Popová speváčka zabíja tetovaciu hru

Keď príde na potetovaných hudobníkov, tak áno'Zoznam mužov, ktorí majú veľké zbierky atramentu, je oveľa jednoduchšie. Po celé desaťročia a žánre dominovali mužskí umelci na trhu s tetovaním celebrít. Rastúci počet výtvarných umelkýň však preukázal svoju oddanosť telesnému umeniu a prekročil hranice tradičných štandardov krásy. Jednou z najväčších moderných ukážok toho je Halsey, ktorá ohromila publikum na celom svete svojim oduševneným zvukom a pôsobivou sadou fajok. Pozrite sa na jej prácu v nižšie uvedenej galérii a potom nám dajte vedieť, čo si myslíte o jej úplne novom tetovaní tváre v sekcii komentárov na Facebooku.

Snímka obrazovky 2018-07-02 o 15.23.34 hod

Pozrite sa na jej Tats!

Aj keď môže byť Halsey chameleón, pokiaľ ide o vlasy, make -up a šatník, jeden aspekt jej fyzického vzhľadu zostáva konzistentný.Tá konštanta je jej epické zbieranie atramentu!Odkedy sa Halsey objavila na hudobnej scéne, mohli sme sledovať, ako sa Halsey vyvíja ako výtvarníčka a rastie aj jej tetovanie.

Štýl Chameleon

Aj keď môže byť Halsey chameleón, pokiaľ ide o vlasy, make -up a šatník, jeden aspekt jej fyzického vzhľadu zostáva konzistentný..

Pozrite sa na jej atrament!

Pozrite sa na jej viditeľný atrament!