Sága tetovania leva Eda Sheerana pokračuje (AKTUALIZÁCIA – JE TO SKUTOČNÉ!)

Záhada bola vyriešená. Aktualizáciu nájdete v spodnej časti stránky.

Ed Sheeran spustil búrku kritiky a špekulácií medzi svojimi fanúšikmi, keď pred viac ako dvoma týždňami zdieľal fotografie masívneho tetovania leva na hrudi. Zanietení fanúšikovia sa zbláznili do atramentu; niektorým sa práca páčila, zatiaľ čo väčšine fanúšikovia to posunuli. Lev sa stal podnetom k umiestneniu Sheerana na mnohých "zoznamy najhorších tetovaní celebrít" a ikona popu dokonca vzal na Twitter na obranu tetovania. A teraz, dva týždne neskoro, fuč! Tetovanie zmizlo do vzduchu.

Začiatkom stredy zverejnil Sheeran obrázok jeho Instagram úplne holú a netetovanú hruď s titulkom, "Žartoval iba o levovi." Predtým, ako urobíme unáhlené závery a celú vec budeme považovať za dobre zohratý podvod, nechajme'Chvíľu trvá, kým analyzujete fotografiu vyššie. Je tu viac ako niekoľko vecí, ktoré akoby kričali, že obrázok nie je zo Sheerana.

Po prvé, čo's papierovými utierkami alebo obrúskami alebo čímkoľvek, čo zakrýva časti hrudníka? Možno to'Je to nejaká nahodená pirátska košeľa, ktorá je príliš cool na to, aby som ju pochopil, ale to je na nič. Čo je to – čo sa zakrýva? Vzhľadom na to, že má veľa ďalších tetovaní, najmä na rukách a ramenách, Sheerana by mohli identifikovať tí, ak by bol obrázok jednoducho urobený bez košele.

Za druhé, tá brada je oveľa pôsobivejšia ako Sheeran's. Pozri na to! Tam'je tam nejaký rast. Kým to'Je stále zázvorovo zafarbený a zdá sa, že fúzy sú o niečo mohutnejšie ako fúzy, ktoré má Sheeran na obrázku zverejnenom pred niekoľkými minútami. A zatiaľ čo ja'Videl som niektorých ľudí veľmi zručných v raste vlasov na tvári, čo by znamenalo svetový rekord.

Objekt A

Objekt A

Nakoniec, a čo je najdôležitejšie, KDE'JEHO Tvár? Tipom číslo jedna, že hoax je hoax, je absencia Sheerana'Slávny hrnček na obrázku. Na ten záber vložíte tvár a všetci veria, že tetovanie leva nikdy nebolo. Bez tváre a vieme, že Sheeran sa pokúša jednu na nás stiahnuť. Nie tak rýchlo, priateľu, a úprimne povedané, nemáme'neocenil si svoju lesť.

Suma sumárum, Ed Sheeran má pravdepodobne stále to tetovanie leva.

AKTUALIZÁCIA: Mali sme pravdu! Teda aspoň o tetovaní. V popoludňajšom príspevku na Instagrame Sheeran odhaľuje, že všetkým len robil žarty. Tetovanie musel nechať nalíčiť (to vysvetľuje zvláštny obrúsok/papierový uterák) "košeľu" mal na sebe) pre televíznu šou. S tetovaním sme teda mali pravdu, lev žije! Ale ak my'budeme vravieť o tom, že máme pravdu, musíme sa jej prispôsobiť, keď sme sa mýlili. Pán Sheeran má zrejme schopnosť rastu brady z iného sveta. To'je na fotografii jeho brada Takže, šialené rekvizity na vašu bradu, Ed.

SheeranvindicationK dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Muži's "Na čas" Tričko od Sullen Clothing