Ženy a deti ako prví … zomrieť!

Hovorí sa, že je to mužský svet. Ak však požiadate mnohých ženatých mužov alebo slobodných chlapcov o odpoveď, môžete dostať veľmi odlišnú odpoveď. Na základe vedeckých a štatistických údajov zhromaždených rôznymi vládnymi agentúrami vrátane OSN má však svet v súčasnosti o 66 miliónov viac mužov ako žien. Toto je najvyššia priepasť medzi mužskou a ženskou populáciou, aká bola kedy zaznamenaná. Okrem toho, že je to prekvapujúce číslo, čo je skutočne znepokojujúce, sú dôvody, prečo existujú obrovské rozdiely v rodovej populácii.

Zhromaždili sme krvavé a strašidelné detaily, prečo sa tento trend deje.

Mercaz_HaRav_massacre

Fotografia prostredníctvom cnn 

Tu sú ponuré detaily!

Fotografia prostredníctvom cnn Ak by príroda zostala sama vedcom pomocou Fisherovho princípu, uveďte, že populácia na Zemi by bola zhruba 50% mužov a 50% žien. Skutočnosť, že ženy vo všeobecnosti žijú dlhšie, je kompenzovaná skutočnosťou, že sa narodilo viac chlapcov ako dievčat (107 chlapcov na 100 dievčat v roku 2013).Photo via ženy.Čína a India sú neslávne známe pre rozsiahle rodovo selektívne potraty a zabíjanie žien. S dostupnosťou dostupných prenatálnych diagnostických techník to bohužiaľ tento trend len urýchlilo. India sa pokúsila zlomiť tento trend legálnym zákazom potratov podmienených sexom, ale bolo neúčinné, pokiaľ ľudia tento zákaz obchádzaliJedna správa OSN odhaduje, že 113 až 200 miliónov žien na celom svete je demografickyFotografia cez Freyabarrington Tri nepriame faktory, ktoré vedú k malému, ale strašnému poklesu ženskej populácie, sú systematické znásilňovanie a vraždenie žien v určitej oblasti Afriky a medzinárodný obchod so sexom s mladými dievčatami, ktorý má za následok vraždu a samovraždu.Fotografia prostredníctvom dnaindie V toľkých krajinách sveta sa na zdravie žien pripisuje taká malá hodnota, že každý rok pri pôrode zomrie zhruba 600 000 žien.Fotografia cez papundits Vojna, genocída a alkohol sú najväčšími prispievateľmi k masívnemu počtu úmrtí mužov. Neustále konflikty na celom svete, pričom väčšinu armády tvoria muži, predstavuje vojna mnoho úmrtí mužov. Keď sa diktátori rozhodnú upokojiť masy, uchýlia sa k znásilňovaniu (a vraždeniu) žien a zabíjaniu mužov a chlapcov. Zlé alkohol - viac ako 7% zľava na všetky úmrtia mužov zahŕňa pitie alkoholu.

Odišiel do prírody

Fotografia prostredníctvom cnn 

Ak by príroda podľa Fisherovho princípu zostala sama vedcom, uveďte, že populácia na Zemi by bola zhruba 50% mužov a 50% žien. Skutočnosť, že ženy vo všeobecnosti žijú dlhšie, je kompenzovaná skutočnosťou, že sa narodilo viac chlapcov ako dievčat (107 chlapcov na 100 dievčat v roku 2013).