Dnes's tetovanie dňa je tento úžasný čierno -šedý kúsok od Danny Lepore. Teraz 23-ročný Lepore začal s tetovaním vo veku 17 rokov, napriek tomu už našiel úspech pod svojimi mentormi. Victor Modafferi, jeho šéf v Tetovanie Bullseye, ako aj vážený čierno -šedý tetovač, Carl Grace. Lepore'surrealistická práca upútala pozornosť zberateľov tetovania z celého sveta a teraz mu priniesla titulnú stránku časopisu Freshly Inked.

Pozrite sa na dnešok's, jeden z Lepore'predstavil kúsky vo svojom pripravovanom titulnom článku Freshly Inked. Milujeme dualitu, ktorú tento kúsok predstavuje, doslova aj metaforicky. Lepore, kontrastné predstavy o živote a smrti spolu s krásou na úrovni povrchu a tým, čo sa skutočne skrýva pod kožou'rozhodnutie rozdeliť postavu's tvárou nadol v strede sprostredkuje všetky tieto skvelé koncepty jediným pohľadom.

Milujeme témy stromov a vetiev, ktoré sa nesú celým dielom. Vychádzajúce z tetovania's dolným okrajom a siahajúcim do vetiev nad obrázkom's tvárou, táto chladná estetika sa dokonca objavuje aj v líčení, ktoré steká po tejto kostrovej dievčine'tvár a cez čelo. Lepore, rovnako znepokojujúci ako tento obrázok mohol byť'Oko pre dizajn prinieslo tento kúsok do krásnej povrchovej úpravy, ktorá je doplnená nádherným zvýraznením a hladkými prechodmi odtieňov.

Ak chcete získať úžasnejšie dielo Dannyho Lepora, pozrite sa na jeho umelca's stránku práve tu a nezabudnite si vyzdvihnúť najnovšie číslo Freshly Inked. Nové vydanie si môžete pozrieť tu.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM:

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Náhrdelník od anglickej alchýmie