Plastická chirurgia je dnes považovaná za bežnú vec, ako je prepichnutie uší alebo tetovanie. Každý z hollywoodskych celebrít až po vašu tetu z veľkého mesta prešiel v určitom období svojho života pod nôž, aby upravil alebo vylepšil niektorú časť svojho tela. Aj keď chirurgické zákroky väčšinou prinášajú pozitívne výsledky, existujú chvíle, keď sa príbehy o plastickej chirurgii skončia príšerne s falošnými výsledkami, zdravotnými problémami a niekedy dokonca aj so smrťou..

Modelka a osobnosť sociálnych médií Sara X Mills – aka SaraOnTheInternet – absolvovala plastickú chirurgiu na zväčšenie prsníkov. Napriek tomu, že jej nové veľké prsia priniesli veľa pozornosti a pozitívnej spätnej väzby, tetovaná modelka nakoniec ochorela na komplikácie vyplývajúce z jej nových implantátov. Mills sa rozhodla zbaviť sa bolesti a agónie, ktorú jej implantáty priniesli, rozhodla sa ich odstrániť a teraz svoje chirurgické jazvy nosí hrdo a často ich na sebe zobrazuje Instagram krmivo, aby ste porozprávali príbeh o jej strašnom zážitku.

Listujte v prezentácii a prečítajte si, čo povedala Sara X Mills o svojich skúsenostiach s plastickou chirurgiou.

Sara X Mills pred a po explatsara x mills po explantátovej selfieOhybný biceps Sara X Mills

(Foto: Sara X Mills/Instagram)

Mills vo svojom najnovšom príspevku zdieľala fotografickú koláž pred a po, ktorá pozostávala z jej záberu s prsnými implantátmi a ďalšieho obrázku po tom, ako ich dala odstrániť. Na obrázku's titulkom hovorila o tom, aká je teraz šťastná, že je's odstránila implantáty a je schopná pokračovať vo svojom živote.

"Telo naľavo je to, čo milovalo toľko ľudí & chválil som, dokonca som nechal ženy používať moje fotografie ako „inšpiráciu“ pre svojich plastických chirurgov," napísala. "Ten vpravo je MOJE ideálny, pretože šesť mesiacov po mojej #explantačnej chirurgii som zdravý a šťastný."