Scott Campbell atramenty romantické páry zadarmo … s úlovkom

Jeden z najuznávanejších tetovacích umelcov v tomto odvetví, Scott Campbell, prišiel s novým výklenkom – bezplatným tetovaním pre ľudí, ktorí sú ochotní podstúpiť obrovské riziko. Vlani v novembri bola Campbell súčasťou umeleckej výstavy, ktorá odvážila ľudí prestrčiť ruku dierou, ktorú si nechali vytetovať, bez toho, aby vedela, čo by im umelec natrvalo natieral do tela. Teraz Campbell preberá jednu z najspornejších tém v tetovaní, meno tetovanie, pretože ponúka bezplatný atrament odvážnym párom, ktoré sú ochotné urobiť skok a vytetovať svoju polovičku.'meno do ich kože.

Tetovači sa pri pomenovaní tetovania delia na dva tábory; niektorí si myslia, že sú veľkým romantickým gestom, iní urobili toľko zakrývaní, že sa v myšlienke zakysli a považujú ich za vtipných. Od prvých sekúnd videa nižšie uvidíte, že Campbell je jednoznačne v bývalej kategórii. Video natočil Steven Sebring pre Voguea nasleduje tetovanie, keď sa zoznámi s každým z párov, než im dá svoje tetovanie. Campbell sa skutočne zaujíma o príbehy o tom, ako sa tieto páry dali dohromady, a čo ich robí dostatočne sebavedomými na to, aby si tetovaním navždy vyhlasovali svoju lásku.

"Mnoho ľudí má mylnú predstavu, že byť stoický a zdržanlivý je sila," Campbell hovorí vo videu. "Realita je taká, že nie je nič silnejšie ako niekto, kto sa nebojí zamilovať a nebojí sa úplne sa oddať. Ak to dokážete, ak sa dokážete zamilovať bez strachu a váhania, ste neporaziteľní."

Campbell je očividne typ, ktorý do toho ide s láskou, o čom svedčí množstvo rôznych mien, ktoré si nechal vytetovať do vlastného tela. Od Sarah po Annu až po Juliu a ďalšie, Campbell ponúka prehliadku mien, ktoré kedysi tak veľa znamenali, ale v súčasnosti sú pokryté inými tetovaniami. To'Je inšpirujúce vidieť, že niekto, koho v minulosti očividne pohoršilo meno jinx, odišiel úplne neodradený.

Pozrite sa na video nižšie, aby ste videli celý príbeh a možno aj tohto Valentína's deň ty'Obráťte sa na svojho miestneho umelca a kúpte si svoj vlastný atrament.

Špeciálna výzva pre Saint-Valentin de Scott…ods VOGUEPARIS

K dispozícii na INKEDSHOP.COM:

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Náhrdelník od Alchemy of England