým svojim priateľom, zdieľajte odkaz na sociálnych médiách a dokonca choďte hlasovať viackrát pod falošnými menami. Hlasovanie je práve otvorené a bude pokračovať do pondelka 7. apríla do polovice dňa.

Veľa šťastia a nech vyhrá najlepší umelec!

portugalsko

Tetovanie podľa Victor Portugalsko

tye

Tetovanie podľa Tye Harris 

tattoomadness-6viktorportugalviktorportugalvíťaz Portugalskovíťaz Portugalskoty harristy harristyeharristyeharristy harris