Oslava života Davida Bowieho prostredníctvom tetovania

Hudobných fanúšikov z celého sveta ohromilo, keď sa v nedeľu dozvedeli, že David Bowie zomrel vo veku 69 rokov.

"David Bowie dnes pokojne zomrel v obklopení rodiny po odvážnom 18 -mesačnom boji s rakovinou," prečítajte si vyhlásenie zverejnené na Facebooku. "Aj keď sa mnohí z vás podelia o túto stratu, žiadame vás, aby ste v čase smútku rešpektovali súkromie rodiny."

Táto správa bola od Bowieho taká šokujúca'Kariéra sa zdá byť oživujúca. Len dva dni pred smrťou vydal Bowie Blackstar, 25. štúdiový album jeho slávnej kariéry. Okrem albumu hra, ktorú napísali Bowie a Edna Walsh, Lazára, v súčasnosti hrá na Broadwayi s Michaelom C. Hallom v hlavnej úlohe. Prvý singel z nového albumu, aj oprávnený "Lazára," je teraz vnímaná ako prorocká labutia pieseň pre ikonického hudobníka. Odhliadnuc od zjavnej biblickej narážky z názvu, pieseň sa otvára riadkom, "Pozri sa sem, ja'm v nebi."

Jediná konštanta v celom Bowie'Jeho kariéra spočívala v tom, že sa stále menil, objavil svoj zvuk a vyzeral zdanlivo ako každý druhý album. A na rozdiel od toľkých iných hudobníkov, ktorí sa pokúšajú vykonať také odvážne zmeny, Bowie to dokázal zvládnuť. Osoba Ziggy Stardust, ktorá sa pýtala, či je na Marse život, je vzdialená len niekoľko rokov od prešediveného muža, ktorý spieval "Ja'Mám strach z Američanov," a Bowie je jediný muž, ktorý by mohol túto cestu úplne uveriť. Prostredníctvom každej inej iterácie Bowieho pracoval rovnaký inovatívny génius a podobne'Preto to vždy vyzeralo skutočne.

Bowie počas svojej kariéry inšpiroval milióny ľudí svojou hudbou a imidžom a mnohí z týchto fanúšikov sa rozhodli ukázať svoju lásku tetovaním. Tieto atramenty majú podobu piesňových textov, Bowieho portrétov (mnohé z jeho úlohy škriatkovského kráľa v Labyrinte) a samozrejme existuje veľké množstvo pocty jedinému Ziggymu Stardustovi..

Oblečte si Hunky Dory, Heroes, Let's Dance alebo Blackstar – bez ohľadu na to, aký je váš obľúbený album Bowie – a pozrite sa na túto galériu tetovaní oslavujúcich život Davida Bowieho..

David Bowie Tattoo Aladdin SaneDve veľmi odlišné strany Davida Bowieho si tu nechal vytetovať majster tetovania popkultúry Chris Jones. Jeden je Bowie v neskorších rokoch a druhý vo svojej úlohe vo fantasy filme Labyrint z roku 1980.Tetovanie očí Davida BowiehoNázov tetovania Davida Bowiehodúhové nohavičkyLabyrinth dostane novú školu od Kelly Doty.Vždy kreatívny Jay Joree ponúka jedinečný pohľad na Bowieho kráľa škriatkov.Kewpie Stardust od Stacey Martina SmithaNiektorí fanúšikovia speváka za tie roky prakticky zbožštili.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeBowie je najintenzívnejší.Kitty Stardust! Tetovanie od Pedrovate69Krásny akvarel inšpirovaný Bowie od Kathariny ChangZiggy C-3PO? Don Kunto to zaklincuje týmto hlúpym tetovaním.Prichádzame do kruhu s ďalším vynikajúcim portrétom, od tohto od Dana Molloya. David Bowie, budeš nám chýbať.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Draco Platforms by HadesZľava v obchode s atramentmi

Bohatý Pineda chytá Davida Bowieho v celej jeho sláve za éry Aladdina Sanea.