SullenTV: Yelawolf Live at Musink

Musink je jednou z najnebezpečnejších tetovacích konvencií v krajine. Koná sa každoročne v Orange County a predstavuje ho Travis Barker. Festival pojme všetko, čo máte radi, o konvenciách tetovania a hodí hudobný festival priamo na vrchol. Minulý rok'Táto udalosť predstavila vystúpenia spoločností Bad Religion, Rancid, Blink-182, Yelawolf a ďalších. Táto epizóda SullenTV sleduje Yelawolfa, ako sa v sobotu nechal potetovať a v nedeľu rozhýbal pódium.

Rick Thorne, legendárny jazdec/rocková hviezda/televízny moderátor BMX je schopný dohnať Yelawolfa v jednom z veľmi zriedkavých prípadov, keď hudobník sedí. Známy pre svoje chrapľavé show, rapper narodený v Alabame je známy tým, že má motor, ktorý sa nikdy nezastaví, ale v tomto prípade ho tetoval úžasný Mike DeVries, prekliaty dobrý dôvod na spomalenie.

V celom videu od SullenTV sa môžete pozrieť na epický zadný diel, na ktorom DeVries pracuje, počuť o kultúrnej mekke v južnej Kalifornii a počuť časti Yelawolfu'rolujúca súprava od spoločnosti Musink. Barker sa k nemu dokonca pripája na pódium, aby robil to, čo robí najlepšie, pričom je to dom dole spoza bicie súpravy. Toto je jedna epizóda seriálu SullenTV, ktorú nerobíte'nechcem zmeškať.

Ak si chcete prečítať náš rozhovor s Inka s Yelawolfom, pozrite sa na tento odkaz. A ak sa chcete dostať úplne dole k Travisovi Barkerovi a albumu, na ktorom pracoval s Yelawolfom,'Tento článok si určite budem chcieť prečítať. 

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Pánske

K dispozícii na INKEDSHOP.COM: Muži's "Odznak cti" Tank od Sullen Clothing