Keďže je premiéra Star Wars: Sila sa prebúdza tak blízko prázdnin, nie je'Je prekvapením, že takmer každý obchod, do ktorého vojdete, je až po okraj plný predmetov oslavujúcich galaxiu ďaleko, ďaleko. Od kuchynského riadu až po doplnky v životnej veľkosti si každý príde na svoje a niektorí fanúšikovia sú dokonca ochotní zaplatiť za svoj výstroj Star Wars poriadny cent. Tento rok spoločnosť ZapBoomBang, prišiel na spôsob, ako začleniť lásku ku všetkému Hviezdne vojny a sviatočného ducha darovania. Houstonská digitálna produkčná spoločnosť spojila svoje sily s umelcami z Komunikácia spoločnosti Lopez Negrete vytvoriť skutočný dôvod pre sezónu navrhnutím vlastných prilieb Stormtrooper. Každá prilba bola navrhnutá na mieru a bola ponúknutá ponuka Web Force for Toys.

Zisky by sa zvyčajne vrátili spoločnosti alebo dokonca umelcom, ale tentoraz nie. 100% všetkých dosiahnutých ziskov bolo odoslaných priamo známej neziskovej organizácii Toys for Tots. So štartovacími cenami stanovenými na 50 dolárov za prilbu sa každá prilba predávala za dvojnásobok a dokonca trojnásobok východiskovej sumy. Pozrite sa na niektoré z úžasných prilieb Stormtrooper, ktoré sa predávajú nižšie.

Tu sú len niektoré z úžasných prilieb, ktoré boli kúpené.Túto zábavu v slnečnej búrke navrhol Arturo Colon.Luigi Rodriguez vytvoril túto prilbu so zámerom interpretovať P.T.S.D spôsobom Star Wars.Tento kus s názvom Galaktický Emperian Stormtrooper-vidae namontoval Alfredo Ledesma.K dispozícii na INKEDSHOP.COM:Manfred Kruger ukázal, že tento nárazový testovací policajt vyzeral neskutočne!Túto helmu bojovníka vyrobil talentovaný Sebastian Forray.K tejto Calavertia De Un Stormtrooper bol pridaný kultúrny zvrat od výtvarníčky Cecilie Alanis.Tomuto stonmerovi pučala príroda zhora! Úžasná práca Iliana EscalonaClaudio Milczewski navrhol s touto prilbou nie tak zábavného búrliváka.K dispozícii na INKEDSHOP.COM: DámskeZľava v obchode s atramentmi

Tu sú len niektoré z úžasných prilieb, ktoré boli kúpené.