Teraz to predhovorím niečím, čo pravdepodobne neviete'nechcem počuť Všetky tetovania bolia, bez ohľadu na to. Tetovanie podľa definície je bolesť; je to magická kombinácia krvi, ihiel a atramentu, ktoré sa používajú na vytváranie krásnych umeleckých diel. Bolesť je len časťou ceny, ktorú zaplatíte za taký jedinečný a nádherný prírastok do svojho tela. Napriek tomu nie sú všetky tetovania vytvárané rovnako a niektoré oblasti tela sú na farbenie vhodnejšie ako ostatné.

Pokiaľ ide o tetovaciu pannu, chcete si ľahnúť do sveta tetovania s časťou tela, ktorá je menej citlivá na ihly na koži. Keď počujem, že si niekto dal prvé tetovanie na rebrá alebo chodidlá, automaticky sa pokrčím. Napriek tomu, že tieto oblasti sú jedným z najobľúbenejších miest na prvé tetovanie (za to môžete poďakovať tumblr a Pintrest), patria tiež k najbolestivejším miestam na tetovanie. Rebrá, ruky, chodidlá, kolená a lakte sú považované za jedno z najbolestivejších miest na tetovanie, pretože sú veľmi kostnaté a't ponúka veľa vankúšov pre náraz tetovacej ihly.

Naopak oblasti, ktorých je viac "mäsitý" bývajú menej bolestivé a odporúčajú sa pre ľudí, ktorí si nikdy predtým nenechali tetovať. Jednou výnimkou je spodná časť nadlaktia – zatiaľ čo ona'určite tam nechodí veľa nervov, takže to môže byť tiež neznesiteľné. Každé tetovanie bude pre nováčika bolestivé, ale dúfajme, že vám tento zoznam pomôže, ak budete'som nervózny z bolesti.

Poznámka: stupnica hodnotenia bolesti je relatívna a pre každého'Telo vníma bolesť inak. Môžete prísť na to, že tetovanie na stehne vás bolí viac ako jedno rovnako veľké na rebrách. Nakoniec, keď umelec odloží stroj a zotrie vaše tetovanie, s bolesťou tetovania je v podstate koniec. Potom, čo ťa tetovanie uzdraví'Pravdepodobne zabudnete, ako bolestivé bolo vaše tetovanie v túto chvíľu, a bude sa svrbieť, aby ste získali ďalší kúsok.

Zápästie

V porovnaní s mnohými inými časťami tela nie je zápästie zlým miestom na prvé tetovanie. Koža je na zápästí tenšia, čo ju bolí o niečo viac ako na niektorých miestach, ale pretože je zápästie menšie, bude to relatívne rýchly proces. Čím viac sa dostanete do ruky, tým to skôr ubližuje, takže ak ste stále nervózni, skúste sa opýtať svojho výtvarníka, či sa dá váš návrh posunúť mierne vyššie. Hodnotenie bolesti: 5 z 10.

V porovnaní s mnohými inými časťami tela nie je zápästie zlým miestom na prvé tetovanie. Koža je na zápästí tenšia, čo ju bolí o niečo viac ako na niektorých miestach, ale pretože je zápästie menšie, bude to relatívne rýchly proces. Čím bližšie sa dostanete k ruke, tým viac to bolí, takže ak ste stále nervózni, skúste sa opýtať svojho výtvarníka, či je možné váš návrh mierne posunúť nahor. Hodnotenie bolesti: 5 z 10.

Stehno

Toto je bezpochyby jedno z najľahších miest na tetovanie. Možno som trochu zaujatý, pretože to bolo moje prvé tetovanie, ale dostať kus stehna nie je žiadny problém. Tetovanie na stehne je tiež skvelým miestom na tetovanie, pretože poloha vám umožňuje pohodlne si ľahnúť a pretože nie je na vašom trupu, môžete si s bolesťou pomôcť dýchaním. Bonusové body pre mužov - nikdy nebudete mať profesionálnu prácu, ktorá vám umožní nosiť krátke šortky, takže je to 100% zakrývateľné. Hodnotenie bolesti: 3 z 10

Toto je bezpochyby jedno z najľahších miest na tetovanie. Možno som trochu zaujatý, pretože to bolo moje prvé tetovanie, ale dostať kus stehna nie je žiadny problém. Tetovanie na stehne je tiež skvelým miestom na tetovanie, pretože poloha vám umožňuje pohodlne si ľahnúť a pretože'Nie ste na trupe, na zvládnutie bolesti môžete použiť dýchanie. Bonusové body pre mužov – vy'nikdy nebudete mať profesionálnu prácu, ktorá vám umožní nosiť krátke šortky, takže je to 100% zakrývateľné. Hodnotenie bolesti: 3 z 10

