Vždy môžete očakávať, že sa niečo od „Dnešnej šou s Jimmym Fallonom“ bude hrať online deň po epizóde. Od bitiek so synchronizáciou pier až po rapové mashupy a paródie na piesne sa Fallon stal kráľom virálnych videí neskorej noci. Ale dnes sa diskusia „Tonight Show“, ktorá sa šíri okolo, netýka ničoho, čo urobil. Je to všetko o Scarlett Johansson a o malom pohľade na jej nové tetovanie, ktoré dala divákom včera večer. Herečka Black Widow bola v šou na podporu svojho nového filmu „Avengers: Age of Ultron“.

Johansson prišla na pohovor v šatách, ktoré mali blízko žalúdka trojuholníkový výrez. V jednom z rohov môžete zahliadnuť nejaký atrament, ktorý nikdy predtým verejne neobjavila. Nie je toho dosť, aby sme zistili, čo je to tetovanie, aj keď časť, ktorú vidíme, vyzerá ako akési krídlo. Johansson nám už ukázala veľa zo svojho atramentu, vrátane tetovania náramku, ktoré má na zápästí, a členku s písmenom A na pravom členku a tetovania s východom slnka na ľavej ruke..

Podľa nového tetovania je Johanssonových celkom šesť "V sobotu večer naživo" promo, ktoré natočila spolu s hudobným hosťom tohto týždňa Wizom Khalifom a členkou obsadenia Cecily Strongovou. V promo traja debatujú, kto má najviac tetovaní.

Môžete si pozrieť promo akciu a pozrieť sa na galériu tetovaní Scarlett Johansson nižšie.

http://www.youtube.com/watch?t=32&v = Rkc_xfagUtw

scartat1scartat3scartat8K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Celokovová bunda Bullet Ice Cube Trayscartat4scartat6Johansson trochu nakukne do svojho najnovšieho prírastkuZľava v obchode s atramentmi