Yves Mathieu otriasa spoločnosťou prostredníctvom sociálnej spravodlivosti

V októbri 2017 vydal časopis INKED prvý 'Napustené atramentom pre príčinu' problém – ktorý vyzdvihol krásu a silu tých, ktorí prežili rakovinu prsníka, cez optiku tetovania. Ale hoci mastektomické tetovanie môže byť najzrejmejšou voľbou, existuje mnoho ďalších spôsobov, ako použiť atrament na zvýšenie povedomia o hodnej veci. Jeden príklad toho možno vidieť na aktivistovi a modeli LGBTQIA+ Yves Mathieu, ktorí sa stali virálnymi ženami 2018's marec. On'používa atrament otáčaním hlavy na to, aby sa postavil za trans ženy na celosvetovej platforme a požiadal divákov, aby sa pozreli na jeho atrament a jeho pôsobivú platformu. Pozrite sa do nižšie uvedenej galérie, aby ste sa dozvedeli viac o tomto modeli na misii, a dajte nám vedieť, čo si myslíte o jeho neuveriteľnom aktivizme v sekcii komentárov na Facebooku.

Snímka obrazovky 2018-02-13 o 9.42,47 ráno

Zoznámte sa s Yvesom zblízka a osobne

Zoznámte sa s silne potetovaným modelom Yvesom Mathieuom, pristávacou dráhou a tlačeným modelom, ktorý pracoval so značkami ako Reebok.Jeho silne potetovaný vzhľad mu priniesol uznanie vo svete módy, avšak v roku 2018 je to jeho úloha aktivistu, ktorá poháňa jeho kariéru vpred.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropperYves sa stala virálnou, pretože sa objavila na ženskom marci v roku 2018 a postavila sa za trans ženy. Mnoho prominentných aktivistov LGBTQIA+ reagovalo na jeho podporu pozitívne, vrátane modelky ANTM Isis Kingovej.Fotografia na @the_yvesdropperYves zostala silná ako všetky spojenkyne trans žien a farebných žien - úprimne tvrdiac, že ​​ženský marec a ďalšie podobné prístupy k feminizmu nerobia pre marginalizované ženy dosť.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropperAko rasová a sexuálna menšina Yves zažil svoj podiel na diskriminácii. Tento napoly čierny a napoly ázijský model vychovala jeho adoptívna biela rodina na Floride. Vyšiel vo veku 15 rokov a bol rovesníkmi vážne šikanovaný. Išiel temnou cestou zneužívania návykových látok, ale dokázal byť triezvy a začať žiť ako model/ aktivista.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropperYves v rozhovore s nimi vysvetlila, že hovorí za transsexuálne ženy, pretože ho inšpirujú. A hoci ho ženy nelákajú, láka ho krása a srdce, ktoré s ním zdieľali transwomenky.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropper Zatiaľ čo sa Yves stretol s odporom v sociálnych médiách, jednotlivci s politikou identity vo všetkých oblastiach zostali odhodlaní bojovať za príčiny, v ktoré verí.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropperA nenechajte sa zmiasť tým, že si myslíte, že jeho pekná tvár a prekvapivý atrament neslúžia účelu šírenia jeho pravdy. Pretože Yves verí, že použije svoj pútavý vzhľad, aby získal pozornosť ľudí a podelil sa o svoje posolstvo.Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropperA k tomu hovoríme, že Yves by sa mal akýmikoľvek potrebnými prostriedkami propagovať ako aktivista. Na použití vášho atramentu nie je nič zlé, mám pravdu?

Yves Dropper

Fotografia prostredníctvom @the_yvesdropper

Zoznámte sa s silne potetovaným modelom Yvesom Mathieuom, dráhou, modelkou pre tlač a ktorá spolupracovala so značkami ako Reebok.