Rameno

Rameno nie je také zlé na prvé tetovanie. Aj keď je to technicky na lopatke, sval poskytuje trochu odpruženie ihiel. Rameno je ideálne na prvé tetovanie, pretože umožňuje niekomu tetovanie vo veľkom meradle bez toho, aby sa zaviazal, že bude mať viditeľné tetovanie. Pokiaľ nemáte na sebe tielko, košeľu s otvoreným chrbtom alebo košeľu, pravdepodobne nebudete môcť toto tetovanie skryť pred pohľadom. Hodnotenie bolesti: 4 z 10.

Rameno nie je'škoda prvého tetovania. Aj keď je to technicky na lopatke, sval poskytuje trochu odpruženie ihiel. Rameno je ideálne na prvé tetovanie, pretože umožňuje niekomu tetovanie vo veľkom meradle bez toho, aby sa zaviazal, že bude mať viditeľné tetovanie. Pokiaľ nie'Ak máte oblečené tielko, košeľu s otvoreným chrbtom alebo máte košeľu, s najväčšou pravdepodobnosťou budete môcť toto tetovanie ľahko skryť pred pohľadom.. Hodnotenie bolesti: 4 z 10.

Predlaktie

Táto oblasť bola jednoduchá na tetovanie. Predlaktie je mäkká a mäsitá oblasť, ktorá dobre odoláva stresu z tetovania. Táto oblasť je tiež skvelá pre prvé tetovanie, pretože príliš nenafukuje a je ľahké sa vyhnúť nočnému spánku. Hodnotenie bolesti: 3 z 10.

Táto oblasť bola jednoduchá na tetovanie. Predlaktie je mäkká a mäsitá oblasť, ktorá dobre odoláva stresu z tetovania. Táto oblasť je tiež skvelá pre prvé tetovanie, pretože nie'príliš sa nenafukuje a je ľahké sa vyhnúť nočnému spánku. Hodnotenie bolesti: 3 z 10.

Teľatá

Táto svalnatá oblasť tela je vynikajúca na to, aby ste zapôsobili na tetovací strojček, a budete radi, že ste si urobili prvé tetovanie na lýtka. Teliatka ponúkajú po prvýkrát na tetovanie skvelé plátno, pretože v zásade ponúkajú rovnaké rozmery ako kus paže, ale poskytujú väčšiu príležitosť byť jemnejšími pri úpravách svojho tela, pretože sú ľahko zakrývateľné. Lýtka vám umožňujú pri tetovaní ležať na bruchu a dokonca sa počas tohto postupu môžete nechať unášať. Hodnotenie bolesti: 4 z 10.

Táto svalnatá oblasť tela je vynikajúca na to, aby zapôsobila na tetovací stroj aj na vás'Budem rád, že si si dal prvé tetovanie na lýtka. Lýtka ponúkajú skvelé plátno na prvé tetovanie, pretože v zásade ponúkajú rovnaké rozmery ako časť paže, ale poskytujú vám väčšiu príležitosť byť jemnejšími pri úpravách svojho tela, pretože'je ľahko zakrytý. Lýtka vám umožňujú pri tetovaní ležať na bruchu a dokonca sa počas tohto postupu môžete nechať unášať. Hodnotenie bolesti: 4 z 10.

Biceps

Biceps je skvelým miestom pre prvé tetovanie, najmä ak chcete v jednom sedení pokryť veľa zeme. Biceps, rovnako ako stehno, je dosť svalnatý, čo znamená, že vám tetovací stroj nepôjde o kosť. Biceps je tiež vynikajúcim miestom pre prvé tetovanie, pretože vám umožní pohodlne sa usadiť na stoličke a ľahko sa porozprávať so svojim umelcom, aby ste mu venovali čas. Hodnotenie bolesti: 3 z 10.

Biceps je skvelým miestom pre prvé tetovanie, najmä ak chcete v jednom sedení pokryť veľa zeme. Biceps, rovnako ako stehno, je pomerne svalnatý, čo znamená, že vyhral tetovací stroj'nebežím ti proti kostiam. Biceps je tiež vynikajúcim miestom pre prvé tetovanie, pretože vám umožní pohodlne sa usadiť na stoličke a ľahko sa porozprávať so svojim umelcom, aby ste strávili čas.. Hodnotenie bolesti: 3 z 10.