Blac Chyna chytený pozoruhodne menším šumom

Čo majú spoločné Iggy Azalea, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Cardi B a Blac Chyna? Okrem toho, že sú prominentnými ženskými celebritami, aj oni'o všetkých sa hovorilo alebo sa potvrdilo, že majú zväčšenie zadku. V priebehu rokov dopyt po brazílskom zdviháku na zadné sedadlá prudko stúpal's nechal mnoho žien, najmä žien inej farby pleti, hľadať nelegálne spôsoby, ako získať väčší zadok. Priemysel vstrekovania zadku na čiernom trhu spôsobil kolosálnym škodám tisíce žien, ale kvôli kultúrnym očakávaniam sa nové ženy dostávajú každý deň pod nôž. Pozrite sa na jednu z najznámejších topánok v hip-hope, Blac Chyna, a dajte nám vedieť, ak si myslíte, že's zmenila svoju výraznú tush.

Snímka obrazovky 2018-08-13 o 13.12.02

Pozrite sa na jej slávnu korisť

Blac Chyna je modelka a bývalá exotická tanečnica, ktorá je známa predovšetkým svojimi vzťahmi s rapperom Tygom a Robom Kardashianom Jr.Rovnako ako mnoho iných žien v hip-hope, Blac Chyna má výrazne vylepšenú postavu. Odviedla predovšetkým kus práce na svojej koristi.Rozlúčila sa však Chyna nedávno so svojim povestným tushom?Na fotografii vpravo bola Chyna viditeľne zobrazenáV priebehu niekoľkých posledných rokov sa injekcie do zadku stávajú stále obľúbenejšími, je však známe, že môžu mať smrteľné účinky. Je možné, že Chyna mohla mať zo zdravotných dôvodov zníženú korisť, alebo ako Kylie Jenner a jej injekcie na pery sa rozhodla pre viacČo si myslíte o jej menšom pozadí? Myslíte si, že Chyna skutočne dostala chirurgickú redukciu? Alebo bola fotka len nelichotivá? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov na Facebooku.

Hip-hop's Najlepšia

Blac Chyna je modelka a bývalá exotická tanečnica, ktorá je známa predovšetkým svojimi vzťahmi s rapperom Tygom a Robom Kardashianom Jr..