O Batman Tattoo od Kane Browna

Ex Kane Browna inšpiroval jeho slávne tetovanie Batmana

kane hnedé tetovanie4

Stačí sa pozrieť na tetovanie hrudníka Kane Browna a budete predpokladať, že country spevák je najväčším fanúšikom Batmana na svete. Koniec koncov, vedľa jeho rukávu a polovičného rukávu je Brownovým Batmanovým tetovaním na hrudi jeho najväčší a najodvážnejší atrament a môžete ho ľahko vidieť kedykoľvek, keď má na sebe tielko alebo košeľu s otvoreným golierom. Ale podľa nedávneho rozhovoru, s ktorým Brown poskytol Chuť krajiny, Bola to vlastne jeho bývalá priateľka, ktorá inšpirovala atrament so symbolom Batmana, ktorý pokrýva hornú časť hrudníka, od ramena k ramenu, a bol vykonaný ako zakrytie starého tetovania..

Dobre, takže Kane Brownje trochu fanúšikom Batmana-mal auto, ktoré nazýval „Batmobile“, a v súčasnosti je hrdým majiteľom desiatok a desiatok darčekov od Batmana s tematikou Batmana-ale počas rozhovoru s Taste of Country z tohto mesiaca spevák pokrčil skutočný príbeh za atramentom na hrudi. “Batman bol úprimne vec s mojou bývalou priateľkou,” povedal v rozhovore. “Vždy sme hovorili o tetovaní, ako by som ja dostal Robina, ona by dostala Batmana.” Na hrudi som mal toto [tetovanie] troch lebiek … a potreboval som zakrytie, takže jediná vec, na ktorú som vtedy mohol skutočne myslieť, bol Batman. “

kane hnedé tetovanie3

Keď sa pozriete na niektoré staršie fotografie Kane Browna, všimnete si, že Batman na hrudi je len z polovice hotový. Podľa speváka „Thunder in the Rain“ urobil polovicu Batmanovho zakrytia tetovania a potom sa jeho kariéra rozbehla a jeho rastúca základňa fanúšikov len predpokladala, že je veľkým obdivovateľom Batmana. Takže, ako to robia fanúšikovia, začali mu posielať plyšových medvedíkov s tematikou Batmana a ďalšie darčeky. Trvalo mu dobré štyri mesiace, kým dokončil atrament, „pretože som sa bál vrátiť sa k tomu a dokončiť to“, a keď to konečne urobil, jeho identita Batmanovho superfana bola už vytesaná do kameňa. “Veľa ľudí si myslelo, že som Batmana miloval oveľa viac ako ja,” povedal v rozhovore, “takže som bol taký, ‘vieš čo, milujem Batmana’, takže sme s ním vždy behali od. ” V apríli na odovzdávaní cien ACM v Las Vegas mal Brown dokonca oblečené ponožky s motívom Batmana.

Kane Brownov symbol Batmana môže byť jeho najznámejším tetovaním, ale rozhodne nie je jediným. Spevák má tiež niekoľko ďalších veľkých kúskov na tvári, vrátane obrazu gitarovej hlavy na paži, ktorý sa zdá, ako by sa mu rval cez kožu, veľkého páru krídel na pleciach a starej školy. ručné tetovanie na mikrofón, ktoré pripomína tetovanie na mikrofón, má Zayn Malik napustené na ruke. Veľa ľudí si myslí, že Kane Brown je na dobrej ceste stať sa novou tvárou country hudby, a pokiaľ ide o to, čo si budúce priateľky môžu myslieť o tom, že má tetovanie inšpirované svojim bývalým, očividne ho to nezaujíma. Ale s týmito pohľadmi by sme neboli ani my.

kane hnedé tetovanie2kane hnedé tetovanie 1kane hnedé tetovanie 5kane hnedé tetovanie6

Ďalšie hudobné tetovania nájdete tu: 

music_feature