sladkých 16

FOTKY A HLASOVANIE SLEDUJTE TEXT

Vitajte v Sweet Sixteen! Prostredníctvom našich prvých dvoch kôl hlasovania došlo k mnohým rozrušeniam na turnaji Madness v Tattooed Model 2015. Úprimne, to'podceňuje veci. Najvyššie nasadeným modelom, ktorý v turnaji ostal, je Radeo, štvorkolka. To znamená, že každý jeden, dva a traja (rovnako ako ostatní štyria) boli vylúčení. Dokonca nám zostalo jedno 16 semienko (Patton Suicide)! To'absolútne šialenstvo.

Dosť bolo minulosti, nech'pozeráme sa do budúcnosti. Aj keď vezmeme do úvahy všetky prekážky, Sweet Sixteen je úplne nabitá úžasnými súťažami, ktoré máte'Musím vidieť, aby som uveril. My'Som veľmi zaujatý tým, ako budúci mesiac's nafarbenou krycou dievčinou Heather Moss v boji s Vanessa Lake – vybrať si len jednu z tých krásnych žien, aby ste mohli pokračovať, môže byť najťažšie rozhodnutie'niekedy vyrobím Napriek tomu len o kúsok ďalej v zátvorke vás'Nájdeme tu Cleo Wattenstrom, ktorý sa postaví proti Little Linde – obe ženy sú okrem nádherných modeliek aj talentované tetovačky. To'si len dva z ôsmich úžasných zápasov, ty'Aby ste videli ostatné, môžete hlasovať v nižšie uvedenej galérii.

Pamätajte si, že všetky modelky súťažia o svoje vlastné natáčanie Inked Girls (ktoré by sa dalo považovať aj za cenu pre vás) a nejaký ten swag z InkedShopu.

Hlasovanie pre toto kolo turnaja bolo ukončené. Prejdite na Elitnú osmičku, aby ste zistili, kto vyhral a odovzdal svoje hlasy modelkám, ktoré chcete postúpiť do Final Four. Môžete sa pozrieť, ako sme sa dostali do tohto bodu, ale vrátiť sa a prezrieť si prvé a druhé kolo.

Don'Nezabudnite zabudnúť celú cestu a hlasovať za každý zápas.

Nech vyhrá najlepšia žena!

Heather Moss vs. Jazero Vanessa [socialpoll id =Makani Terror vs. Emma Mae [socialpoll id =Tu je podrobný pohľad na to, ako sme sa v tomto regióne dostali k tomuto bodu.Bernadette Macias vs. Arabella Drummond [socialpoll id =Cleo Wattenstrom vs. Little Linda [socialpoll id =Tu je podrobný pohľad na to, ako sme sa v tomto regióne dostali k tomuto bodu.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeSamovražda Radeo vs. Patton [socialpoll id =Sara X vs. Jesse Lee Denning [socialpoll id =Tu je podrobný pohľad na to, ako sme sa v tomto regióne dostali k tomuto bodu.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: PánskeEmily Dear Heart vs. Leah Jung [socialpoll id =Cara Mia vs. Christie Jay [socialpoll id =Tu je podrobný pohľad na to, ako sme sa v tomto regióne dostali k tomuto bodu.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeZľava v obchode s atramentmi

Heather Moss vs. Jazero Vanessa 

[socialpoll id ="2260590"]