Význam za ich zodpovedajúcim tetovaním je neuveriteľný

Máte po ruke škatuľu vreckoviek, pretože vy'po prečítaní tohto inšpiratívneho príbehu sa určite rozplačeme. V októbri 2017 sa skupina mamičiek spojila, aby si dala zodpovedajúce tetovanie na počesť svojich detí. Ich puto je však úplne odlišné od väčšiny ostatných matiek, pretože všetky majú deti s Downovým syndrómom. Downov syndróm je genetická porucha, ktorá postihuje 21. chromozóm tým, že spôsobuje vývojové a intelektuálne oneskorenie. Približne jedno z každých 600 narodených detí dnes bude mať Downov syndróm, pričom v USA sa ročne narodí asi 6 000 detí s týmto ochorením. Downov syndróm a výchova dieťaťa s touto poruchou to majú'spravodlivý podiel na mylnom chápaní – ktoré sa obhajcovia a spojenci pokúšajú objasniť. Pozrite sa, ako hŕstka matiek pracuje na boji proti stigme atramentom, a dajte nám vedieť v sekcii komentárov na Facebooku, čo si myslíte o ich silnom vyhlásení proti diskriminácii.

dole 5

Pozrite sa na ich zmysluplný atrament

Foto @micamayZoznámte sa s Micou Mayovou, návrhárkou a matkou troch detí. V súčasnej dobe je trendová kvôli tetovaniu, ktoré dostala na počesť svojho syna Jacksona, ktorý má Downov syndróm.Foto @micamayMay má 8-ročného syna Jacksona s Downovým syndrómom. Oddáva sa byť spojencom a obhajcom ľudí s Downovým syndrómom - po požehnaní dieťaťa, ktoré jej prináša radosť do života, napriek tomu, že sa narodilo s ďalším chromozómom.Foto @micamayMay sa stretla so skupinou žien, ktoré majú tiež deti s Downovým syndrómom. Cítila okamžité spojenie s týmito matkami a oni sa rozhodli dostať zodpovedajúci atrament na počesť ich zväzku.Foto @micamayMay, ktorá je návrhárka, sa rozhodla navrhnúť svoje tetovanie a vynaložila veľa úsilia na vytvorenie tetovania. Nakoniec sa rozhodla pre tri šípky, najskôr symbolizujúce 3 21. chromozómy, ktoré majú ľudia s Downovým syndrómom, a tiež povzbudila obhajcov zdravotného postihnutia, aby pokračovali vpred.Fotografia @addisonremy Jej príbeh a atrament povzbudili ostatné matky s deťmi s Downovým syndrómom, aby si urobili toto tetovanie - a svoje umenie zdieľali na sociálnych sieťach s hashtagom #theluckyfewtattoo.Foto @micamay Lucky Few je kniha, ktorú napísala Heather Avisová, priateľka Mayovej a matke dieťaťa s Downovým syndrómom. Zdieľa požehnanie narodenia s dieťaťom s Downovým syndrómom a vysvetľuje pozitivitu a šťastie, ktoré toto dieťa prinieslo do jej života. Ako sa tento príbeh šíri, vieme si predstaviť, že oveľa viac rodičov sa postaví proti mylným predstavám o dieťati s Downovým syndrómom. A samozrejme, bude veľa ďalších príkladov toho, že sa toto tetovanie replikuje matkám a otcom na celom svete.

Zoznámte sa s Micou

Fotografia @micamay

Zoznámte sa s Micou Mayovou, návrhárkou a matkou troch detí. Ona'V súčasnej dobe je v trende kvôli tetovaniu, ktoré dostala na počesť svojho syna Jacksona, ktorý má Downov syndróm.