Od mikrofónu k stroju s Jordan Pundik

Od roku 1997 Novo nájdená sláva's Jordan Pundik bol MUŽ za mikrofónom. On'Je to ten, kto vlastní pódium a inšpiruje deti, aby si vzali nástroj a založili vlastnú kapelu. On'je jedným z najlepších pop-punkových singlov z roku 2002'zlatý certifikovaný album Sticks and Stones a čerpanie nových skladieb z najnovšieho záznamu NFG z roku 2014's Vzkriesenie. Tetovačovi Ian White, Pundik však nebol nič iné ako umelec, ktorý preukázal dostatočný potenciál a odhodlanie zarobiť si na tetovanie.

Pundik mal vždy ilustračné pozadie, neustále čmáranice od tvorov a navrhovanie loga na rôzne hudobné alebo komické účely, ale nikdy nemal príležitosť preniesť svoje umenie z papiera na kožu. Stretnutím s Whiteom sa však konečne otvorili dvere k tetovaniu. „Vždy som bol ilustrátor,“ hovorí Pundik, „a vždy som premýšľal o tom, ako sa stanem tetovačom, ale nikdy som nemal príležitosť naučiť sa to. Potom sme išli na turné pravdepodobne v rokoch ‘06 alebo ‘07 s Bayside. Ich priateľ Ian White bol na turné a ja som sa s ním začal stretávať. “ Potom, čo sa White dozvedel o Pundikovej vášni pre kreslenie a túžbe stať sa tetovacím umelcom, rozhodol sa ho prijať za svojho vlastného učňa. Na oplátku Pundik pomohol Whiteovi otvoriť svoj vlastný obchod, Safehouse Tattoo v Nashville, Tennessee. Nakoniec som sa na viac ako rok vysťahoval [do Nashvillu], “pokračuje Pundik,„ v zásade som mu pomáhal otvoriť jeho obchod od základov a učiť sa od neho. “

Kým Pundik získal riadne učňovské vzdelanie, taktiež zistil, že robí svoje prvé tetovanie v kuchyni ako mnoho nováčikov v oblasti tetovania. “Ten prvý bol vlastne na Ianovi.” Sedeli sme v mojej kuchyni a on je ako 'Dobre, naučil som ťa, ako nastaviť veci; Chcem, aby si ma vytetoval. Musíte to cítiť.' Vzal som teda Sharpie a nakreslil som si svoj mizerný autoportrét s nervóznymi očami a vytetoval som mu to na rameno. Potil som sa, potili sa mi jamy a dostával som návaly tepla a triasol sa. Trochu som do neho rýpal, ale stále to má. “ Napriek tomu, že Pundik bol z prvého tetovania nervózny, jeho vnútorná dôvera v jeho prácu presvitala, pretože väčšina začiatočníkov má tendenciu sa pri prvých tetovaniach dostatočne nekopať, čo spôsobuje, že atrament počas procesu hojenia nevyhnutne vypadne. Pundik vedel, ako zanechať svoju stopu.

Tetovanie od Jordan Pundik s jeho podpisom

Tetovanie od Jordan Pundik s jeho podpisom

Nakoniec Pundik absolvoval tetovanie skutočných klientov okrem svojho odvážneho mentora, ale tie náznaky nervov za ním stále tikali, pretože vedel, že to, čo kedysi bolo zábavné čmáranice, sa teraz mení na objednané diela trvalého umenia na tele, vrátane jeho prvého pokusu o tetovanie nového. Našli sa fanúšikovia Glory. “Bolo to v prvom týždni, keď som bol v obchode na Safehouse tetovanie,” vysvetľuje Pundik. “To bolo samo o sebe nervy, ale bolo tu jedno dieťa, ktoré mi dalo vytetovať môj autogram na rebrá.” Nikdy predtým som netetoval rebrá, nieto ešte svoj podpis, a som ako človek, písmená a rebrá, teraz som taký v prdeli. “ Našťastie Pundik prežil prvý týždeň skutočného tetovania a čoskoro ho zabili klientov, ktorí hľadali atrament v jeho štýle podpisu..

