GALÉRIA FOTOGRAFIÍ HILARY, vrátane blesku jej tetovaní vo videu pod textom a videom

Hilary Duff – herečka/popová hviezda, vďaka ktorej má tetovanie pocit, že je "super tvrdý gangster"- nedávno skočila späť do hereckej hry so svojou novou šou TV Land "Mladší." Budúci mesiac skočí späť do hudobnej hry – po sedemročnej prestávke – so svojim novým albumom "Nadýchni sa. Vydýchnuť." Tak prečo by nemal't 27-ročná hviezda, ktorá nedávno podala žiadosť o rozvod s hráčom NHL v dôchodku Mikeom Comriem, sa tiež vráti do zoznamovacej hry? Jej nové video k jej najnovšiemu singlu "Iskra" kroniky Duff'výlet do nádherného sveta online zoznamovania prostredníctvom aplikácie Tinder.

Nebolo to'Je to dávno, čo Duff v rozhlasovom rozhovore pripustila, že áno, to bola pravda, naozaj bola na Tinderi. Keď sa jej pýtali, čo robí na Tinderi, odpovedala, "Čo všetci robia na Tinderi?" Bohužiaľ, to'Nie je to tá strana Tindera, ktorú vidíme vo videu.

"V mojom živote ja'Vždy som mal skutočne vážnych priateľov," Duff v novom videu vysvetľuje, že obsahuje zábery z jej rozhovoru s choreografickými tanečnými scénami, úprimné zábery z dvoch rande s Tinderom a chvíle s priateľmi, keď si nastavuje profil a vyberá si rande.. "Ja'Vždy som sa s ľuďmi stretával prostredníctvom práce a ja'nikdy som nebol na rande naslepo."

To, čo Duff hovorí, začalo ako vtip medzi ňou a jej priateľkami, nakoniec to začalo byť vážnejšie – alebo prinajmenšom natoľko vážne, aby to bol nápad na videoklip. "Nikdy som si nemyslel, že sa niečo skutočne stane," hovorí v časti rozhovoru s videom, "a potom som sa rád rozprával s niekoľkými chlapmi a oni'si naozaj normálny."

Ako video postupuje jej dobrodružstvom Tinder a vezme nás s ňou na jej prvý dátum bowlingu Tinder a jej druhé rande na motokárových pretekoch, správa, s ktorou Duff video končí, je jasná: "Choď urobiť niečo bláznivé. Choď urobiť niečo, čo by si nechcel'urobiť predtým."

V galérii pod videom si pozrite niekoľko záberov Hilary vrátane záblesku jej tetovaní vo videu. Prečítajte si viac o Hilary's "super tvrdý gangster" tetovanie tu.

Profil Tinder Hilary Duff. Potiahli by ste doprava?S malou pomocou priateľov sa Duff presúva k láske.Duff na ňu zablikáTeraz k dispozícii na INKEDSHOP.COM:Hilary to všetko vysvetľuje v rozhlasovom rozhovore. Klipy z rozhovoru sú súčasťou videa.Hilary sa ide na motokáru v jednom z jej rande s Tinderom.Zľava v obchode s atramentmi

Hilary Duff's Tinder profil. Potiahli by ste doprava?