Blackwork tetovanie je v dnešnej dobe horúcim novým trendom a speváčka 5 Seconds of Summer Ashton Irwin je najnovšou celebritou, ktorá sa do tohto trendu zapojila, a tento týždeň pridal do svojej rozrastajúcej sa zbierky atramentu úplne nové blackwork tetovanie. 21. júna zamieril 21-ročný bubeník do Obchod s tetovaním generácie 8 v Los Angeles, Kalifornia, a nechal si odvážne čierne tetovanie na zátylok, s láskavým dovolením tatéra Sean Hall. Ashtonovo najnovšie tetovanie ponúka obraz lietajúceho vtáka s vtáčími krídlami siahajúcimi po oboch stranách krku.

Ashton odišla na Instagram debutovať s úplne novým tetovaním v ten istý deň, keď to bolo urobené, vrátane niektorých textov na jazyku v štýle High School Musical v titulku. “Podľa múdrych slov Zaca Efrona ‘sme soarin, letíme,’ ‘napísal Ashton k čiernobielej fotografii svojho čerstvého atramentu. “Chcel som si nechať urobiť toto [tetovanie] z toľkých dôvodov už dlho … Ignorujte stredoškolský hudobný komentár, nemohol som si pomôcť (bol to Calumov nápad).” Calum a väčšina ďalších Ashtonových spoluhráčov majú značný podiel na tetovaniach, ale toto blackwork vtáčie tetovanie na Ashtonovom krku je zatiaľ jeho tretím kúskom. Tiež si natiahne vyplnené tetovanie srdca na zápästie a ďalšie tetovanie zápästia s piatimi známkami pre 5SOS.

V prípade, že nie ste oboznámení s pojmom „čierna práca“, tento typ minimalistického dizajnu tetovania obsahuje časti plného čierneho atramentu, niekedy spojené so zložitými geometrickými tvarmi, alebo v prípade Ashtona existujú samostatne ako odvážne tvrdenie. Aj keď je dizajn trochu odlišný, nové vtáčie tetovanie Ashtona Irwina sa podobá tetovaniu na krídlach, ktoré si Justin Bieber naparoval vzadu na krku vlani v decembri. Pokiaľ ide o tetovanie na krku, Biebs išiel s realistickejším zobrazením krídel, na rozdiel od Ashtonovho dizajnu vtáčieho tetovania, ktorý je oveľa abstraktnejší.

Je zaujímavé, že blackwork tetovanie má skutočne korene v kmeňovej kultúre a jednoduchosť Ashtonovho zatemneného vtáčieho tetovania má rozhodne kmeňový prvok. Pokiaľ ide o význam Irwinovho tetovania, je možné, že „prudký“ vtáčí dizajn bol inšpirovaný jeho nedávnym rozchodom s modelkou bikín Bryanou Holly, s ktorou začal chodiť minulý rok. “Už nemám priateľku,” povedal Rove a Sam spoločnosti 2DayFM začiatkom tohto mesiaca. “Som sám. Som osamelý vlk! ” Táto poznámka nás privádza k presvedčeniu, že Ashtonovo nové vtáčie tetovanie na krk môže byť skutočne symbolom jeho novoobjavenej slobody ako bakalára!

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Dámske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Ženy's "Napustené logo" Tank