Od Pundikových detských krokov k tetovaniu by nakoniec padol v súlade s minimalistickou estetickou prácou s čiernymi čiarami ozdobenou tieňovaním šrafovania, ktorá charakterizuje mnohé zábavné tvory, o ktorých bolo známe, že Pundik navrhuje. Hoci jeho čas s New Found Glory nevedie k jeho tetovacím schopnostiam ani nastavenému štýlu, niektorí z Pundika'Hudobná stránka sa vkradla do jeho tém tetovania, pretože mnoho oddaných fanúšikov sa rozhodlo nechať si tetovať svoje obľúbené kapely od samotného frontmana. “Urobil som strašidelnú tvár pána Foxa,” vysvetľuje Pundik. “Toto bol e -mail.”, 'Chcem strašidelnú líšku, ktorá nosí slnečné okuliare Ray-Ban a fajčí cigaretu s textom Nikdy sa nedozvieš, že idem za tebou. ‘Urobil som to na nohe tohto muža a je to vlastne jedna z mojich obľúbených, ktoré som'hotovo. “

Líškové tetovanie od Jordana Pundika

Líškové tetovanie od Jordana Pundika

S nedávnym vydaním ôsmeho štúdiového albumu New Found Glory, ktorý vyrobil sám, Resurrection, to vyzerá, že fanúšikovia budú mať v budúcnosti pre Pundika ešte viac slov. “Bola to prvá nahrávka, kde sme vlastne mali všetko hotové, než sme šli do štúdia,” vysvetľuje Pundik. “To je veľký výkon, keď vieme, že sme šli nahrávať a produkovať to sami.”

New Found Glory má za tie roky niekoľko vážnych vzostupov a pádov, ale nič také otrasné ako veľmi propagované odstránenie zakladajúceho člena a bývalého gitaristu Steva Kleina, ktorý bol kvôli viacerým obvineniam zo zločinu koncom roku 2013 požiadaný o odchod z kapely. S týmto ôsmym štúdiovým albumom, ktorý je prvou celovečernou nahrávkou od Kleinovho odchodu, nie je divu, že skupina mala záujem napísať všetko pred začatím výroby. “Zámerne sme išli ako štyri kusy so zameraním na jeden gitarový riff.” Bol to jeden z tých záznamov, kde to bol pre nás veľmi katarzný proces, pretože sme my štyria prešli mnohými ťažkými svinstvami. O tom je veľa záznamov, ktoré sa zaoberajú tými posranými situáciami, vyjdú silnejšie a použijú tieto veci ako palivo, aby zo seba urobili lepšieho a silnejšieho človeka. To je dôvod, prečo sme to nazvali Vzkriesenie. “

Foto Andy Foster

Foto Andy Foster

Aj keď kapela možno vyrástla z mladších rokov, stále sú v jadre tí istí chlapci, ako keď pred všetkými rokmi založili New Found Glory. „Mám pocit, že je to najrelevantnejší rekord, aký sme kedy napísali,“ poznamenáva Pundik. “Pretože sa držím Sticks and Stones a mám pocit, že je to to, k čomu by to mohlo veľa ľudí porovnávať.” Aj keď to bol vtedy iný predmet, keď sme boli mladí, hovorili sme o vzťahoch, rozchodoch a zaoberali sa vecami ako tínedžeri alebo mladí dospelí, kde je to teraz, akoby sme hovorili o veciach, v ktorých sa teraz nachádzame. ”

Chlapci za New Found Glory naďalej dokazujú, že dokážu prekonať všetky výzvy, ktoré im stoja v ceste, bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé. Či už'Títo pop-punkoví priekopníci, ktorí sa vracajú zo šokovaného pohľadu verejnosti na svetový štúdiový album alebo sa stávajú tatérmi s lojálnou klientelou po vratkých začiatkoch v domácej kuchyni, majú schopnosti a sebadôveru, aby to dokázali. Teraz si New Found Glory oddýchne a užije si zvyšok svojho celosvetového turné a možno si po ceste vezme od svojho frontmana atrament zabijaka.. 

Ak chcete získať ďalšie informácie o tetovaní od Jordana Pundika, sledujte ho na jeho Instagram alebo pošlite žiadosť o tetovanie e -mailom na adresu [email protected]