Existuje iba jedna vec, ktorú nerobíme'nemajú radi lebky a kostry – sú také nudné a biele. To'nie je to ich chyba Každý, kto má v biológii C alebo lepšie, chápe, prečo musí mať takú farbu, ale nie je to tak'to znamená, že si môžeme priať, aby vyzerali trochu farebnejšie. Predsa to'to sme my'sme urobili našej koži tetovaním, však? Dnes's InkedShop Produkt dňa, ženy'Tričko s výstrihom do Rainbow s rebrovaným výstrihom od Goodie s dvoma rukávmi, robí len to.

Hrudný kôš na tričku vyzerá, že by mal patriť chameleónovi, nie osobe. Tento pestrofarebný výstrih do V je ideálny na leto-farby sú veselé, ale tmavé pozadie vám pomôže udržať si vek.

Toto je len jeden zo skvelých produktov, ktoré ponúka Goodie Two Sleeves k dispozícii na INKEDSHOP.COM. Goodie Two Sleeves založili dvaja dospievajúci priatelia, ktorí si chceli vyrobiť "najzábavnejšie čisté košele" okolo. Čistým don'dúfame, že to neznamená prať VŠETKY VAŠE KOŠILE sú také čisté? Nie, máme na mysli čisté v tom, že nie sú't vulgárne alebo špinavé. Tieto tričká sú veselé, a pritom sa nevenujte lacným smiechom, ktoré môžete dosiahnuť s jednou alebo dvoma bombami F.

Môžete vidieť všetky ich veselé košele INKEDSHOP.COM, vrátane ženy's "Dúhový hrudník" Tričko do V. Medzi naše ďalšie obľúbené patrí Muži's "No svinstvo" Tričko ktorý vystrelí na malorukého kráľa dinosaurov T-Rexa. Tiež sme nemohli'neprestaňte sa smiať, keď ste na ne pozreli ženy's "Ach môj Gato" Tričko. Ak ty'ste fanúšikom zvierat s dlhým krkom'budem ženy zbožňovať's "Ako sa darí'?" Tričko.

Poponáhľajte sa a vyzdvihnite ženy's "Dúhový hrudník" Tričko Goodie s dvoma rukávmi a ďalšie na INKEDSHOP.COM.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Dúhový hrudník" Tričko s výstrihom do V od Goodie s dvoma rukávmi