Zvláštne a neobvyklé!

Brooklyn je známy mnohými vecami. Starovekí ľudia radi spomínajú na to, keď podvodníci hrali baseball v poli Ebbets. Boomers zo 70. rokov spájajú štvrť s dvojnásobnou dávkou Johna Travoltu – ako Vinny Barbarino v televíznej šou Welcome Back Kotter a ako ikonický Tony Manero z filmu Horúčka sobotňajšej noci. Všetci vieme, že „strom rastie v Brooklyne“, ale vedeli ste, že ak hľadáte scvrknutú hlavu, ľudskú lebku alebo možno strašidelnú dosku Ouija, všetky sú k dispozícii (iba na 2 dni) každú jesennú sezónu v štvrť Kings – Brooklyn, NY – na blšom trhu Oddities!

Cueing hodiny pred dverami otvárajúcimi sa na linkách, ktoré sa môžu tiahnuť po blokoch, od vážnych zberateľov makabry cez miestne gotické deti až po mierne výstredných. Všetci so zatajeným dychom čakajú na prvé nákupy morbídnych kuriozít, ktoré sa len veľmi zriedka stretávajú mimo osobných zbierok alebo v múzeách.!

Ak hľadáte niečo trochu čudné alebo možno „veľmi čudné“, sledujte nás …

Macabre_Ryan_100

Foto prostredníctvom collectthemacabre.com

Vitajte na trhu s podivnosťami

Foto cez facebook Veci nočných môr! Možno si len predstaviť, aká bola návšteva lekára v 19. storočí!Fotografia prostredníctvom Facebooku Starožitná ľudská lebka, ktorá bola nakrájaná na plátky a nakonfigurovaná na zobrazenie! Veľmi jedinečné umelecké dielo, ktoré vytvoril Ryan Matthew Cohn.Ryan a Regina Cohn sú zberatelia svetovej triedy a sú známi svojim vedeckým prístupom k zbieraniu bizarných a neobvyklých. Sú tiež zakladateľmi blšieho trhu Oddities. Tu predstavujú portrét v miestnosti hlboko vo svojom nádhernom dome.Fotografia prostredníctvom facebooku Ľudia sa jednoducho nevedia nabažiť ľudských kostí. Na predaj v tomto stánku nájdete kompletnú ľudskú chrbticu, ľudské ruky a ľudskú lebkuFotografia cez facebook Svetoznámy zberateľ, majiteľ Obscury a hviezda televíznej reality šou Evan Michelson pri svojom stánku ... čaká na vás!Foto cez facebook Čokoľvek iné, iba to, keď sa pozriete a kúpite si prácu fotografky Karen Jerzyksml. Toto nie sú fotky na ozdobenie škôlky.Foto cez facebook Vedľa klaunov musia byť bábiky na druhom miesteFoto prostredníctvom Facebooku Tyfannyho gotické šperky! Nie snubný prsteň vašej babičky ... pokiaľ vašou babičkou nebola Morticia Addamsová.Fotografia prostredníctvom Facebooku Brutálne pôsobivé sochy vytvorené z kostí, zubov a chrupavky. Nie pre priemerného zberateľa umenia.Foto cez facebook Od motýľov po diviačie hlavy (nie bolonské) nájdete nekonečné množstvo príkladov unikátnej preparovania zvierat.Ak ste v blízkosti týchto miest medzi týmito dátumami, zamierte na blší trh Oddities ... fughetaboutit!

Starožitné lekárske prístroje

Foto cez facebook

Veci nočných môr! Možno si len predstaviť, aký je lekár'návšteva v roku 1800 bola taká!

VIDEO!