Pozrite si celú zbierku v nižšie uvedenej galérii

To'Je to už takmer 38 rokov, čo sa punková skupina rozpadla uprostred prvého amerického turné, ale Sex Pistols sú stále legendami hudobných fanúšikov po celom svete. V ich prvom veľkom spolupráci z 2016 Converse vzdáva poctu punkovej kapele, ktorá to (hádam) všetko začala, radom tenisiek a oblečenia.

Na prvý pohľad sa zhoduje pásmo s kapelou, ktoré vám vždy, keď prehovorili, pľulo do očí protispoločenské nálady, a obuvnícka spoločnosť sa zdá trochu mimo. Ale pri bližšom zvážení si treba pripomenúť, prečo boli vôbec prvé Sex Pistols vytvorené – ako nástroj na privedenie ďalších ľudí do manažéra Malcolma McLarena.'s obchodom s oblečením. A jeden určite môže'nepopierame, že vzhľad kapely, najmä Johnnyho Rottena a Sida Viciousa, je jedným z najznámejších za posledných 50 rokov.

Vďaka použitiu umenia z ich nezameniteľných obalov albumov, Converse spojili dohromady Pistols' štýl so svetom'Najznámejšie tenisky. Aj keď sú niektoré umelecké prikyvovania skupine trochu nejasné – musíte stráviť veľa hodín hľadením na "Docela prázdne" single, aby si zapamätali, že autobusy smerovali k "Nikde" a "Nuda"-kapela'Nezabudnuteľné logo je vyrazené na jazyku a chodidlách každej z tenisiek.

Každý má niekde v skrini hrubú košeľu Sex Pistols, iba skutočný fanúšik by kapelu ocenil pozoruhodne módnym párom. Zoberte teda pár týchto skľučovadiel a noste ich 'em do jamy, keď sa nabudúce pôjdete pozrieť na kapelu, ktorá by nikdy neexistovala, nebyť dravcov z Londýna.

Jar 2016 Converse Chuck Taylor All Star Sex PistolsZbierka bude k dispozícii na nákup od 7. januára 2016 v špecializovaných predajniach, obchodoch Converse a Converse.com. Obuv sa bude predávať za odporúčanú cenu 65 – 80 USD s oblečením v rozmedzí od 35 – 140 USD.

Converse_Chuck_Taylor_All_Star_Leather_Sex_Pistols _-_ In_Street_largeConverse_Chuck_Taylor_All_Star_Sex_Pistols _-_ Graphics_In_Street_largeConverse_Sex_Pistols_Mens_Bomber_Jacket _-_ Back_largeConverse_Chuck_Taylor_All_Star_Sex_Pistols _-_ Bus_In_Street_largeK dispozícii na INKEDSHOP.COM:Converse_Chuck_Taylor_All_Star_Sex_Pistols _-_ Flag_In_Street_largeConverse_Sex_Pistols_Mens_Bollocks_Tee_largeConverse_Chuck_Taylor_All_Star_Rubber_Sex_Pistols _-_ Back_largeConverse_Chuck_Taylor_All_Star_Sex_Pistols _-_ Multi_High_Top_in_Street_largesklo vystrelené lebkouZľava v obchode s atramentmi