Dnes's lebka dňa ide Luca Natalini. Natalini je veľmi rôznorodá umelkyňa, ktorá dokáže pracovať vo farbe aj v čiernej a sivej. Jej podpisový štýl je skvelým krížením medzi realizmom a Novou školou, ktoré dodáva objektom a obrázkom zo skutočného života karikatúru.

Ako vidíte dnes'Vyber si, Natalini'S štýl zahŕňa realistické tieňovanie a textúry medzi animovanými a menej dimenzionálnymi kúskami, ako napríklad vrchná ruža alebo srdcový dizajn. Zatiaľ čo tieto menej definované obrázky vyzerajú, akoby boli namaľované na tetovanie, aspekty kusu s hlbším tieňovaním vyzerajú takmer vryté do klienta.'s pokožkou, vytvára zábavnú a inovatívnu ilúziu vrstvenia.

Milujeme jasnú farebnú paletu, ktorá oživuje tento kúsok lebky a ruží, pričom sa silne zameriavame na ružové kvety a fialové pozadie, aby sme zvýraznili rovnaké tóny, ktoré sa objavujú v samotnej lebke. Ďalšou zábavnou črtou tohto diela je, že sa zdá, že sa v divákovi prejavuje. Tvar očí a čeľuste umožňuje tomuto kúsku sprostredkovať pocit túžby alebo smútku, ktorý si nedáte'Dnes sa bežne nevidí v mnohých kúskoch lebky. Medzi všetkými jasnými a dobre nasýtenými farbami máte teda náznak skutočnej morbídnej povahy lebky.

Tento chladný a originálny štýl, ktorý Natalini vykreslila, sa zvyčajne oživuje voľnou rukou, a nie vzorovaním svojich kúskov, čo zaisťuje, že tieto tetovania dokonale fungujú s každým klientom.'tok tela.

Ak chcete vidieť úžasnejšie tetovanie lebky a kvetu, pozrite sa na niektoré z našich obľúbených tetovaní práve tu.

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Jack oslavuje" Nedokončená nadmerná mikina od spoločnosti Lowbrow Art Company