cover_body

Aprílové/májové vydanie časopisu Freshly Inked sa chystá prísť do novinových stánkov, ale vy nie'Už nemusíte čakať, kým sa pozriete na to, čo čaká vo vnútri. Tento problém obsahuje šialený počet tetovaní (viac ako 500!) A rozhovory s 12 najlepšími umelcami v tejto hre, ako aj prehľad najnovších konvencií..

Danny Lepore, jedna z tetovacích hier's najjasnejšími vychádzajúcimi hviezdami, hovorí o tom, ako našiel svoj podpisový štýl, ako aj o dôležitosti vychádzania na cesty. Môže vyzerať ako on'je sotva stará na to, aby si dala dokonca tetovať, ale keď umelci ako Carl Grace označujú Dannyho za "nezastaviteľná sila" vieš, že on'má nejaké šialené schopnosti.

K tomuto problému nám tiež pomohla pomoc hosťujúceho redaktora Tima Hendricksa. Hendricks si vybral niektorých svojich obľúbených interpretov, ktorých by ste mohli predstaviť, a vás'Nájdeme ich označené v celom časopise. To by mala byť dostatočná motivácia na to, aby ste si vybrali nové číslo, ale dovoľte nám nalákať vás na ďalšie. Niektorí z umelcov uvedených v tomto čísle zahŕňajú Alex Noir, Little Linda, Steve Wiebe, Rose Hardy, Fabrizio Divari a mnoho ďalších.

V nasledujúcej galérii si môžete prezrieť prácu každého z umelcov v tomto čísle. Raz ty'ochutnali sme toto číslo časopisu Freshly Inked, vieme, že sa budete chcieť poponáhľať a zaobstarať si vlastnú kópiu. Môžete tak urobiť do ísť sem prihláste sa na odber Freshly Inked a ak si chcete vyzdvihnúť iba jednu kópiu, či už ide o tento problém alebo akékoľvek z našich zadných problémov, kliknite na tu.

Cover artist Danny Lepore ukazuje, že prostredníctvom tohto tetovania hodiny v živote vždy tikajú.Toto choré tetovanie Kick Ass je mozgovým dieťaťom Alexa Noira.V tomto mesačnom vydaní môžete vidieť oveľa viac realistických portrétnych tetovaní od talentovaného Steva Wiebeho.Rose Hardy vyniká v tetovaní šialených, veľkých kúskov, ako je tento.Získajte svoje predplatné na Freshly Inked na tomto odkaze.Tento vynaliezavý kúsok je len jedným z tetovaní od Cats, ktoré boli predstavené v tomto mesačnom vydaní.Vďaka tomuto tetovaniu od Mat Valles sa nám chce ísť na ryby.Nebojte sa, nebudete sa obracať na kameň pri pohľade na toto tetovanie Medusa od Shauna Toppera.Kto by tipoval, že Sasquatch môže vyzerať tak módne? Malá Linda, to je kto.Jednotlivé problémy tohto a každého ďalšieho čerstvo napusteného atramentu je možné zakúpiť tu, tu a tu.Farba v každom z tetovaní Fabrizia Divariho jednoducho vyráža dych.Robert Pho sa nad týmto pozoruhodným Einsteinovým portrétom skutočne zamyslel.Toto tetovanie od Jona Van Glahna nám skutočne rozbehlo motor.Pozrite sa na ďalšie fantastické portréty Kateriny Mikky z tohto mesiaca.K dispozícii na INKEDSHOP.COM:Zľava v obchode s atramentmi

Cover artist Danny Lepore ukazuje, že prostredníctvom tohto tetovania hodiny v živote vždy tikajú.